Nosidełka do piwa

Nosidełka do piwa - męski pomysł na prezent

Kupowanie prezentów mężczyznom to spore wyzwanie. Zwykle oczekują oni upominków praktycznych, ale z drugiej strony mają stosunkowo niewiele potrzeb (na pewno mniej niż kobiety). Dlatego często kupuje się facetom coś, co lubią i na pewno “wykorzystają”. Do najpopularniejszych męskich podarunków należy oczywiście alkohol. Jednak, o ile wręczenie drogiej whisky czy innego wysokogatunkowego trunku jest jak najbardziej na miejscu (właściwie niezależnie od okazji), o tyle podarowanie piwa jako prezentu nie jest szczególnie oryginalne ani eleganckie. Co innego, gdy popularny męski trunek zyska nietuzinkową oprawę. Taką oprawę mogą stanowić nosidełka do piwa z personalizowanym grawerunkiem. Po pierwsze sprawią one, że niewyszukany upominek stanie się wyjątkowy, po drugie, w przeciwieństwie do samego piwa, nie znikną, lecz zostaną na pamiątkę. Oczywiście, im ciekawsze, rarytasowe piwo umieścimy w środku, tym lepiej.

Prezent “na luzie”

Trunek, jaki umieścimy w nosidełku nie jest bez znaczenia. Jeżeli mieszkamy w innym mieście niż ten, którego chcemy obdarować, możemy dać mu w prezencie zestaw piw pochodzących z lokalnego browaru. Dzięki temu mamy gwarancję, że upominek będzie zaskoczeniem, zaś obdarowany będzie mógł spróbować czegoś nowego. Dodatkowo możemy przyczynić się do promocji naszego regionu w innej części kraju. Nosidełka do piwa sprawdzą się nie tylko na takie okazje jak imieniny, urodziny, dzień taty, dziadka czy mężczyzny. Piwo to często symboliczny, niezobowiązujący prezent, który wręczamy mężczyźnie, gdy chcemy wyrazić swoją wdzięczność za wyświadczoną przysługę, okazaną pomoc czy wsparcie. Jeśli tradycyjne piwko opakujemy w personalizowane nosidełko do piwa, nasz upominek od razu zyska na wyjątkowości i urośnie do rangi pamiątki. A na tym zwykle nam zależy, gdy chcemy okazać komuś swoje uczucia, udowodnić, że jest dla nas ważny i że doceniamy to, co dla nas robi. Nosidełka do piwa sprawdzą się również przy różnego rodzaju imprezach. Gdy jesteśmy zaproszeni na grilla, wypada przynieść ze sobą jakąś “wejściówkę”. Obok kiełbasy i własnoręcznie zrobionej sałatki, może to być właśnie nosidełko do piwa (oczywiście wraz z zawartością). Idealne na taką okazję będzie nosidełko z napisem “Grill Master” i imieniem gospodarza.  

Prezent dla każdego

W naszym sklepie znajdziesz kilkanaście wzorów nosidełek do piwa. Grawerunki zwykle są zabawne (np. “Sześciopak Krzysia”, “Człowiek nie wielbłąd, pić musi”), często odnoszą się do piwa jako do niezbędnego i wyjątkowo istotnego elementu życia mężczyzny (np. “Apteczka Macieja”, “Niezbędnik Dominika”, “Życie bez piwa jest możliwe, ale bez sensu”). Mamy też wzory świąteczne, idealne dla chłopaka, a także dla żeglarza, wędkarza, fana piłki nożnej oraz dla kumpla (“Najlepszy kumpel na świecie”) - jako miły wyraz przyjaźni i przywiązania. Błędem jest stwierdzenie, że jedynie faceci gustują w piwnych przyjemnościach. Kobiety również bywają smakoszkami i znawczyniami piwa i chociaż raczej trudno sobie wyobrazić podarowanie kobiecie zgrzewki piwa na prezent, to jednak są okazje, w których nosidełko na piwo wraz z zawartością będzie idealnym wyborem. Chodzi oczywiście o wieczór panieński, który nie może się obejść bez alkoholowych trunków. Nosidełko do piwa będzie stanowić dodatkową oprawę tej wyjątkowej imprezy i zostanie z panną młodą na przyszłość jako wyjątkowa pamiątka. W ofercie mamy również nosidełka do piwa stworzone z myślą o wieczorze kawalerskim - zarówno klasyczne, jak i zabawne (z napisem “Jeszcze kozak, wkrótce pantofel”).   

Nosidełka do piwa od specially4u to gadżet, który stanowi ciekawy dodatek do alkoholu. Umieszcza się w nim piwo lub innego rodzaju trunek, który następnie można przenieść w taki sposób na imprezę. Nosidełko do piwa będzie bardzo dobrym rozwiązaniem w przypadku, kiedy brakuje nam pomysłu na oryginalny i jednocześnie miły oraz praktyczny podarunek. Spełni ono bowiem rolę opakowania dla butelkowanego bursztynowego trunku oraz będzie pewnym elementem dekoracyjnym, jak również wspaniałą pamiątką.

Możliwość personalizacji, a zatem umieszczenia na nim dowolnego tekstu w formie grawerunku sprawia, że nosidełko to jest niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Umieszczony na nim napis może być zabawny, ale także może symbolizować charakter obchodzonej uroczystości, z racji której przyszło spotkać się gościom. Nosidełko do piwa specially4u to prezent dla męskiej części społeczeństwa, ale również dla prawdziwych dam, które także są zwolenniczkami bursztynowego alkoholu lub jemu podobnych. Sprawdzi się w różnych sytuacjach i będzie odpowiedni na wszelkie okazje, takie jak na przykład: urodziny, imieniny, rocznica czy wieczór kawalerski oraz wieczór panieński. Alkohol zniknie, natomiast pozostanie pamiątka w postaci kaca oraz spersonalizowanego nosidełka.

To z pewnością wyjątkowy i oryginalny gadżet, który jest praktyczny, jednak nie pozbawiony walorów estetycznych. Wykonany z drewna, z uchwytem w formie sznura oraz z interesującym grawerunkiem stanowi małe dzieło sztuki użytkowej. Zachwyci nie tylko koneserów piwa, ale także innych, którzy lubują się w tego typu arcydziełach. Nosidełka do piwa specially4u są z pewnością godne uwagi. Będą służyły latami jako swego rodzaju minibarek dla różnego rodzaju alkoholi. Barek nie byle jaki - wyjątkowy i precyzyjnie wykonany oraz wręczony z głębi serca obdarowującego. To pomysł na prezent, który sprawi, że zaszumi nam w głowie i poczujemy przypływ pozytywnych emocji przekazywanych przez bliskie nam osoby.

Prezenty z okazji
Prezenty dla
Produkty
Ilość produktów: 12
pixel