Pudełko z przegródką na dwa wina - "najpiękniejsza podróż..."
- Eleganckie pudełko z personalizowanym nadrukiem z okazji ślubu lub rocznicy.
W zestawie
Personalizowane pudełko na wino – idealny prezent ślubny i rocznicowy
Szukasz wyjątkowego i eleganckiego upominku dla Pary Młodej? Personalizowane pudełko na 2 wina lub kieliszki to doskonały pomysł na prezent na ślub, rocznicę ślubu, jubileusz lub zaręczyny. Stylowe, solidne i w pełni personalizowane – stanie się piękną pamiątką na długie lata.
Pudełko zostało starannie wykonane z wysokiej jakości drewna sosnowego oraz sklejki brzozowej, co gwarantuje trwałość i estetyczny wygląd. Wewnątrz znajduje się praktyczna przegroda oraz dekoracyjne sianko, które stabilizuje butelki lub kieliszki i nadaje całości elegancki charakter.
Na wieczku wykonujemy kolorowy, trwały nadruk – dokładnie taki jak na zdjęciach.
Treść nadruku obejmuje napis „Najpiękniejsza podróż zaczyna się dziś. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia życzą:”, od kogo, imiona nowożeńców oraz datę ślubu.
To wyjątkowe pudełko na wino z personalizacją to idealny wybór, jeśli zależy Ci na prezencie, który zachwyci i wzruszy obdarowaną parę.
Specyfikacja produktu:
personalizowane pudełko na 2 wina lub 2 kieliszki
materiał: drewno sosnowe oraz sklejka brzozowa
wewnątrz: przegroda oraz ozdobne sianko
Wymiary zewnętrzne:
35 × 20,4 × 10,4 cm (wys. × szer. × gł.)
Wymiary wewnętrzne:
33 × 18,4 × 9,4 cm
Ważne informacje:
oferta dotyczy samego pudełka z siankiem i personalizowanym nadrukiem,
wino widoczne na zdjęciach pełnią wyłącznie funkcję dekoracyjną i nie są częścią zestawu.
Postaw na oryginalny prezent ślubny z personalizacją, który łączy estetykę, praktyczność i sentymentalną wartość.







