2022-05-29

13 pomysłów na prezent dla taty - wybierz prezent idealny!

Imieniny, urodziny, jubileusz, awans i Dzień Ojca – w ciągu roku nie brakuje okazji, by przypomnieć tacie o wyjątkowej więzi, jaka łączy go z dziećmi i ich wdzięczności za trud włożony w wychowanie. Warto zrobić to za pomocą drobnego, spersonalizowanego upominku, który będzie towarzyszył tacie na co dzień i każdego dnia przypominał mu, że w sercach swoich latorośli zajmuje wyjątkowe miejsce. Jaki prezent dla taty będzie odpowiedni?

1. Kubek dla taty

Przedmiotem, który bez wątpienia przyda się każdego dnia, jest kubek. Spersonalizowany prezent dla taty wywoła śmiech na jego twarzy przy porannej kawie lub popołudniowym odpoczynku przy herbacie po ciężkim dniu w pracy. Nadrukowane imię nie pozostawi wątpliwości, do kogo kubek należy. Kolorowy napis może również odnosić się do cech charakteru lub zainteresowań taty.

Kubek-dla-Taty-best-DAD-ever-9006_1

2. Kubek termiczny

Na liście prezentów dla taty nie może zabraknąć również kubka termicznego. Przyda się osobie, która w każdej chwili chce mieć pod ręką ulubiony, ciepły napój. Spersonalizowany upominek dla taty sprawi, że poczuje się on wyjątkowo. Jego imię wydrukowane na kubku termicznym pokaże, że podarunek nie był przypadkowy. Można połączyć kubek termiczny np. nadrukowanym imieniem i informacją, że jego właściciel jest najlepszym tatą na świecie.

Kubek-termiczny-450ml-czarny-Best-Dad-ever-11197_5

3. Kufel jako upominek dla taty

Tata, który jest piwnym smakoszem, ucieszy się ze spersonalizowanego kufla. Podarek uprzyjemni mu degustację kolejnych gatunków trunku, a przy okazji przypomni o uczuciu, jakim obdarzają go dzieci. Szklany kufel z personalną dedykacją to dobry prezent dla taty, który można wręczyć przy każdej okazji.

Kufel-Najlepszy-tata-prezent-dla-ojca-13627_2

4. Karafka na whisky

Tacie, który lubuje się w nico mocniejszych trunkach, proponujemy podarować elegancką, spersonalizowaną karafkę. Taki prezent przyda się do przechowywania np. ulubionej whisky. Na co dzień dobrze zaprezentuje się na stoliku w salonie, a na przyjęciach może okazać się powodem do dumy rodzica. Zwłaszcza, gdy prezent dla taty opatrzony zostanie jego monogramem lub imieniem i skierowaną do niego sekwencją z wyrazami uznania, miłości i szacunku od dzieci.

Karafka-do-whisky-Monogram-imie-13882_3

5. Pudełko na wino

Dobre wino to kolejny prezent dla taty wręczany nie tylko przy wyjątkowych okazjach. Na imieniny, urodziny, ważny jubileusz, awans zawodowy lub z okazji Dnia Ojca warto zadbać o okazjonalne opakowanie trunku. W tej roli świetnie sprawdzi się spersonalizowane pudełko na wino. Wygrawerowane w drewnie imię i indywidualna dedykacja sprawią radość przy odbieraniu prezentu, a po latach przypomną tacie, z jakiej okazji dostał podarek, od kogo i jaka więź łączy go z darczyńcą. W ten sposób można np. wyrazić uznanie dla osiągnięć, przypomnieć o miłości do rodzica, szacunku bądź życzyć powodzenia na nowym stanowisku pracy.

Pudelko-na-wino-Najlepszy-na-Swiecie-8596_2

6. Pudełko z herbatą

Wśród mężczyzn nie brakuje miłośników herbaty. Doskonałym prezentem dla taty, który lubi relaksować się przy takim trunku, będzie eleganckie drewniane pudełko z herbatą w różnych smakach. Eleganckie i praktyczne opakowanie przyda się do przechowywania kolejnych zapasów. Personalna dedykacja wygrawerowana na wieczku sprawi, że tata poczuje się wyjątkowo za każdym razem, gdy pudełko znajdzie się w zasięgu jego wzroku.

Pudelko-z-herbata-Lipton-tata-rzadzi-15271_5

7. Fartuszek z dedykacją dla gotującego taty

Nie od dzisiaj wiadomo, że najlepszymi szefami kuchni są mężczyźni. Jako prezent dla taty, który lubi spędzać czas w kuchni i realizować w niej swoje kulinarne pasje, polecamy zabawny fartuszek z dedykacją. To praktyczny podarek, który ochroni ubranie przed pobrudzeniem produktami spożywczymi i przy okazji wprawi właściciela w dobry nastrój. Przypomni mu też, jak ważną rolę odgrywa on w życiu swoich dzieci, a także jak bardzo są one wdzięczne za wszystko, co od niego dostały.

Fartuszek-Super-Tata-11121_2

8. Deska kuchenna jako upominek dla taty

Kolejny fantastyczny pomysł na wyjątkowy prezent dla taty – szefa domowej kuchni - jest spersonalizowana deska kuchenna. Po taki gadżet będzie on sięgał z przyjemnością przy każdej okazji. Zwłaszcza gdy zechce przygotować posiłek dla całej rodziny. Przyda się też jako naczynie do serwowania dań na przyjęciach. W takich okolicznościach deska kuchenna z imieniem taty i skierowaną do niego sentencją będą powodem do dumy i rodzic z przyjemnością pochwali się gadżetem przed gośćmi.

Deska-kuchenna-dla-kucharza-8076_2

9. Magnes na lodówkę

Każdy rodzic chciałby otaczać miłością swoje dzieci każdego dnia. Jest to łatwe, dopóki rodzina mieszka pod jednym dachem. Gdy dzieci wyfruną już z gniazda i zaczną zakładać swoje rodziny, okazji do takich wyznań robi się coraz mniej. Warto więc skorzystać z każdej wspólnie spędzonej chwili i podarować prezent dla taty, który na co dzień będzie w zasięgu jego wzroku, a także przypomni mu, jak bardzo jest kochany przez dzieci. Świetnie nadaje się do tego magnes na lodówkę z wygrawerowanym imieniem taty i skierowanymi do niego słowami pełnymi miłości. Polecamy go jako dodatek do prezentów wręczanych przy różnych okazjach – imieninach, urodzinach lub na Dzień Ojca.

Magnes-na-lodowke-Dobra-Robota-Tato-12797_2

10. Portfel na Dzień Ojca

Praktycznym dodatkiem, bez którego trudno wyobrazić sobie codzienne życie, jest porządny i pojemny portfel. Można zrobić z niego elegancki prezent dla taty na wyjątkową okazję, np. na Dzień ojca, urodziny lub Boże Narodzenie. Umieszczając na portfelu np. znak Zodiaku rodzica nie pozostawia się wątpliwości, że nie jest to podarunek wybrany przypadkowo i „na szybko”, a raczej przemyślany i adresowany do konkretnej osoby.

Portfel-meski-ze-znakiem-zodiaku-6172_7

11. Pióro i długopis dla taty-biznesmena

Pióro i długopis przyda się szczególnie osobie, która często pisze odręcznie lub na co dzień podpisuje wiele formularzy. To świetny prezent dla taty pracującego w biurze, jako dyrektor czy prezes firmy. Przyda się za każdym razem, gdy trzeba będzie zrobić odręczną notatkę lub podpisać ważną umowę. Zestaw wręczany jako prezent dla taty można spersonalizować np. okazjonalną tabliczką z wygrawerowaną dedykacją lub życzeniami. Elegancki gadżet z dumą będzie prezentowany na służbowym biurku i w ciągu dnia wielokrotnie przypomni tacie, że dzieci myślą o nim z miłością.

Zestaw-Parker-IM-w-eleganckim-drewnianym-pudelku-9899_1

12. Notes na zapiski, by tata o niczym nie zapomniał

W codziennej gonitwie za obowiązkami łatwo zapomnieć o wielu ważnych rzeczach. Przypomni o nich podręczny notes w oryginalnej oprawie. Wręczając taki prezent swojemu tacie warto zadbać wcześniej o jego personalizację. Imienna dedykacja od dzieci na przodzie notesu już na pierwszy rzut oka przypomni mu o rzeczy najważniejszej – kochającej go rodzinie.

Notes-bambusowy-z-zawodu-Dyrektor-9490_1
pixel