Kieliszki

Kieliszki do wina - eleganckie i wyjątkowe

Trudno wyobrazić sobie domowy barek bez kieliszków do wina. Nawet jeśli nie jesteśmy wielkimi smakoszami tego szlachetnego trunku, lubimy wypić lampkę wina przy romantycznej kolacji, spotkania z przyjaciółmi czy wieczornego seansu filmowego. Butelka wina towarzyszy zwykle także hucznym rodzinnym uroczystościom, a nawet weekendowym spotkaniom z bliskimi. Wino nie bez powodu spożywamy w kieliszkach (a nie np. szklankach). Chodzi nie tylko o subtelność i elegancję naczynia - specjaliści twierdzą, że charakterystyczny kształt kieliszka pozwala odkryć prawdziwą głębię smaku wysokogatunkowego trunku. Eleganckie kieliszki do wina mogą również stanowić wspaniałą ozdobę - pięknie prezentują się nie tylko na stole, ale też w przeszklonej kuchennej szafce. Między innymi dlatego są jednym z najpopularniejszych pomysłów na prezent dla nowożeńców. Jeśli szukasz nietuzinkowych kieliszków - do własnego domu lub na prezent - znajdziesz je w naszym sklepie. Personalizowane grawery sprawią, że eleganckie naczynie stanie się czymś więcej - niezwykłą pamiątką.    

Personalizowane kieliszki idealne na prezent

Nie jest łatwo znaleźć prezent, który będzie jednocześnie praktyczny, oryginalny i stylowy. Ale nasze kieliszki do wina perfekcyjnie łączą w sobie te trzy cechy. Oferujemy zestawy dwóch kieliszków, które idealnie nadają się jako prezent dla par - z okazji ślubu lub rocznicy. Nowożeńcom można podarować kieliszki z napisem “Zdrowie Młodych”, ich imionami i datą ślubu, zaś małżeństwu obchodzącemu rocznicę dedykowane są nadruki z imionami i liczbą oznaczającą rocznicę ślubu (np. 30). Proste grawerunki, jak “Mr&Mrs”, “Pan i Pani Nowak” czy składające się tylko z imion zakochanych i datą, charakteryzują się uniwersalnością. Personalizowane grawery mogą jednak być również romantyczne (np.”I żyli długo i szczęśliwie” ), metaforyczne (np. “Nasza podróż trwa dalej”), a także zabawne lub frywolne (np. “Żona idealna”, “Mąż doskonały” czy “Mąż zawsze ma rację”, “Żona zawsze wie lepiej”). Duży wybór wzorów sprawia, że bez problemu dopasujesz idealny zestaw kieliszków zarówno dla młodych par, jak i tych z większym stażem (np. rodziców czy teściów). W ofercie mamy również pamiątkowe kieliszki z okazji wieczoru panieńskiego.

Dla miłośników wina i nie tylko

Zdarza się niekiedy, że w małżeństwie panuje pewna niezgodność - np. mężczyzna jest zdeklarowanym piwoszem, zaś kobieta smakoszką wina. W takim wypadku podarowanie parze zestawu dwóch kieliszków jest nie tylko kiepskim pomysłem, ale wręcz nietaktem. Mamy jednak sposób, jak z wdziękiem wybrnąć z podobnej sytuacji i zaradzić dysharmonii w związku. Wymarzonym upominkiem dla takiej pary będzie zestaw składający się z kieliszka do wina i wysokiej szklanki do piwa. Oczywiście oba naczynia zawierają ujednolicony, pasujący do siebie grawerunek. Może on być zabawny i w błyskotliwy sposób nawiązywać do odmiennych gustów pary, jeśli chodzi o ulubione trunki (“nieWinny Mąż, Winna Żona”). Inne nadruki na różne sposoby upamiętniają ważny dla zakochanych moment, jakim jest dzień ślubu. Oferujemy również prostsze wzory, idealnie nadające się dla par, które nie są małżeństwem (np. grawer z imionami w środku serca). Zarówno kieliszki, jak i szklanki mają wysoką estetykę i jakość. Idealnie przejrzyste szkło pięknie podkreśla kolor trunku, zaś starannie wykonany grawer będzie cieszył oko przez długi czas. Naczynia nadają się do mycia w zmywarce.

Cena
-
Prezenty z okazji
Prezenty dla
Produkty
Ilość produktów: 114
pixel