Kalendarze

Kalendarze - stylowy i użyteczny gadżet

Kalendarz to jeden z prostszych, a zarazem fajniejszych pomysłów na prezent. Mimo obecności przeróżnych aplikacji i programów, które mają za zadanie ułatwić nam organizację i zarządzanie czasem, a także uchronić przed roztrzepaniem i zapominalstwem, wciąż mnóstwo ludzi korzysta z tych tradycyjnych “przypominaczy”, czyli starych, dobrych kalendarzy. Świadczy o tym wysoka sprzedaż tych produktów, a także bogata, rozwijająca się oferta producentów. Papierowy kalendarz na pewno się nie zawiesi, nie zepsuje, nie znikną z niego informacje i aby działać, nie potrzebuje internetu. Poza tym każdy potrafi z niego korzystać, nawet jeśli nie jest z technologią za pan brat. Drukowany kalendarz może świetnie służyć zarówno w domowym zaciszu, jak i w miejscu pracy. W pierwszym przypadku często stanowi element dekoracyjny wystroju przedpokoju czy kuchni. Kalendarz książkowy również może nam pomóc w wyrażeniu własnej osobowości - tak jest w przypadku personalizowanych kalendarzy, jakie możesz nabyć w sklepie Specially4u.

Książkowe kalendarze dla każdego

Ponieważ w planery na Nowy Rok zwykle zaopatrujemy się w grudniu lub najpóźniej na początku stycznia, kalendarze stanowią doskonały prezent na Mikołajki lub pod choinkę (chyba że ktoś ma imieniny lub urodziny pod koniec roku). W naszym sklepie znajdziesz również wzory kalendarzy stworzone z myślą o nauczycielach, które można wręczyć pedagogom jako wyraz wdzięczności 14 października (w Dzień Nauczyciela). Kolorowe personalizowane okładki mają nadruki odwołujące się do wykładanych przedmiotów - bez trudu znajdziesz więc upominek dla nauczycieli różnych specjalizacji. W ofercie mamy również planery idealne dla kobiet i mężczyzn. Można wybierać spośród modeli z prostą obwolutą, zawierającą jedynie monogram i imię właściciela, z motywującym napisem (np. “W tym roku podbiję świat”, “12 rozdziałów, 365 szans”) lub zabawnym nadrukiem (np. “Potrzebuję ósmego dnia tygodnia”, “Podręczna pamięć”). Świetnym pomysłem jest kalendarz, na którego okładce wypisane są trzy, wybrane przez nas, postanowienia noworoczne - taki prezent możemy sprawić sobie sami jako motywację do działania.

Kalendarze “domowe”

W naszej ofercie znajdziesz również jednodniowe kalendarze ścienne z kartkami do zrywania. Widuje się je w wielu domach, ponieważ są bardzo przydatne - przypominają o ważnych sprawach wszystkim domownikom (np. o spotkaniach, wizytach u lekarza czy sprawach do załatwienia), zaznaczone są w nich imieniny i święta, a korzystanie z nich jest niezwykle łatwe, bowiem wiszą na ścianie na widoku. Oferowane przez nas kalendarze mają jeszcze jedną niepodważalną zaletę - są niezwykle oryginalne, estetyczne i wyjątkowe dzięki możliwości personalizacji. Kalendarz umieszczony jest na pięknej drewnianej deseczce wyciętej w elegancki kształt. To na niej umieszczamy personalizowany nadruk, który może być dedykowany parze (np. z napisem “Gniazdko Nowaków”, “Królestwo Agnieszki i Michała”) lub bliskiej nam osobie - rodzicom, babci, dziadkowi. Mamy też modele, które pełnią funkcję motywacyjną i poprawiającą nastrój (np. z nadrukiem “Każdy dzień zacznij od uśmiechu”, “Zrób dziś, co masz zrobić jutro”). W kalendarium na odwrocie stron znajdują się dodatkowo m.in. kulinarne przepisy, przysłowia, horoskop. Nie brakuje też miejsc na notatki.

Kalendarz książkowy od specially4u to oryginalny i nietuzinkowy pomysł na praktyczny upominek. Sprawdzi się w każdej sytuacji i to niezależnie od okazji. Będzie dobry przede wszystkim na początek nadchodzącego roku, dlatego też można zaopatrzyć się w niego już na koniec starego roku. Kalendarze książkowe są ponadczasowe i nigdy nie wychodzą z mody.

Mimo, iż na rynku obecnie dostępnych jest bardzo wiele cyfrowych urządzeń oraz aplikacji na telefony komórkowe, tablety oraz komputery, nic nie jest w stanie zastąpić papierowego kalendarza książkowego. Jaka jest podstawowa przewaga pomiędzy klasycznym kalendarzem książkowym a jego cyfrowym odpowiednikiem? Przede wszystkim taka, że w papierowym planerze nic nie jest w stanie zniknąć, jeżeli zostało zapisane i nie wymazane. Elektroniczne gadżety kalendarzowe mają to do siebie, że mogą w każdym momencie się zawiesić i wszystkie dane mogą zostać usunięte w mgnieniu oka. Z kalendarzem książkowym to nie jest możliwe. Kalendarz książkowy będzie idealnym uzupełnieniem biurka w domu lub w pracy, jak również torebki czy teczki. Jego wykonanie nada szyku i sprawi, że samopoczucie od razu poszybuje w górę. Za sprawą personalizacji na kalendarzu można umieścić dowolny tekst, którym może być imię, sentencja czy motto. Książkowe planery powracają do łask, a dowolność w ich kreowaniu sprawia, że są one tym bardziej poszukiwane i pożądane. Im oryginalniejszy kalendarz, tym szczęśliwszy nabywca.

Kalendarz książkowy specially4u z całą pewnością ucieszy osobę, która stanie się jego posiadaczem. Będzie towarzyszył jej praktycznie nieustannie przez cały rok, a zatem przez 365 dni. Będzie nie tylko terminarzem, będzie powiernikiem i przyjacielem, który przypomni o ważnych datach - spotkaniach, okazjach i uroczystościach. Z nim życie każdego nabierze głębszego znaczenia i zyska na wartości, gdyż w nim jeszcze wiele nieodkrytych i zapewne interesujących dni. Warto już teraz zaopatrzyć się w taki kalendarz i rozpocząć tę fascynującą przygodę.

Cena
-
Prezenty z okazji
Prezenty dla
Produkty
Ilość produktów: 170
pixel