Prezent na Dzień Kobiet

Wymarzony prezent na Dzień Kobiet

8 marca to jedna z wyjątkowych dat w roku. Tego dnia każda bliska nam kobieta zasługuje na miłe słowo, szczere życzenia, symboliczny kwiatek lub inny - mniejszy lub większy - upominek. No właśnie! Jak to jest z tymi prezentami na Dzień Kobiet? Przecież do najbliższych każdemu mężczyźnie kobiet wliczyć należy nie tylko drugą połówkę, ale też mamę, babcię czy siostrę - każdą chciałoby się obdarować jakimś drobiazgiem, by symbolicznie wyrazić, ile dla nas znaczy. Nie zawsze jednak przychodzi nam do głowy odpowiedni pomysł i ostatecznie kończy się na telefonie lub sms-ie z życzeniami, ewentualnie bukiecie kwiatów czy pudełku czekoladek. Jeśli chcesz obdarować bliskie Ci kobiety czymś bardziej nietuzinkowym, to jesteś we właściwym miejscu! W sklepie Specially 4U znajdziesz praktyczne prezenty (mniejsze lub większe - na każdą kieszeń!) i sprawisz, że staną się wyjątkowe dzięki personalnym dedykacjom. Zapewniamy, że wywołają uśmiech na twarzy każdej kobiety i zostaną z nią na długo jako piękna pamiątka.

Mały prezent - wielki efekt

Kubki i filiżanki to jedne z najbardziej uniwersalnych, a jednocześnie wyjątkowych pomysłów na prezent. Przydadzą się każdemu, ale o ich charakterze decyduje wzór. Nadruk na kubku może być dowcipny lub wzruszający. Może być wyznaniem miłości - romantycznym podarunkiem dla tej jedynej. W naszym sklepie znajdziesz kubki dla każdej kobiety - żony, dziewczyny, narzeczonej, babci, mamy, koleżanki. Stworzone nie tylko z myślą o konkretnej okazji, ale też odwołujące się do wykonywanego zawodu, zainteresowań, hobby czy umiejętności (np. dla sekretarki, handlowca, mistrzyni gotowania). Mamy też kubki termiczne - idealne dla zabieganych kobiet, które kawę piją w drodze do pracy lub na spotkanie. Do drobnych, niezobowiązujących, ale ciekawych prezentów należą też magnesy z nadrukami - możesz posłużyć się gotowym wzorem lub stworzyć zupełnie unikatowy egzemplarz! Drewniana tabliczka na drzwi pokoju to fajny pomysł na prezent dla siostry. Jeśli szukasz czegoś z przymrużeniem oka, może spodoba Ci się zabawna skarbonka dla zakupoholiczki?

Praktyczne nie znaczy nudne!

Kobiety zwykle z umiarkowanym zachwytem podchodzą do prezentów, które związane są z przestrzenią kuchenną. Taki upominek może być ryzykowny. Co innego, gdy kuchenny gadżet zawiera spersonalizowany grawer - taki upominek od razu nabiera wyjątkowego charakteru i widać, że został wybrany z myślą o konkretnej osobie. Szczególnie polecamy deski do krojenia z grawerem (np. “Królowa dobrego smaku”) oraz fartuszki z nadrukami - to doskonałe pomysły na prezent dla mamy lub babci. Strzałem w dziesiątkę będzie też na pewno drewniane pudełko z herbatą z pięknym grawerunkiem na wieku. Obdarowana z pewnością doceni fakt, że pudełko będzie mogła dowolnie wykorzystać, trzymając w nim niekoniecznie herbatę, ale np. osobiste drobiazgi. Z kolei drewniane pudełko z krówkami to znakomita alternatywa dla tradycyjnej bombonierki - również będzie służyć przez lata do przechowywania różnych rzeczy. Jeżeli szukasz uniwersalnego, ale eleganckiego prezentu, zwróć uwagę na bambusowe notesy i kalendarze, a jeśli wolisz coś bardziej luksusowego, postaw na skórzany portfel ze znakiem zodiaku.

Zawsze trafiony prezent na Dzień Kobiet!

8 marca to wyjątkowa data w roku. Tego dnia szczególnie doceniamy wszystkie kobiety – a zwłaszcza te nam najbliższe. Miłe słowo, szczere życzenia, symboliczny kwiatek lub inny - mniejszy lub większy upominek - istnieje wiele możliwości, by sprawić radość ukochanej, czy też mamie, babci, cioci lub koleżance. Prezenty na Dzień Kobiet mogą być nawet drobiazgami – ważne jest to, by choć symbolicznie wyrazić każdej z nich, ile dla nas znaczy. Nie zawsze i nie każdemu jednak, przychodzi do głowy odpowiedni pomysł. Najczęściej kończy się na bukiecie kwiatów lub pudełku czekoladek, czy też telefonie lub wiadomości z życzeniami. A przecież to pomysłowość jest cechą, którą kobiety cenią najbardziej! Na Dzień Kobiet warto więc wybrać prezent nie tyle drogi i okazały, ale taki, który pozytywnie je zaskoczy. Jeśli chcesz obdarować bliskie Ci kobiety czymś, co wywoła uśmiech na ich twarzy – jesteś we właściwym miejscu! W sklepie Specially4U znajdziesz praktyczne prezenty (mniejsze lub większe - na każdą kieszeń!) stworzone specjalnie na tę okazję. Dzięki możliwości wybrania personalnych dedykacji możesz sprawić, że drobiazgi codziennego użytku, takie jak kubek, magnes, fartuszek, czy notes, staną się wyjątkową pamiątką, która każdego dnia, będzie przypominała ukochanej kobiecie, o tym, że ktoś ją ceni i miło o niej myśli.

Mały prezent - wielki efekt

Kubki, filiżanki, a także inne drobne przybory domowe i kuchenne potrafią być niezwykle uniwersalnym, a jednocześnie osobistym i wyjątkowym prezentem na Dzień Kobiet. Przydadzą się każdemu, ale o ich charakterze decyduje indywidualny wzór. Specjalny nadruk na kubku może być zarówno dowcipny, jak i wzruszający. Z jego pomocą można wyznać miłość w sposób romantyczny – żonie, dziewczynie, czy narzeczonej, ale też okazać uczucia sympatycznie, bezpośrednio lub dowcipnie – np. mamie, babci, przyjaciółce, czy teściowej. W naszym sklepie znajdziesz kubki dla każdej kobiety. Zostały one stworzone nie tylko z myślą o tej konkretnej okazji, jaką jest Dzień Kobiet, ale też odwołujące się do wykonywanego zawodu, zainteresowań, hobby czy umiejętności (np. dla sekretarki, handlowca, mistrzyni gotowania). W naszej ofercie mamy również kubki termiczne - idealne dla zabieganych kobiet, które kawę piją np. w drodze do pracy lub na spotkanie. Do drobnych, niezobowiązujących, ale ciekawych prezentów należą też magnesy z nadrukami - możesz posłużyć się gotowym wzorem lub stworzyć zupełnie unikatowy egzemplarz! Drewniana tabliczka na drzwi pokoju to świetny pomysł na prezent na Dzień Kobiet np. dla siostry lub koleżanki z pracy. A jeśli szukasz akurat czegoś z przymrużeniem oka, to może spodoba Ci się zabawna skarbonka dla zakupoholiczki?

Praktyczne wcale nie znaczy nudne i oklepane!

Zazwyczaj uważa się, że prezentem nie powinny być typowe rzeczy codziennego użytku. Z drugiej strony miło jednak, jeśli mają one funkcjonalne zastosowanie. Spersonalizowany grawer lub nadruk nadają jednak zwykłym przedmiotom niezwykły i indywidualny charakter. Ozdobiony w ten sposób kubek, fartuszek, magnes, czy skarbonka będzie więc nie tylko praktyczny, ale również wybrany z myślą o konkretnej osobie. Taki prezent na Dzień Kobiet, używany na co dzień, będzie przypominał obdarowanej o tym, że ktoś o niej pamięta każdego dnia. W naszej ofercie dysponujemy szeroką gamą produktów do użytku domowego i kuchennego. W zależności od modelu mogą mieć one charakter bardzo osobisty bądź niezobowiązujący – np. dla koleżanki z pracy, teściowej, czy cioci. Z przyborów kuchennych szczególnie polecamy deski do krojenia z grawerem (np. „Królowa dobrego smaku”) oraz fartuszki z nadrukami. Są to doskonałe prezenty na Dzień Kobiet dla mamy lub babci, ale również dla osób, z którymi utrzymujemy luźniejsze relacje. Jeśli szukasz upominku uniwersalnego i stosownego w różnych sytuacjach, strzałem w dziesiątkę może okazać się też eleganckie, drewniane pudełko na herbatę z pięknym grawerunkiem na wieku. Z pewnością doceniony zostanie fakt, że tego typu pojemnik można wykorzystać powtórnie w dowolny sposób; trzymając w nim niekoniecznie herbatę, ale np. osobiste drobiazgi. Drewniane pudełko z krówkami to z kolei znakomita alternatywa dla tradycyjnej bombonierki. Ponadto, może ono również służyć przez długie lata do przechowywania rzeczy różnego rodzaju. Szukając prezentu na Dzień Kobiet dla osoby przedsiębiorczej i praktycznej, warto zwrócić uwagę również na bambusowe notesy i kalendarze. Jeśli jednak wolisz coś bardziej luksusowego, postaw na skórzany portfel, ozdobiony znakiem zodiaku.

Cena
-
Prezenty z okazji
Prezenty dla
Produkty
Ilość produktów: 206
pixel