Metryczki dla dzieci - Specially4U

Kolorowe, spersonalizowane ramki na zdjęcia!

Metryczki dla dzieci, czyli kolorowe ramki, w które oprawić można zdjęcia pociechy, cieszą się nieustającą popularnością jako podarunek dla rodziców, dziadków, rodzeństwa, wujostwa, przyjaciół, ale także dla samych dzieci, jako pamiątką z dzieciństwa. W naszej ofercie znajdują się modele wielokolorowe, radosne, o przyjaznym najmłodszym designie - z balonami, z króliczkami, z bocianami, z żyrafami, ze strusiami, z żabkami i wieloma innymi zwierzętami. Metryczki dostępne są w kilku różnych wersjach kolorystycznych - różowej, niebieskiej, białej, zielonej i wielu innych. Dzięki temu każdy klienta ma pewność, że znajdzie produkt spełniający jego indywidualne oczekiwania i wymagania.

Szukacie wyjątkowego podarunku dla bliskiej wam osoby? Metryczki dla dzieci świetnie sprawdzą się na różnego rodzaju okazje. Z całą pewnością ucieszą babcię i dziadka z okazji Dnia Babci czy Dnia Dziadka; uradują mamę czy tatę z okazji Dnia Matki czy Dnia Ojca; sprawdzą się też jako prezent dla najbliższych przyjaciół, wujka, cioci, kuzynów, syna czy córki. Dzięki temu, że charakter metryczki można indywidualnie dopasować do charakteru obdarowywanej nią osoby, prezent ten będzie wyjątkowy i niezapomniany.

Metryczki dla dzieci - idealny prezent na każdą okazję

Metryczki znajdujące się w naszej ofercie to produkty najwyższej jakości, skrupulatnie wykonane z wyselekcjonowanych materiałów, takich jak drewno bukowe czy płótno. Ramki na zdjęcia, które znajdziecie w naszym sklepie internetowym, to produkty wykonane w Polsce, nie w Chinach. W pełni odpowiadamy za ich jakość.

Metryczki dla dzieci od specially4u to wysokiej jakości ramki na zdjęcia, które mają za zadanie uwiecznić cud narodzin ukochanych pociech, które pojawiły się w rodzinie. Ramki wykonane zostały z najwyższej jakości surowców, w Polsce, dzięki czemu klienci mogą cieszyć się wysoką jakością wykonania oraz trwałością użytkowania. Metryczka dla dziecka to wyjątkowa pamiątka, która będzie mogła towarzyszyć mu przez całą resztę jego życia. Jest doskonałą opcją na podarunek na tę specjalną okazję - można wręczyć je przede wszystkim dzieciom, ale również ich rodzicom.

Metryczki ze specially4u z całą pewnością będą cudowną pamiątką dla pociech, które osiągając straszy już wiek, będą mogły powracać dzięki nim do sielankowych czasów wczesnego dzieciństwa. Są to różnokolorowe ramki, które można dostosować do własnych wymagań w zależności od płci dzieci oraz upodobań rodziny. Dostępne są we wszystkich kolorach tęczy oraz w najpopularniejszych dziecięcych wzorach, takich jak motywy zwierzęce, np. misie, kotki, pieski, motylki, żabki czy inne. Te metryczki dla dzieci wyróżniają się na tle innych nie tylko jakością oraz trwałością, ale przede wszystkim unikalnymi projektami, które można wybierać w zależności od swoich indywidualnych potrzeb. Przyjemnie jest mieć w domu coś, co będzie przypominało każdemu domownikowi o tych wyjątkowych chwilach, kiedy w rodzinie pojawili się nowi mali członkowie. To przecież dzieci stanowią największy i najważniejszy skarb, który ma dla wszystkich pozostałych ogromne znaczenie i daje wielkie nadzieje na przyszłość. To od dzieci bowiem w największym stopniu ona zależy.

Metryczka dla dziecka specially4u może być przeznaczona dla każdego nowo narodzonego dziecka, bez wyjątku. Z całą pewnością warto sprawić ukochanym osobom taki niepowtarzalny, spersonalizowany upominek, który będzie jednocześnie najcenniejszą pamiątką. Metryczki dla dzieci to dziedzictwo upamiętniające nowych członków rodzin, które ocali od zapomnienia te szczególnie ważne chwile. Sam możesz się o tym przekonać, wspólnie ze swoimi najbliższymi - rodziną i przyjaciółmi.

Cena
-
Prezenty z okazji
Prezenty dla
Produkty
Ilość produktów: 29
pixel