Domki na klucze

Domki na klucze - urocze i praktyczne

Motyw zgubienia kluczy zna chyba każdy z nas, a ich przechowywanie należy do największych kłopotów, jakie mamy z organizacją domowej przestrzeni. Nie bardzo wiadomo, co z tymi kluczami zrobić (a im więcej domowników, tym gorzej) - najczęściej poniewierają się po szafkach, komodach, półkach i koszyczkach, walnie przyczyniając się do chaosu, jaki często panuje w tak newralgicznym pomieszczeniu jak przedpokój. W dodatku te małe, ale jakże ważne przedmioty, mają wyjątkową tendencję do zawieruszania się - zwłaszcza w sytuacji, gdy się śpieszymy i musimy natychmiast wyjść z domu, co zwykle wiąże się z koniecznością zamknięcia drzwi na klucz. Domki na klucze to jedne z ciekawszych propozycji na pozbycie się podobnych problemów. Mała, płytka szafeczka z zamykanymi drzwiczkami i haczykami w środku, na których zmieści się 5 par kluczy, to idealny sposób na utrzymanie porządku i ochronę przed kurzem. Koniec z rzucaniem kluczy “gdzie popadnie” - niech i one mają swoje wyjątkowe miejsce! Domek na klucze z grawerunkiem to również nietuzinkowa ozdoba przedpokoju.

Funkcjonalna ozdoba

Gdy para decyduje się zamieszkać razem, staje przed wyzwaniem stworzenia wspólnej przestrzeni, która będzie uwzględniała potrzeby obojga partnerów. Pierwsze wspólne gniazdko wijemy zwykle w wynajętym mieszkaniu, co nie zawsze umożliwia nadanie wnętrzu indywidualnego charakteru. Właściciele często nie godzą się na remont czy większe zmiany w wynajmowanym lokalu, dlatego trudno stworzyć przestrzeń, która będzie nam odpowiadała od początku do końca, będzie po prostu “nasza”. Konieczne są pewne kompromisy. Jeśli nie możemy zmienić koloru ścian, podłóg, zabudowy przedpokoju czy szafek w kuchni, to nie znaczy, że nie ma sposobu na subtelną odmianę wnętrza i zaznaczenie w nim swojej indywidualnej osobowości. Aranżacja wnętrz to dziedzina, w której doskonale sprawdza się powiedzenie, “diabeł tkwi w szczegółach”. Jeśli poszukasz wyjątkowych drobiazgów do domu, szybko przekonasz się, że to właśnie detale często dają największy efekt i mogą stanowić bardziej spektakularną ozdobę niż designerska kanapa. Drewniane domki na klucze to świetny przykład połączenia funkcji użytecznej z ozdobną - bardzo istotnego zwłaszcza w przypadku małego metrażu. Zabawne grawery oraz możliwość personalizacji dodatkowo ułatwiają podkreślenie we wnętrzu własnej osobowości, co jest niezwykle ważne dla młodych ludzi.

Domki na klucze jako pomysł na prezent

Drewniane domki na klucze to praktyczny, stylowy i oryginalny pomysł na prezent nie tylko dla roztargnionych osób, które stale gubią klucze (choć im przyda się w szczególności). Taki podarunek możemy wręczyć każdemu przy dowolnej okazji. Indywidualny charakter uzyskujemy dzięki laserowemu grawerunkowi na drzwiczkach domku, który dobieramy do obdarowanej osoby. Z takiego upominku na pewno ucieszą się zakochani, zwłaszcza, gdy będzie miał on napis sugerujący, że są wyjątkowo dobraną parą lub grawer z nazwiskiem (np. “Gniazdko Nowaków”). Mamy też propozycje bardziej uniwersalne i odpowiednie także dla singli - z napisem “Ciasny, ale własny” lub monogramem, będącym pierwszą literą imienia gospodarza. Domek na klucze wykonany jest z sosnowego drewna i brzozowej sklejki. Ma niewielkie wymiary (23,2 cm wysokości, 16,5 cm szerokości i 6 cm głębokości), a więc zmieści się w każdym, nawet najmniejszym, przedpokoju, stanowiąc ciekawy dodatek aranżacyjny i zarazem pomagając właściwie zorganizować przestrzeń.

Prezenty z okazji
Prezenty dla
Produkty
Ilość produktów: 8
pixel