Prezent na zakończenie roku szkolnego

Wyjątkowy prezent na zakończenie roku szkolnego? Tylko w sklepie Specially 4U!

Wręczanie nauczycielom prezetów na koniec roku szkolnego to miła, piękna i głęboko zakorzeniona w naszym kraju tradycja. Pedagodzy nie mają łatwo - w ciągu całego roku szkolnego muszą wykazać się ogromem cierpliwości i wyrozumiałości, a wielu z nich swój zawód wykonuje z prawdziwym poświęceniem i pasją. Na co dzień nie ma wielu okazji, by okazać im wdzięczność, dlatego podczas uroczystości na koniec roku warto pokazać nauczycielom, że naprawdę doceniamy ich pracę - niezależnie, czy dana klasa rozstaje się ze szkołą na dobre, czy tylko na okres wakacyjny. Jednak wybór odpowiedniego upominku to nie taka prosta sprawa. Zazwyczaj nie znamy nauczycieli prywatnie, niewiele wiemy na temat ich gustów i zainteresowań, trudno więc dopasować podarek, który faktycznie sprawi im radość. Wobec tego zwykle stawiamy na tradycyjne, bezpieczne i niezobowiązujące prezenty - kwiaty i bombonierki. Może jednak warto rozejrzeć się za czymś bardziej oryginalnym, co przetrwa dłużej i będzie pełniło funkcję pamiątki? W sklepie Specially4U znajdziecie wiele propozycji na prezent na zakończenie roku szkolnego - od kubeczków z nadrukiem po stylowe pióra!

Gadżety z nadrukiem - oryginalny prezent na zakończenie roku szkolnego

Napisy i nadruki to popularny sposób ozdabiania przedmiotów codziennego użytku - wyrażają emocje, naszą osobowość lub są po prostu dowcipne. Obdarowanie kogoś gadżetem z personalizowanym nadrukiem to gwarancja udanego, pamiątkowego prezentu - taki drobiazg już zawsze będzie się kojarzył obdarowanemu właśnie z nami. Filiżanki i kubeczki z nadrukiem to świetny upominek dla nauczyciela - każdy pedagog lubi pić kawę lub herbatę, czy to podczas lekcji czy w domowym zaciszu, a fajny napis na kubku z pewnością umili mu ten codzienny zwyczaj. Możemy na nim umieścić proste podziękowania z imieniem nauczyciela lub zabawny nadruk dostosowany do wykładanego przez danego pedagoga przedmiotu (np. dla matematyka: “Na pana Tomka zawsze można liczyć”). Można skorzystać z gotowych szablonów lub samodzielnie wymyślić napis, inspirując się np. ulubionym powiedzeniem lub zwyczajem naszego nauczyciela. Inne praktyczne gadżety dostępne w sklepie Specially 4U to notesy i kalendarze z nadrukami na okładce. Z kolei dla miłośników słodkości mamy drewniane pudełka z krówkami. To świetna alternatywa dla tradycyjnej bombonierki - choć zawartość znika, samo pudełko z nadrukiem zostaje na pamiątkę i można je dowolnie wykorzystać.

Prezenty z wyższej półki

Kubki i notesy to stosunkowo niedrogie, a ponadto niezobowiązujące propozycje na prezent dla nauczyciela. Wśród nieco droższych pomysłów znajdziemy piękne drewniane pudełko z herbatą Lipton. Na wieku można również umieścić dowolny grawer, a samo pudełko będzie służyć przez wiele lat - niekoniecznie do przechowywania herbaty, ale na przykład biżuterii. Doskonałą pamiątką są oczywiście zdjęcia. Klasową fotografię można wydrukować w formie obrazu na płótnie lub niezwykle efektownej szklanej statuetki. Zdjęcia można uzupełnić drobnym napisem - np. “klasa VIIA”. Fotografie w tak wyjątkowej oprawie z pewnością zrobią ogromne wrażenie i wywołają u obdarowanego wzruszenie. Na taki prezent może złożyć się cała klasa, a wówczas koszt się rozłoży. Jeśli poszukujemy bardziej wyrafinowanej i ekskluzywnej propozycji, znakomicie sprawdzą się eleganckie długopisy i pióra marki Parker. Tu również istnieje możliwość wykonania spersonalizowanego graweru. Krótki napis (np. imię i nazwisko obdarowanego) można umieścić na długopisie, zaś dłuższy tekst (cytat, podziękowanie, dedykację) wewnątrz pięknego, stylowego etui. Taki wytworny podarunek to dobry pomysł w sytuacji, gdy uczniowie kończą szkołę i definitywnie rozstają się z nauczycielem.

Koniec szkoły - podziękowania

Zakończenie roku szkolnego to doskonała okazja, by docenić trud i zaangażowanie nauczycieli wkładane każdego dnia w przekazywanie wiedzy i wartościowych umiejętności. Nie od dziś wiadomo, że ciąży na nich duża odpowiedzialność związana z kształtowaniem młodych ludzi, którzy chłoną nie tylko książkową wiedzę, ale także postawy i zachowania, które są dla nich drogowskazem w poznawaniu świata. Do niedawna jedynym właściwym prezentem przygotowywanym z tej okazji był bukiet kwiatów, wręczany podczas odbioru świadectwa. To rozwiązanie stopniowo wyparte zostaje przez podarunki bardziej personalne.

Zarówno rodzice, jak i dzieci zauważają potrzebę wręczania upominków bardziej praktycznych, niekiedy humorystycznych, indywidualnie dopasowanych do charakteru klasy, bądź samego nauczyciela. Kiedy w okolicach początku czerwca w głowie pojawia się sygnał alarmowy i pilnie poszukiwany jest pomysł na prezent na zakończenie roku szkolnego dla wychowawcy czy nauczyciela konkretnego przedmiotu, z pomocą śpieszymy my. Nasza rozbudowana oferta, dostosowana do potrzeb zarówno dzieci, jak i rodziców, spełni zadanie wręczenia podarunku będącego połączeniem wymiaru praktycznego i estetycznego.

Unikalny prezent dla każdego nauczyciela

Prezent na zakończenie roku szkolnego to zawsze duże wyzwanie dla rodziców. Upominek kupowany grupowo czy indywidualnie? Poważny prezent czy może coś, co zaskoczy pedagogów oryginalnym, nieszablonowym podejściem? Niezależnie od decyzji warto postawić na prezenty na zakończenie roku szkolnego dla nauczycieli, które jeszcze długo będą przypominały o wdzięczności uczniów i nie będą bukietem kwiatów, który szybko zwiędnie. Wdzięczność okazana w ciekawy, kreatywny, właściwy dzieciom sposób znacznie bardziej usatysfakcjonuje obdarowywanych nauczycieli, a dzieciom i młodzieży sprawi jeszcze większą radość przy wręczaniu upominku.

Szkoła czy przedszkole?

Nie tylko prezenty dla dzieci szkolnych są dla rodziców wyzwaniem. Czasem to rodzice najmłodszych pociech szukają inspiracji na prezent dla przedszkolanek. Wśród najczęściej wybieranych upominków wciąż pojawiają się czekoladki, jednak to upominek często powielany i równie szybko znikający bez śladu. Jaki wybrać prezent na zakończenie przedszkola? Najlepiej taki, który na myśl od razu będzie przywodził grupę i wspólne przygody, które każda przedszkolanka wspomina z tęsknotą. Kalendarz umożliwiający zapisanie najważniejszych notatek, czy też kubek z oryginalną dedykacją to doskonały pomysł na prezent. Jego praktyczny wymiar doskonale uzupełnia sentymentalny ton. W kalendarzu cała grupa zapisać może krótką sentencję, nawiązującą do zapamiętanej sytuacji z lekcji. To drobny, ale jakże znaczący gest, który nada prezentowi osobistego wyrazu.

Największym wyzwaniem związanym z zakupem prezentów dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego jest to, że uczniowie nie znają ich osobiście. Dla większości uczniów są po prostu ludźmi spotykanymi każdego dnia w salach i na szkolnych korytarzach. Uczniowie niewiele wiedzą o zainteresowaniach i osobistych preferencjach, co powoduje, że poszukiwanie odpowiedniego prezentu jest jak poruszanie się w ciemności. Zakup kubka z dedykacją lub humorystycznym tekstem, bądź kalendarza stanowi jednak bezpieczny wybór, który sprawdzi się nawet w przypadku bardzo wymagających osób. Czy ktoś widział nauczyciela bez kalendarza? Dobra organizacja czasu to ich drugie imię, dlatego miejsce do sporządzenia zawodowych i prywatnych notatek to strzał w dziesiątkę.

Pożegnanie w dobrym stylu

Relacje nauczyciel - uczeń bywają złożone. To nie tylko pochwały, ale i problemy wychowawcze. Jednakże nastawienie nauczycieli, ich pasja do pracy i zaangażowanie w przekazywaniu wiedzy i nauce, a także przekazywaniu postaw wobec życia zasługuje na to, by doceniać je przy każdej okazji. Właśnie dlatego prezenty wręczane na zakończenie roku szkolnego nie muszą być podarunkami wartymi krocie, a wręcz przeciwnie, powinny być małymi elementami o symbolicznym wydźwięku. Każdy prezent jest jak słowo "dziękuję" wypowiedziane pedagogowi, który każdego dnia z wielką energią starał się zarażać młodych ludzi swoim entuzjazmem i dzielić się wiedzą, która pomaga młodemu człowiekowi w przygotowaniu do wejścia na kolejny etap życia.

Cena
-
Prezenty z okazji
Prezenty dla
Produkty
Ilość produktów: 258
pixel