Prezent na dzień nauczyciela i wychowawcy - upominki

Fantastyczne prezenty dla nauczycieli, którzy zasłużyli na uznanie swoich uczniów!

Chcecie wyrazić uznanie dla swoich ulubionych belfrów? Mamy dla was fantastyczne pomysły na prezent na dzień nauczyciela! W zależności od charakteru konkretnego nauczyciela i jego relacji z uczniami, prezenty mogą być klasyczne, użyteczne, funkcjonalne, albo zabawne, żartobliwe i niekonwencjonalne. W naszej ofercie znajdziecie produkty absolutnie wyjątkowe, które są niedrogie i świetnie wpisują się w budżet każdego ucznia. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu internetowego!

Wybór odpowiedniego prezentu na dzień nauczyciela dla ulubionego belfra to niezwykle trudne zadanie. Zazwyczaj trzeba iść na kompromis pomiędzy użytecznością a walorami estetycznymi. Jak wpaść na pomysł na upominek, który będzie funkcjonalny, nietuzinkowy, i atrakcyjny pod względem wizualnym? Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą wyjątkowych produktów, które świetnie nadają się na podarunek na każdą ważną okazję, w tym dzień nauczyciela. Posiadamy także inne wyjątkowe produkty - bez względu na to, czy wybieracie się na urodziny, imieniny, rocznicę, absolutorium, chrzest, komunię, ślub, wieczór panieński, wieczór kawalerski, czy pożegnanie kolegi lub koleżanki z pracy, w naszym sklepie znajdziecie coś dla siebie!

Prezent na dzień nauczyciela - mamy dla was idealne propozycje

Dzień nauczyciela to doskonała okazja do tego, aby wyrazić uznanie i sympatię dla ulubionego belfra. W naszej ofercie znajdziecie mnóstwo produktów, które świetnie sprawdzą się jako prezent na dzień nauczyciela. Są to zarówno klasyczne opcje, jak pióra wieczne czy długopisy, jak i te bardziej wyjątkowe, jak kalendarze na drewnianych tabliczkach. Każdy z oferowanych przez nas produktów można spersonalizować, dzięki czemu ulubiony nauczyciel poczuje się jeszcze bardziej wyjątkowo.

Najlepsze prezenty dla zasłużonych nauczycieli

Chcąc wyrazić uznanie swoim ulubionym nauczycielom, warto sięgnąć po coś stosownego, ale z pomysłem. W Specially4u mamy dla was oryginalne prezenty na Dzień Nauczyciela! Tradycyjne kwiaty i bombonierki nie są jedyną opcją! Teraz możesz postawić na coś dużo bardziej indywidualnego. W zależności od charakteru konkretnego nauczyciela i jego relacji z uczniami, prezenty mogą być klasyczne, użyteczne, funkcjonalne, albo zabawne, żartobliwe i niekonwencjonalne. W naszej ofercie znajdziesz produkty absolutnie wyjątkowe, dostępne w przystępnych cenach, stosownych do okazji i dostosowanych do budżetu każdego ucznia. Wszystkie mają również praktyczne zastosowanie, dzięki czemu mogą być używane każdego dnia. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem naszego sklepu internetowego Specially4u.

Wybór odpowiedniego prezentu na Dzień Nauczyciela dla wychowawcy, czy też innego pedagoga może być niezwykle trudnym zadaniem. Zazwyczaj najbardziej trafione upominki okolicznościowe łączą użyteczność z walorami estetycznymi. Jak jednak wpaść na pomysł na upominek, który będzie zarazem funkcjonalny, nietuzinkowy, i atrakcyjny pod względem wizualnym? W tym przypadku w Specially4u służymy pomocą. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą wyjątkowych produktów, które świetnie nadają się na podarunek, niezależnie od okazji. Prezenty na Dzień Nauczyciela dostępne w naszym sklepie nadają się na okazję 14 października, ale również na koniec roku szkolnego. Bez względu na to, czy wybieracie się na urodziny, imieniny, rocznicę, absolutorium, chrzest, komunię, ślub, wieczór panieński, wieczór kawalerski, czy pożegnanie kolegi lub koleżanki z pracy, w naszym sklepie znajdziecie coś dla siebie!

Prezent na dzień nauczyciela – pomysłowe propozycje na każdą kieszeń

Są tacy nauczyciele, których cenimy bardziej. Niektórzy z nich mają szansę odegrać ważną rolę w życiu i edukacji naszej lub naszych dzieci. Są osoby, które cieszą się szczególnym uznaniem wśród aktualnych i byłych uczniów. 14 października to doskonała okazja na to, aby wyrazić uznanie i sympatię dla ulubionego pedagoga. W tym wyjątkowym dniu warto sięgnąć po coś ciekawszego niż tradycyjne kwiaty i słodycze. Niezależnie od tego, czy ma to być prezent na Dzień Nauczyciela w przedszkolu, szkole podstawowej, szkole średniej, czy też na zajęciach pozalekcyjnych, ważna jest pamięć i odpowiednia oraz stosowna koncepcja prezentu. Dobry wychowawca lub wychowawczyni z pewnością docenią niestandardowy pomysł, tym bardziej, że z pomocą estetycznie wykonanych przedmiotów codziennego użytku, a także spersonalizowanych grawerów lub nadruków, można stworzyć bardzo indywidualny i oryginalny upominek, który z pewnością wywoła uśmiech na ich twarzach. Dzięki możliwości stworzenia indywidualnego napisu na życzenie klienta, np. nazwy klasy, dat roku szkolnego, prezent na Dzień Nauczyciela może również okazać się estetyczną, a także praktyczną pamiątką, która jednocześnie przetrwa długie lata i będzie przywoływać miłe wspomnienia o wychowankach.

W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo produktów, które świetnie sprawdzą się jako oryginalne prezenty na Dzień Nauczyciela i inne okazje. Wśród nich są zarówno klasyczne opcje (np. pióra wieczne czy długopisy), a także te bardziej pomysłowe i osobiste (jak np. kalendarze na drewnianych tabliczkach, kubki, czy filiżanki). Każdy z oferowanych przez nas produktów można spersonalizować, dzięki czemu ulubiony nauczyciel może poczuć się naprawdę wyjątkowo. Posiadamy szeroką gamę produktów wysokiej jakości, a także kolorowych i pomysłowych wzorów skierowanych do nauczycieli różnych przedmiotów szkolnych, a także nauczycieli-wychowawców oraz przedszkolanek. Proponowane przez nas prezenty na Dzień Nauczyciela to przedmioty codziennego użytku, umieszczone w bardzo stosownej do okoliczności oprawie. Kubek, kalendarz, notes, pudełko z herbatą, bądź elegancko zapakowany długopis lub pióro – wszystkie te rzeczy kojarzą się i mogą być przydatne podczas wykonywania pracy nauczyciela. Dzięki estetycznie wykonanym nadrukom nabierają bardzo indywidualnego charakteru, dzięki czemu wychowawca zyskuje pamiątkę po swoich podopiecznych, nawet kiedy opuszczą oni już szkolne mury. W ofercie sklepu Specially4u mamy również możliwość wykonywania specjalnych nadruków zdjęć klasowych na płótnie. Taki prezent, umieszczony w Sali lekcyjnej, z pewnością spodoba się nie tylko nauczycielowi, ale również i uczniom.

Cena
-
Prezenty z okazji
Prezenty dla
Produkty
Ilość produktów: 269
pixel