Prezent na ślub - Specially4U

Wyjątkowa para zasługuje na wyjątkowy prezent!

Ślub to jedno z tych przełomowych wydarzeń w życiu, które zasługują na wyjątkową celebrację. Jednym z jej elementów jest fantastyczny prezent, który uczyni tę niezwykłą okazję jeszcze bardziej niezapomnianą. Prezent na ślub powinien zostać indywidualnie dobrany do charakteru każdej pary oraz do charakteru każdego ślubu. Niektóre pary, zamiast tradycyjnie wręczanej wiązanki, życzą sobie prezentów bardziej niekonwencjonalnych, na przykład butelki dobrego trunku, książki czy zabawnego zdjęcia. Bez względu na to, jakie upominku szukacie, jesteśmy pewni, że znajdziecie go w naszej bogatej ofercie!

Pomożemy Ci wybrać odpowiedni prezent na ślub

Wybór idealnego prezentu ślubnego, który będzie jednocześnie praktyczny, użyteczny, funkcjonalny, ciekawy, niekonwencjonalny i estetyczny, wielu przyprawić może o poważny ból głowy. Nasz sklep internetowy Specially4U znacznie ułatwi Wam to z pozoru trudne zadanie. W naszej bogatej i nieustannie poszerzanej ofercie znajdują się różnorodne produkty, które świetnie sprawdzą doskonałego upominku. Od dopasowanych do siebie kubków, kieliszków czy filiżanek, poprzez spersonalizowane butelki z alkoholem i karafki na whisky albo wino, aż po ramki na zdjęcia i metryczki z indywidualnie dobranym napisem - u nas znajdziecie to, czego szukacie!

Wyjątkowa para zasługuje na wyjątkowy prezent!

Ślub to jedno z tych przełomowych wydarzeń w życiu, które zasługują na wyjątkową celebrację. Jednym z jej nieodłącznych elementów jest fantastyczny prezent, który uczyni tę niezwykłą okazję jeszcze bardziej niezapomnianą. Prezent na ślub powinien zostać indywidualnie dobrany do charakteru pary oraz do stylistyki ślubu. Niektóre pary, zamiast tradycyjnie wręczanej wiązanki, życzą sobie prezentów bardziej niekonwencjonalnych, na przykład butelki dobrego trunku, książki czy zabawnego zdjęcia. Bez względu na to, jakie upominku szukacie, jesteśmy pewni, że znajdziecie go w naszej bogatej ofercie!

Pomożemy Ci wybrać odpowiedni prezent na ślub

Wybór idealnego prezentu ślubnego, który będzie jednocześnie praktyczny, użyteczny, funkcjonalny, ciekawy, niekonwencjonalny i estetyczny, może przyprawić wielu o poważny ból głowy. Nasz sklep internetowy Specially4U znacznie ułatwi Wam to z pozoru trudne zadanie. W naszej bogatej i nieustannie poszerzanej ofercie znajdują się różnorodne produkty, które świetnie sprawdzą się w roli doskonałego upominku. Od dopasowanych do siebie kubków, kieliszków czy filiżanek, poprzez spersonalizowane butelki z alkoholem i karafki na whisky albo wino, aż po ramki na zdjęcia i metryczki z indywidualnie dobranym napisem - u nas znajdziecie to, czego szukacie!

Przyjrzyjmy się zatem dokładnie, jakie prezenty na ślub cieszą się największą popularnością na polskich uroczystościach. Część gości weselnych, mimo zmieniającej się mody, wciąż uważa, że prezent na ślub cywilny lub kościelny powinien być praktyczny. Czasy się jednak zmieniły, a młode pary - idąc za modą - proszą weselników o oryginalny prezent na ślub. Zamiast kwiatów życzą sobie kupony na loterię, przybory szkolne, by podarować je wybranej placówce edukacyjnej, bądź też określony rodzaj alkoholu. Jeśli w kręgu zainteresowania nowożeńców są trunki, fajnym pomysłem na główny prezent będą kieliszki do wina z grawerem obrączek, datą i ich imionami lub z dodatkowym podpisem “Zdrowie Młodych!”. Wino z kolei wręczyć można w eleganckim pudełku z wygrawerowanym motywem drzewa.

Funkcjonalnym i praktycznym prezentem będzie komplet sześciu szklanek w estetycznie wykonanym pudełku. Na każdą szklankę naniesiemy inicjały nowożeńców, zaś skrzynkę wzbogacimy o personalizowany podpis. Bardzo często wybieranymi w naszym sklepie produktami są kubki. Posiadamy kilkanaście wzorów, zarówno w poważnym tonie, jak i tych utrzymanych w żartobliwej konwencji. W Specially4U znajdziesz klasyczne kubki z okrągłym uchem lub takie, których kształt przypomina serce. Nie zapomnieliśmy również o miłośnikach wycieczek i gorących napojów. Dla nich przygotowaliśmy kubki termiczne oraz termosy, które z pewnością będą fajnym pomysłem na prezent. Zadbaliśmy również o zestawy kubków w eleganckim opakowaniu, które dzięki precyzji wykonania zachwycać będą tak samo w dniu ślubu, jak i po kilkunastu latach. Bardzo popularnym prezentem zarówno na ślub, jak i na inne okazje jest ramka na zdjęcie, której stylistykę można dopasować do wnętrza. Drewniana ramka, wzbogacona o rysunek drzewa z sercem oraz inicjały Młodej Pary, bez wątpienia zdobędzie ich serca. W dolnej części ramki możemy wygrawerować datę, imiona zakochanych lub ulubioną sentencję. Posiadamy również skarbonki “Na nową drogę życia…”, pudełka na herbatę, domki na klucze oraz wyjątkowe deski kuchenne z nożem.

Prezent na równie ważną rocznicę ślubu własną a także bliskich nam osób

W naszej bogatej i nieustannie poszerzanej ofercie znajdują się różnorodne produkty, idealnie nadające się zarówno na prezent ślubny, jak i prezent na rocznicę ślubu. Zapewniamy, że każdy znajdzie w naszym sklepie internetowym coś dla siebie! Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami, jesteśmy pewni, że się nie rozczarujecie! Gwarantujemy natychmiastowe przyjęcie zamówienia i dostawę na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty są wysokiej jakości, absolutnie niepowtarzalne, wyjątkowe i nietuzinkowe. Dzięki opcji indywidualnego dopasowania napisu, koloru, motywu i wzoru macie pewność, że każdy upominek będzie jedyny w swoim rodzaju. W naszej ofercie znajdziecie również prezenty na inne ważne okazje - imieniny, urodziny, rocznice, absolutoria, chrzty, zaręczyny, komunie, narodziny dziecka i wiele innych. Należymy do ekspertów w branży, a zaufało nam już wielu klientów.

W naszej bogatej i nieustannie poszerzanej ofercie znajdują się różnorodne produkty, idealnie nadające się zarówno na prezent ślubny, jak i prezent na rocznicę ślubu. Zapewniamy, że każdy znajdzie w naszym sklepie internetowym coś dla siebie! Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami, jesteśmy pewni, że się nie rozczarujecie! Gwarantujemy natychmiastowe przyjęcie zamówienia i dostawę na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty są wysokiej jakości, absolutnie niepowtarzalne, wyjątkowe i nietuzinkowe. Dzięki opcji indywidualnego dopasowania napisu, koloru, motywu i wzoru macie pewność, że każdy upominek będzie jedyny w swoim rodzaju. W naszej ofercie znajdziecie również prezenty na inne ważne okazje - imieniny, urodziny, rocznice, absolutoria, chrzest, zaręczyny, komunie, narodziny dziecka i wiele innych. Należymy do ekspertów w branży, a zaufało nam już wielu klientów.

Cena
-
Prezenty z okazji
Prezenty dla
Produkty
Ilość produktów: 276
pixel