Prezent na Chrzest

Najpiękniejszy prezent na chrzest

Chrzest Święty to, zaraz po narodzinach, najważniejsze wydarzenie w życiu noworodka i całej jego podekscytowanej rodziny. Choć maluszek, będący sprawcą całego zamieszania, niewiele z niego rozumie i nie odczuwa specjalnej przyjemności z toczących się wokół niego uroczystości, warto zadbać, by w przyszłości mógł odtworzyć w swojej wyobraźni to wyjątkowe wydarzenie i miał z niego pamiątkę. Tradycyjnie zaproszeni na chrzest goście wręczają rodzicom gotówkę. Oczywiście, pieniądze można odłożyć na wybrany cel lub spożytkować na bieżące potrzeby i nie ma w tym nic złego, ale generalnie nie zostaje po nich żaden ślad, nie są więc najlepszym pomysłem na pamiątkowy prezent. Tymczasem prezent na chrzest powinien mieć znaczenie symboliczne. Warto zatem zadbać, by “dodatek” do tradycyjnej koperty był jak najbardziej indywidualny, wyjątkowy i mógł zostać z dzieckiem na zawsze. W naszym sklepie znajdziesz prezenty, które stworzono z myślą o tym, by stanowiły bezcenną pamiątkę. Możliwość personalizacji gwarantuje ich absolutną niepowtarzalność.

Fotografie - najlepsza pamiątka

Rodzinne zdjęcia to prawdziwa skarbnica wspomnień - trudno o piękniejszy i bardziej wartościowy sposób na zachowanie ulotnych chwil. Album “Pamiątka maluszka” jest niedrogim, ale wyjątkowym pomysłem na prezent na chrzest. Możemy wklejać w nim zdjęcia naszej pociechy w porządku chronologicznym, obrazujące najważniejsze momenty życia dziecka - pierwszy uśmiech, pierwszy kroczek, pierwsze święta itp. Ale to nie wszystko - w środku jest też miejsce na osobiste notatki i opisy kolejnych wydarzeń. Regularne prowadzenie takiego albumu nie sprawia trudności, wręcz przeciwnie - jest świetną zabawą dla rodziców i dziadków oraz sposobem na wspólne wspólnie czasu. Wysiłek włożony w aktualizowanie albumu szybko procentuje - dziecko i cała rodzina zyskuje bezcenną pamiątkę na całe życie. Piękna okładka albumu z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem maluszka oraz datą jego urodzin sprawia, że upominek prezentuje się naprawdę wspaniale. Zdjęcie może być prezentem także w innej, bardziej ekskluzywnej i oryginalnej formie. Jeśli chcemy wyeksponować daną fotografię jako element dekoracyjny wnętrza, idealnie sprawdzi się szklana statuetka ze zdjęciem i grawerem.

Klasyczny prezent na chrzest - ilustrowana Biblia dla najmłodszych

Pięknie wydana i oprawiona Biblia dla dzieci z obrazkami to ponadczasowy i zawsze mile widziany prezent z okazji chrztu (trzeba się tylko upewnić, że ktoś inny nie pomyślał o takim samym upominku). Ilustrowana Biblia dla najmłodszych pozwala najważniejsze treści religijne przekazać w prosty, przystępny i ciekawy dla dziecka sposób. Tekst przypomina wciągające opowiadanie, które czyta się z zapartym tchem, zaś przepiękne, perfekcyjnie dopracowane ilustracje stanowią doskonałe uzupełnienie treści, przykuwają uwagę dziecka i pozwalają mu lepiej wyobrazić sobie opisywane zdarzenia. W sklepie Specially 4U dostępnych jest kilka rodzajów Biblii dla najmłodszych - są wzory dedykowane dla chłopców i dla dziewczynek, z tabliczką z grawerunkiem lub personalizowaną okładką, na której wypisane jest imię i nazwisko dziecka oraz data chrztu. Polecamy również bardziej ekskluzywne wydanie Biblii w pięknym drewnianym pudełku, na którym można zamieścić własną dedykację, cytat czy inny dowolny tekst.  

Prezent na Chrzciny

Chrzest Święty to - zaraz po narodzinach - najważniejsze wydarzenie w życiu noworodka i całej jego podekscytowanej rodziny. Choć maluszek, będący sprawcą całego zamieszania, tak naprawdę niewiele z niego rozumie i nie odczuwa specjalnej przyjemności z toczących się wokół niego uroczystości, warto zadbać o to, by w przyszłości mógł odtworzyć w swojej wyobraźni to wyjątkowe wydarzenie i miał z niego nawet pamiątkę. Co takiego można ofiarować niemowlęciu z okazji tego wydarzenia? Na to pytanie najlepiej odpowiedzą rodzice maluszka, ponieważ wiedzą, co najbardziej jest mu potrzebne. Z tego właśnie powodu najczęstszym wyborem na prezent na chrzest jest koperta z pieniędzmi. Tradycyjnie, zaproszeni goście wręczają rodzicom gotówkę. Oczywiście kapitał można odłożyć na wybrany cel lub spożytkować na bieżące potrzeby i nie ma w tym nic złego, ale generalnie nie zostaje po nich żaden ślad, nie są więc najlepszym pomysłem na pamiątkowy prezent.

Prezent na chrzest dla chłopca

Idealnym prezentem na chrzest dla chłopca jest Biblia z pięknymi kolorowymi ilustracjami, oprawiona w wyjątkowym stylu w tematyce Chrztu Świętego. Doskonale dopasowane okażą się wzory z aniołem, krzyżem, lub szatką i gromnicą, a wszystko w niebieskiej tonacji, ponieważ, jak powszechnie wiadomo, akcesoria i rzeczy dla małych chłopców są preferowane właśnie w łagodnym, niebieskim kolorze. Można też spotkać się z prezentami w postaci zabawek czy ubranek, co jest praktyczne, gdy dziecko jest jeszcze małe, jednak gdy wyrośnie nie pozostanie mu nic upamiętniającego ten wielki dzień. Jeśli chcesz, żeby prezent na chrzest dla chłopca okazał się pamiątką na całe życie, warto wybrać coś, co będzie trwałe, co można w prosty sposób spersonalizować osobistą dedykacją nadającą wyjątkowego i indywidualnego charakteru. Biblia w drewnianej oprawie z możliwością zamieszczenia na niej własnego tekstu jest niewątpliwie doskonałym prezentem.

Prezent na chrzest dla dziewczynki

Podobnie jak z pamiątką dla chłopca, idealnym prezentem na chrzest dla dziewczynki okaże się ilustrowana Biblia. Wzory z szatką i gromnicą, aniołem czy krzyżem wykonane w różowym kolorze podkreślą dziewczęcą delikatność oraz będą niezwykle miłe dla oka. Sukienki czy różnego rodzaju zabawki, takie jak pluszowe misie i lalki sprawdzą się świetnie, choć tylko na krótki czas. W celu zapewnienia pamiątki z tego dnia Biblia w oprawie wykonanej z drewna, z zamieszczoną własną dedykacją z imieniem dziewczynki i datą, będzie świetnym rozwiązaniem, gdy szukamy czegoś, co pozostanie z ochrzczoną dziewczynką na całe życie. To nie tylko książka, ale również przewodnik religijny, który pełnić będzie funkcję drogowskazu na życiowych zakrętach. Wybierając prezent na chrzest dla dziewczynki powinniśmy zwrócić uwagę na to, że do Chrztu Świętego przystępują dzieci przeważnie w wieku niemowlęcym. Ten pierwszy sakrament jest wyjątkowym momentem w życiu, którego niestety noworodek nie jest w stanie zapamiętać.

Prezent na chrzest od chrzestnej

Prezent na chrzest od chrzestnej powinien być nie tylko miłym akcentem dla dziecka, ale też mieć znaczenie symboliczne. Warto zatem zadbać, by “dodatek” do tradycyjnej koperty był jak najbardziej indywidualny i mógł pozostać z chrześniakiem na dłużej. W naszym sklepie znajdziesz prezenty, które stworzono z myślą o tym, by stanowiły bezcenną pamiątkę. Możliwość personalizacji gwarantuje ich absolutną niepowtarzalność. Jako pamiątka od chrzestnej Biblia z kolorowymi obrazkami sprawdzi się idealnie, zarówno jako podarunek gwarantujący wspomnienia o tej pięknej chwili, ale też będzie stanowić naukę Słowa Bożego w ciekawej i łatwej do przyjęcia formie, niezależnie od tego, czy dziecko jest chłopcem, czy dziewczynką.

Prezent na chrzest od chrzestnego

Prezent na chrzest od chrzestnego pozostanie z młodym człowiekiem na lata. Coś, do czego będzie mógł zawsze wrócić i być pewnym tego, że ma w swoim gronie najbliższych opiekunów nie tylko rodziców, ale i chrzestnych, na których zawsze może liczyć. Ojciec chrzestny jest osobą wyjątkową, która daje swemu chrześniakowi wzór do naśladowania. Biblia będzie doskonałą pamiątką Chrztu Świętego, a wydanie z kolorowymi obrazkami to idealna i prosta do przyjęcia forma przedstawiająca w przystępny sposób wartości religijne i duchowe, zarówno chłopcu, jak i dziewczynce. Personalizacja jej oprawy dodatkowo podkreśli wyjątkowość prezentu.

Cena
-
Prezenty z okazji
Prezenty dla
Produkty
Ilość produktów: 51
pixel