Prezent na Komunię

Prezent na Komunię

Pierwsza Komunia Święta to dla każdego dziecka, które po raz pierwszy przyjmie do swojego serca Jezusa, dzień absolutnie wyjątkowy, wart, by pamiętać o nim przez całe życie. To dzień, w którym przyjmuje się najważniejszy z sakramentów świętych. Zastanawiając się, jaki prezent wręczyć dziecku z tej okazji, warto postawić na podarunek ofiarowany prosto z serca i nawiązujący do wartości duchowych. Takim upominkiem będzie ozdobiona pięknymi, kolorowymi obrazkami Biblia lub Biblia – Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej – również w wersji z wybranymi życzeniami, datą wydarzenia, imieniem, które zostaną nadrukowane na okładce – stosowanie do życzenia Klienta. Wewnątrz w bardzo przystępny sposób opisano dzieje Kościoła, życie Jezusa i wyjątki ze Starego Testamentu, tak że każde dziecko z przyjemnością przeniesie się w dawne czasy i wyniesie z czytanych tekstów właściwe wnioski, które mogą mieć ogromny wpływ na dalsze życie duchowe małego katolika. Ten prezent dostępny jest w wersji dla dziewczynki i dla chłopca, a na okładce umieszczono stosowne motywy: gołębia – symbol Ducha Świętego, krzyż, dłonie, hostię IHS, niebieski lub różowy różaniec, witraż, gołębia na tle krzyża, klęczącego chłopca lub klęczącą dziewczynkę czy wizerunek Jana Pawła II.

Większość wersji Biblii znajduje się w stylowych drewnianych pudełkach, niezwykle pomocnych zwłaszcza dla osób, które wolą pozostawić pakowanie prezentów komuś innemu. Zamiast więc trudzić się nad profesjonalnym opakowaniem upominku, wystarczy nabyć prezent w pudełku, tym bardziej że drewniane opakowanie prezentuje się o wiele bardziej interesująco niż papierowe, które w dodatku przypadkiem może się rozerwać. Nie zawsze też wiadomo, w jaki sposób wręczyć dziecku prezent pieniężny: czy włożyć go do pamiątki, do koperty, czy kopertę zakleić, a jeśli nie, to co, gdy przypadkiem podarunek wypadnie? Przy tego typu dylematach idealnym rozwiązaniem będzie oferowane przez nas, eleganckie pudełko przeznaczone na koperty, do którego można również włożyć różaniec, medalik, coś słodkiego czy inny mały podarek. W późniejszym czasie pudełko doskonale sprawdzi się do przechowywania w nim różnego rodzaju drobiazgów czy skarbów, a jak wiadomo, tych w dziecięcym świecie nigdy nie brakuje. Na produkcie, który wykonano z naturalnego drewna i sklejki nadrukujemy właściwy motyw, a także odpowiedni napis, życzenia oraz imię, miejsce i datę uroczystości. Dodatkowo dołączamy kopertę.

Znakomity pomysł na prezent stanowi również ramka, dostępna w różnych kolorach i wzorach – z właściwym napisem – która przez lata będzie przypominać Dzień I Komunii Świętej poprzez umieszczenie w niej zdjęcia dziecka przystępującego do Komunii. A dzieci, które lubią się uczyć, niewątpliwe zadowoli taki upominek jak długopis Parker z kolekcji IM, pokryty czarną laką ze złotymi okuciami, umieszczony w szykownym pudełku, wewnątrz którego znajdzie się specjalnie wygrawerowana tabliczka z życzeniami i podpisem ofiarodawcy. Każdy z naszych prezentów jest wyjątkowy i niepowtarzalny i każdy podkreśli wartość uroczystości, jaką jest Pierwsza Komunia Święta.

Prezent na komunię

Pierwsza Komunia Święta to dla każdego dziecka, które po raz pierwszy przyjmie do swojego serca Jezusa, dzień absolutnie wyjątkowy; warty, by pamiętać o nim przez całe życie. To dzień, w którym przyjmuje się najważniejszy z sakramentów świętych. Zastanawiając się, jaki prezent wręczyć dziecku z tej okazji, warto postawić na podarunek ofiarowany prosto z serca i nawiązujący do wartości duchowych. Idealnym prezentem na komunię będzie ozdobiona pięknymi kolorowymi obrazkami Biblia lub Biblia – Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej – również w wersji z wybranymi życzeniami, datą wydarzenia, albo imieniem, które zostaną nadrukowane na okładce – stosownie do życzenia Klienta. W bardzo przystępny sposób opisano w niej dzieje Kościoła, życie Jezusa, umieszczając fragmenty ze Starego Testamentu. Każde dziecko z przyjemnością przeniesie się w dawne czasy i wyniesie z czytanych tekstów ich nauki, które będą miały ogromny wpływ na przyszłe życie duchowe małego katolika.

Prezent na komunię dla dziewczynki

W przypadku prezentu na komunię dla dziewczynki doskonale sprawdzi się Biblia z oprawą z dziewczynką. Większość wersji Biblii znajduje się w stylowych drewnianych pudełkach, niezwykle pomocnych zwłaszcza dla osób, które wolą pozostawić pakowanie prezentów komuś innemu. Zamiast trudzić się nad profesjonalnym opakowaniem upominku, wystarczy nabyć prezent w pudełku, tym bardziej że drewniane opakowanie prezentuje się o wiele bardziej interesująco niż papierowe, które w dodatku łatwo można przez przypadek rozerwać. Nie zawsze też wiadomo, w jaki sposób wręczyć dziecku prezent pieniężny: czy włożyć go do pamiątki, do koperty; czy należy kopertę zakleić, a jeśli nie, to co, gdy przypadkiem podarunek wypadnie? Przy tego typu dylematach idealnym rozwiązaniem będzie oferowane przez nas eleganckie pudełko przeznaczone na koperty, do którego można również włożyć różaniec, coś słodkiego oraz inny mały podarek. Jako prezent na komunię dla dziewczynki doskonale sprawdzi się też medalik, na który znajdziemy miejsce w naszym eleganckim pudełku. W późniejszym czasie pudełko doskonale sprawdzi się do przechowywania w nim różnego rodzaju drobiazgów czy skarbów, a jak wiadomo, tych w dziecięcym świecie nigdy nie brakuje. Na produkcie, który wykonano z naturalnego drewna i sklejki nadrukujemy właściwy motyw, a także odpowiedni napis, życzenia oraz imię, miejsce i datę uroczystości. Dodatkowo dołączymy kopertę.

Prezent na komunię dla chłopca

Znakomitym pomysłem na prezent na komunię dla chłopca – oprócz Biblii – stanowi również ramka, dostępna w różnych kolorach i wzorach – z właściwym napisem – która przez lata będzie przypominać Dzień I Komunii Świętej poprzez umieszczenie w niej zdjęcia dziecka przystępującego do Komunii. Taki prezent doskonale sprawdzi się także w przypadku dziewczynek. Dzieci, które lubią się uczyć, niewątpliwe zadowoli taki upominek, jak długopis Parker z kolekcji IM, pokryty czarną laką ze złotymi okuciami. Umieszczony jest w szykownym pudełku, wewnątrz którego znajdzie się specjalnie wygrawerowana tabliczka z życzeniami i podpisem ofiarodawcy. Każdy z naszych prezentów na komunię dla chłopca lub dla dziewczynki jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Każdy podkreśli wartość uroczystości, jaką jest Pierwsza Komunia Święta.

Prezent na pierwszą komunię

Prezent na pierwszą komunię świętą w formie Biblii dostępny jest w wersji dla dziewczynki i dla chłopca, a na okładce umieszczono stosowne motywy: gołębia – symbol Ducha Świętego, krzyża, dłoni, hostii IHS, niebieskiego lub różowego różańca, witrażu, gołębia na tle krzyża, klęczącego chłopca lub klęczącej dziewczynki. Jest też opcja z wizerunkiem Jana Pawła II. To idealny prezent na komunię, jaki sprawić może chrzestna lub chrzestny. Warto do takiego prezentu dołączyć medalik z symbolami wiary, takimi jak krzyż, wizerunek Matki Boskiej. Całość dobrze jest podkreślić kartką z życzeniami, na której zawarte będą pozytywne sentencje, jako rodzaj “wyprawki” dla dzieci przystępujących do komunii. Rodzice chrzestni powinni zadbać o to, by dzieci miały dobry przykład, dlatego Biblia w drewnianej oprawie może okazać się dla nich idealnym prezentem. Zawarta w niej nauka jest drogowskazem, który pomaga iść przez życie w miłości i pokoju, a drewniana oprawa z dedykacją nie pozwoli im zapomnieć o tak wyjątkowych osobach, jakimi są ich chrzestni.

Cena
-
Prezenty z okazji
Prezenty dla
Produkty
Ilość produktów: 90
pixel