Prezent na Rocznicę

Jak znaleźć idealny prezent na rocznicę?

W ciągu roku jest mnóstwo okazji do wymyślania, kupowania i wręczania prezentów. Jedna z najważniejszych to niewątpliwie rocznica ślubu (lub związku) - okazuje się jednak, że właśnie ta okoliczność należy do najbardziej kłopotliwych. Dlaczego? Wychodzimy z założenia, że prezent na rocznicę powinien być wyjątkowy i przede wszystkim romantyczny. Praktyczne podarunki wydają się nie na miejscu. To sprawia, że trudno jest znaleźć upominek, który podbije serce ukochanej osoby. Oczywiście, kobiecie można podarować biżuterię, ale trzeba najpierw trafić w jej gust, a to, mimo szczerych chęci, nie zawsze się udaje przedstawicielom płci męskiej. Z kolei kupienie czegoś romantycznego, ale nie kiczowatego mężczyźnie graniczy z cudem. I jak wybrnąć z tej sytuacji? Spokojnie, nie trzeba rezygnować z obchodzenia rocznic! Wystarczy trochę wyluzować i zapoznać się z naszymi propozycjami! W sklepie Specially 4 U znajdziesz prezenty, które są jednocześnie urocze i stylowe, mające praktyczne zastosowanie, ale zarazem nawiązujące do wyjątkowej relacji pary zakochanych - niekoniecznie w sposób poważny.

Prezent na rocznicę - zabawnie i romantycznie

Gadżet z nadrukiem to genialny pomysł na prezent - także te dla zakochanych. Napisy mogą być romantyczne, stanowiące dowód miłości albo zabawne, traktujące temat małżeństwa z lekkim przymrużeniem oka. Mogą też nawiązywać do osobowości i zainteresowań obdarowanej osoby. Nadruki świetnie sprawdzają się oczywiście na kubkach i filiżankach. Dla par mamy zestawy kubków - idealne do wspólnego niedzielnego śniadania. Dobrym pomysłem na prezent dla ukochanej osoby jest kubek termiczny - dzięki niemu można ulubiony gorący napój zabrać ze sobą na romantyczny spacer.  Karafka do whisky to z kolei bardzo męski prezent - idealny dla wielbiciela mocnych, wytrawnych trunków. Inne domowe gadżety to drewniane tabliczki z napisami do umieszczenia na ścianie lub drzwiach oraz magnesy na lodówkę - idealne dla par, które lodówkę lubią traktować jak domową tablicę ogłoszeń. Romantyczny prezent stanowią osobiste fotografie. Aby były bardziej wyjątkowe, warto oprawić je w piękną ramkę z grawerem zawierającym datę ślubu i inicjały zakochanych. W naszym sklepie znajdują się różne wzory ramek, które z pewnością uda się dopasować do wielu wnętrz. Jeśli jednak nie przepadamy za ramkami, możemy postawić na szklaną statuetkę ze zdjęciem, która prezentuje się oryginalnie i bardzo efektownie.

Idealny prezent na rocznicę… niekoniecznie własną

Kłopot z wyborem prezentu na rocznicę mamy nie tylko wówczas, gdy to my świętujemy. Często bywamy zapraszani na imprezy z okazji na przykład złotych godów naszych rodziców bądź teściów. Nie wypada na takie przyjęcie przyjść z pustymi rękami, a z braku pomysłu zwykle stawiamy na alkohol. Mamy bardziej oryginalne propozycje! Zestaw kubków dla pary z napisem “Odlotowi teściowie” z pewnością wywoła uśmiech na twarzach obdarowanych. Bardziej elegancki pomysł to drewniane pudełko z herbatą, na którym można wygrawerować życzenia. Fanom gotowania spodobają się spersonalizowane deski kuchenne, zaś miłośnikom wina przypadną do gustu eleganckie kieliszki z okazjonalnym grawerunkiem. W przypadku, gdy para ma inne gusta odnośnie trunków, polecamy zestaw złożony z kieliszka do wina i kufla do piwa. W sklepie Specially 4 U nie brakuje też pomysłów na prezenty z okazji ślubu. Zestaw dwóch szklanek z inicjałami nowożeńców oraz datą ślubu zapakowany w piękne drewniane pudełko z grawerem to prezent zachwycający, a zarazem użyteczny. Jeśli decydujemy się wręczyć Młodej Parze tradycyjne wino, warto zapakować je w wysokie drewniane pudełko z wygrawerowanymi życzeniami - będzie oryginalne i na pewno zostanie na pamiątkę.

Jak znaleźć idealny prezent na rocznicę?

W ciągu roku jest mnóstwo okazji do wymyślania, kupowania i wręczania prezentów. Jedna z najważniejszych to niewątpliwie rocznica ślubu (lub związku) - okazuje się jednak, że właśnie ta okoliczność należy do najbardziej kłopotliwych. Dlaczego? Wychodzimy z założenia, że prezent na rocznicę ślubu powinien być wyjątkowy i przede wszystkim romantyczny. Praktyczne podarunki wydają się nie na miejscu. To sprawia, że trudno jest znaleźć upominek, który podbije serce ukochanej osoby. Jak wybrnąć z tej sytuacji? Bez obaw! Nie trzeba rezygnować z obchodzenia rocznic! Wystarczy trochę wyluzować i zapoznać się z naszymi propozycjami! W sklepie Specially4U znajdziesz prezenty na rocznicę, które są jednocześnie urocze i stylowe, mające praktyczne zastosowanie, a zarazem nawiązujące do wyjątkowej relacji pary zakochanych - niekoniecznie w sposób poważny.

Prezent na rocznicę - zabawnie i romantycznie

Gadżet z nadrukiem to genialny pomysł na prezent - także dla zakochanych. Napisy mogą być romantyczne, stanowiące dowód miłości albo zabawne, traktujące temat małżeństwa z lekkim przymrużeniem oka. Mogą też nawiązywać do osobowości i zainteresowań obdarowanej osoby. Nadruki świetnie sprawdzają się oczywiście na kubkach i filiżankach. Dla par mamy zestawy kubków - idealne do wspólnego niedzielnego śniadania. Dobrym pomysłem na prezent dla ukochanej osoby jest kubek termiczny - dzięki niemu można ulubiony gorący napój zabrać ze sobą na romantyczny spacer. Karafka do whisky to z kolei bardzo męski prezent - idealny dla wielbiciela mocnych, wytrawnych trunków. Inne domowe gadżety to drewniane tabliczki z napisami do umieszczenia na ścianie lub drzwiach oraz magnesy na lodówkę - idealne dla par, które lodówkę lubią traktować jak domową tablicę ogłoszeń. Romantyczny prezent stanowią osobiste fotografie. Aby były bardziej wyjątkowe, warto oprawić je w piękną ramkę z grawerem zawierającym datę ślubu i inicjały zakochanych. W naszym sklepie znajdują się różne wzory ramek, które z pewnością uda się dopasować do wielu wnętrz. Jeśli jednak nie przepadamy za ramkami, możemy postawić na szklaną statuetkę ze zdjęciem, która prezentuje się oryginalnie i bardzo efektownie.

Idealny prezent na rocznicę… niekoniecznie własną

Kłopot z wyborem prezentu na rocznicę mamy nie tylko wówczas, gdy świętujemy my. Często bywamy zapraszani na imprezy z okazji złotych godów naszych rodziców, bądź teściów. Nie wypada na takie przyjęcie przyjść z pustymi rękami, a z braku pomysłu zwykle stawiamy na alkohol. Mamy jednak oryginalniejszą propozycję, jakim jest między innymi zestaw kubków dla pary z napisem “Odlotowi teściowie”. Bardziej elegancki pomysł to drewniane pudełko z herbatą, na którym można wygrawerować życzenia. Fanom gotowania spodobają się spersonalizowane deski kuchenne, zaś miłośnikom wina przypadną do gustu eleganckie kieliszki z okazjonalnym grawerunkiem. W przypadku gdy para różni się w swoich preferencjach odnośnie trunków, polecamy zestaw złożony z kieliszka do wina i kufla do piwa.

Niekiedy kłopotliwe stają się również prezenty na rocznicę ślubu dla rodziców. O ile w młodych latach wystarczała własnoręcznie wykonana laurka, o tyle w dorosłym życiu warto pomyśleć o czymś wyjątkowym i oryginalnym. W tej roli doskonale sprawdzi się zestaw szklanek w personalizowanym pudełku. Na szklankach wykonamy grawer inicjałów Twoich rodziców, a na pudełku nadrukujemy wskazany przez Ciebie podpis. Wybierając się na rocznicę ślubu do znajomych, szczególnie pod koniec roku, można postawić na wyjątkowy i praktyczny prezent, jakim jest kalendarz ścienny. Tradycyjny kalendarz jednodzielny, w górnej części wzbogacony zostanie o kolorowy rysunek z wybranym tekstem i grafiką oraz imionami znajomych. Ten upominek z pewnością zostanie w ich sercach przez cały rok. Poszukując uniwersalnego prezentu zarówno dla żony, jak i męża warto zwrócić uwagę na urokliwe magnesy na lodówkę lub domek na klucze "Gniazdko..." z Waszym grawerunkiem laserowym.

Prezenty z okazji ślubu, które zostaną z nimi na zawsze!

W sklepie Specially4U nie brakuje też pomysłów na prezenty z okazji ślubu. Zestaw dwóch szklanek z inicjałami nowożeńców oraz datą ślubu zapakowany w piękne drewniane pudełko z grawerem to prezent zachwycający, a zarazem użyteczny. Podobnie z tradycyjnym winem - będzie oryginalne, a nowożeńcy zostawią sobie opakowanie na pamiątkę.

Cena
-
Prezenty z okazji
Prezenty dla
Produkty
Ilość produktów: 248
pixel