Prezent dla nauczyciela - Specially4U

Szeroki wybór różnorodnych prezentów – specially4U

W naszym szerokim asortymencie z pewnością znajdziesz gustowny i przede wszystkim praktyczny prezent dla nauczyciela. Posiadamy eleganckie długopisy i pióra, kalendarze w formie notesu, filiżanki i kubki, obrazy na płótnach oraz wiele innych ciekawych propozycji. Jeśli chcesz, by upominek nabrał wyjątkowego charakteru, dodaj do niego grawer z wybranym imieniem, życzeniami lub gratulacjami z pamiątkową datą. Ten mały dodatek sprawi, że podarowany przez Ciebie przedmiot stanie się sentymentalną pamiątką na długie lata.

Prezent dla nauczyciela może przybierać różnorodne formy – doskonałą alternatywą dla kwiatów, których piękno szybko przemija, jest elegancki zestaw filiżanek z wybranym przez Ciebie napisem. Możesz wybrać gotowe wzory z krótkimi wierszykami i stwierdzeniami i dodać do nich imię osoby, dla której przeznaczony jest upominek, lub też samemu stworzyć treść. Takie rozwiązanie z pewnością zostanie docenione oraz sprawi wiele radości i stanie się pamiątką, do której szkolny wychowawca będzie wracał z sentymentem. Sprawdź również inne, równie ciekawe, propozycje, które przygotowaliśmy w naszej ofercie.

Elegancki prezent dla nauczyciela

Prezent dla nauczyciela może mieć różną formę – dekoracyjne pudełka, zestawy filiżanek, notesy bambusowe oraz wiele więcej. W naszej ofercie znajdziesz również tematyczne kubki, które dedykowane są pedagogom zajmującym się określonymi przedmiotami. Dzięki zabawnej grze słów oraz uroczym grafikom ten wyjątkowy podarunek z pewnością zaskoczy i sprawi wiele radości szkolnemu wychowawcy.

Jaki wybrać prezent dla nauczyciela?

Chwile spędzone w szkole wielu z nas wspomina bardzo pozytywnie - jednak nie wszyscy. Niektórym przypomną się trudne sprawdziany, stresujące odpowiedzi ustne czy problematyczne recytacje wierszy na forum klasy. Jednak lata nauki to także chwile prawdziwej beztroski, poprzedzającej wejście w dorosłość. Warto docenić pracę nauczycieli, którzy przygotowywali nas do wejścia w dorosłe życie i z okazji Dnia Nauczyciela lub zakończenia swojej edukacji obdarować ich prezentem ciekawym i niebanalnym, który wywoła uśmiech na twarzy i sprawi, że nauczyciel będzie nas dobrze wspominał.

Czym się kierować podczas wyboru prezentu dla nauczyciela?

Niezależne od tego, czy lubimy danego nauczyciela czy też nie - warto docenić go za jego pracę. Pamiętaj, że oryginalny prezent wcale nie musi być bardzo oficjalny. Możesz wybrać z naszej oferty niebanalną propozycję, która z pewnością ukaże Twoje zaangażowanie oraz sprawi, być może, że w jego oku zakręci się łezka. Prezent dla ciała pedagogicznego wcale nie musi być nudny. W sklepie specially4u.pl znajdziesz kreatywne pomysły, które zaskoczą każdego belfra!

Dokonując wyboru możesz kierować się ich przedmiotem nauczania. Innego typu prezent warto podarować nauczycielowi dziedzin humanistycznych, a jeszcze inny wykładowcom przedmiotów ścisłych. Jednak niezależnie od wybranego upominku, obdarowany z pewnością doceni Twoje próby podziękowania za naukę. Pamiętaj, że dobry nauczyciel potrafi zaciekawić swoją wiedzą, dlatego Ty już dziś możesz go mile zaskoczyć swoim prezentem.

Poznaj propozycje specially4u.pl!

Wśród naszych propozycji znajdziesz wiele ciekawych prezentów dla nauczyciela, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Jedną z nich jest notes bambusowy liczący 70 stron, spięty elastyczną tasiemką w formie gumki, co zapewnia bardzo wygodny sposób sporządzania notatek. Do notesu został dołączony długopis, również z bambusowym korpusem, co tworzy estetyczny i spójny zestaw. Specjalnie dla Ciebie możemy przygotować na jego okładce trwały, kolorowy nadruk z wybranym rysunkiem oraz imieniem i nazwiskiem Twojego nauczyciela. Podobnie trafionym prezentem okaże się kalendarz książkowy z miękką okładką, wykonaną z tworzywa skóropodobnego. Znajdziesz w nim informacje o imieninach, świętach państwowych i kościelnych, fazach księżyca, wschodach i zachodach słońca oraz mapę Europy i Polski - co będzie doskonałym prezentem dla nauczyciela Geografii.

Z serii równie praktycznych prezentów, w naszej ofercie można znaleźć kubek termiczny z napisem “czas na przerwę”, który umili mu każdą wolną chwilę i pozwoli delektować się ulubionym napojem. Dodatkowo można go spersonalizować grawerunkiem laserowym, co wykonujemy na zamówienie, gdy podasz nam imię nauczyciela. Jeśli Twój belfer jest miłośnikiem herbaty, z pewnością przypadnie mu do gustu dostępne w naszej ofercie pudełko z herbatą Lipton. Taki rodzaj upominku doskonale nada się na okazję Dnia Nauczyciela lub zakończenia roku szkolnego. Pudełko łączy w sobie walory estetyczne i praktyczne, a staranne i solidne wykonanie sprawia, że stanie się doskonałą pamiątką na długie lata. Do takiego prezentu możesz dołączyć kubek z humorystycznym nadrukiem, który dodatkowo umili chwile przerwy i z pewnością spodoba się nauczycielom z poczuciem humoru.

Mamy również propozycje bardziej eleganckich prezentów. Wśród nich znajdziesz zestaw Parker IM, na który składa się pióro i długopis, zamknięte w ekskluzywnym, drewnianym pudełku z białą, miękką wyściółką. Modele zostały wykonane z nierdzewnej stali pokrytej czarną laką i wzbogacone złotymi okuciami. Komplet możesz urozmaicić spersonalizowanymi życzeniami, dedykacją lub dowolnym tekstem zajmującym maksymalnie 250 znaków.

Sentymentalność też się liczy

Jednym z najczęściej wybieranych prezentów dla nauczyciela jest zdecydowanie obraz na płótnie, przedstawiający zdjęcie klasowe. Z każdym wykładowcą spędzasz wiele godzin każdego dnia, co sprawia, że nauczyciele kojarzą Ciebie i Twoich kolegów oraz koleżanki zapewne już nie tylko z widzenia, ale są z nimi bardziej zżyci. Obraz ma wymiary 40x30 centymetrów i został wykonany na bawełnianym płótnie naciągniętym na drewnianą ramę o grubości 2 centymetrów. Będzie to z pewnością doskonały prezent na zakończenie roku szkolnego, przedstawiający wybrane zdjęcie w doskonałej jakości i żywych barwach.

Cena
-
Prezenty z okazji
Prezenty dla
Produkty
Ilość produktów: 251
pixel