Art. sportowe

Artykuły sportowe inne niż wszystkie

Moda na aktywny tryb życia trwa w najlepsze. I bardzo dobrze, bo, jak wiadomo, ruch to zdrowie. Dyscyplin sportowych jest tak wiele, że każdy prędzej czy później znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, co sprawi, że dbanie o formę stanie się przyjemnością i wejdzie w nawyk. Warto włączyć w swoją codzienność regularny wysiłek fizyczny, by zadbać nie tylko o zdrowie, kondycję, sylwetkę, ale i o dobre samopoczucie. Pamiętajmy jednak, że uprawiając jakikolwiek sport, trzeba zadbać o pewne elementy, które zapewnią bezpieczeństwo i uchronią przed kontuzjami, m.in. o odpowiednie obuwie i właściwą rozgrzewkę. Ale jedna z najważniejszych spraw to prawidłowe nawodnienie organizmu. Przejażdżka rowerem, bieganie, wędrówka po górach, trening na siłowni, siatkówka plażowa, gra w squasha czy nawet dłuższy spacer - wszystko to są aktywności fizyczne, które wymagają uzupełniania płynów. Dlatego bidon napełniony wodą jest niezbędnym akcesorium każdego aktywnie żyjącego człowieka, zwłaszcza w czasie upałów.

Efektowny bidon dla każdego miłośnika sportu

Artykuły sportowe nie muszą być nudne i nijakie, jednokolorowe i bez wyrazu. Mogą stanowić fajny, nietuzinkowy gadżet. W sklepie Specially 4u proponujemy wysokiej jakości bidony, które świetnie spełniają swoją funkcję, a ich oryginalny design cieszy oko i pozwala dopasować model idealny dla danej osoby. Do wyboru jest kilkanaście modeli w trzech efektownych, połyskujących kolorach - czarnym, czerwonym i niebieskim. Tym, co je wyróżnia są laserowe grawery z motywami nawiązującymi do różnych dyscyplin sportowych, do których można dopisać dowolne imię, tym samym personalizując bidon. Bidony wykonane są z wytrzymałej, solidnej i bezpiecznej dla zdrowia stali nierdzewnej, mają wygodny ustnik, a dzięki optymalnej pojemności (600 ml) są bardzo poręczne w użytkowaniu. Ich wysokość to 22 cm, zaś średnica 7 cm. Jesteśmy pewni jakości oferowanych produktów i dajemy na nie 2 lata gwarancji.

Personalizowany bidon jako pomysł na prezent

Oryginalny w wyglądzie, personalizowany bidon można kupić samemu sobie jako użyteczny przedmiot, a zarazem ciekawy gadżet. Ale to również doskonały pomysł na prezent do wręczenia w każdych okolicznościach - na urodziny, imieniny, dzień kobiet, dzień chłopaka, pod choinkę i na wiele innych okazji. A nawet bez okazji. Bo jeśli przyda nam się bidon, to przecież lepiej wybrać ten designerski niż zwyczajny! Jeśli znasz kogoś, kto uwielbia aktywność fizyczną i nie może żyć bez ruchu, nie zwlekaj i spraw mu świetny prezent. W naszym sklepie znajdziesz bidony dla biegacza, rowerzysty, miłośnika koszykówki, siatkówki, piłki nożnej i ręcznej, dla wielbiciela fitnessu, tenisa, pływania czy jazdy na rolkach, a także dla zapalonego podróżnika. Natomiast dla tych, którzy nie opowiadają się za żadną konkretną dyscypliną, mamy model z zabawnym rysunkiem wielbłąda i podpisem (np. Krzysiek nie wielbłąd, pić musi). Za dodatkową, niewielką opłatą zapakujemy wybrany bidon w piękne pudełko, aby prezent był jeszcze bardziej efektowny.

Prezenty z okazji
Prezenty dla
Produkty
Ilość produktów: 21
pixel