2020-02-17

3 pomysły na prezent na parapetówkę

Obecnie parapetówki, czyli imprezy z okazji przeprowadzki do nowego domu/mieszkania, stają się coraz bardziej modne. Nic dziwnego, że cieszymy się, gdy uda nam się znaleźć swoje gniazdko i pragniemy tą radością podzielić się z naszymi bliskimi. Kiedy udajemy się na parapetówkę warto pamiętać o drobnym upominku dla organizatorów. Zorganizowanie przyjęcia wymaga sporo wysiłku, czasu oraz nakładów finansowych, zatem dobrze byłoby to docenić i nie przychodzić z pustymi rękoma. Co najlepiej podarować z tej okazji? Wszystko zależy od charakteru osób, które chcemy obdarować, ale istnieje kilka dość uniwersalnych propozycji na prezent na parapetówkę.

Kalendarz na deseczce z nadrukiem

Ciężko wyobrazić sobie dom bez kalendarza. Stanowi on nie tylko świetną ozdobę, ale również jest bardzo praktyczny. Wiele razy zdarza nam się zapomnieć o czymś ważnym, a można byłoby uniknąć tego problemu, gdybyśmy mieli kalendarz w jakimś widocznym miejscu, np. jadalni. Wybierając się na parapetówkę, warto pomyśleć o kalendarzu jako prezencie dla organizatorów. Z pewnością taki upominek przyda się i spodoba każdemu. Ostatnio bardzo modne są kalendarze na deseczce kuchennej. Codziennie należy oderwać jedną kartkę, a na jej odwrocie znaleźć można przepisy, porady, złote myśli itp. Istotne jest to, że taki podarunek można spersonalizować za pomocą specjalnego nadruku i napisu. Świetnie prezentuje się deseczka z nadrukowanym drzewem oraz napisem typu: „Gniazdko Nowaków”. To bardzo gustowny i sympatyczny prezent. Poza tym dzięki niemu z pewnością gospodarzom nie umknie już nic ważnego.
Kalendarz na deseczce z nadrukiem- Drzewo

Drewniany domek na klucze

Niemal każdego dnia zdarza nam się o czymś zapomnieć. Często nie wiemy, gdzie odłożyliśmy klucze. Ich szukanie może doprowadzić wręcz do szewskiej pasji. Na szczęście są sposoby na to, aby uniknąć tego problemu. Wystarczy przechowywać wszystkie klucze w jednym miejscu. W teorii jest to proste, a w praktyce niestety trochę mniej. Planujemy wkładać wszystkie do jednej szuflady, ale jakoś tego planu się nie trzymamy. Specjalny drewniany domek na klucze może to ułatwić. Jest to świetny pomysł na prezent z okazji parapetówki, bowiem przyda się każdemu, a jednocześnie jest świetną ozdobą mieszkania. Wszystkie klucze bez problemu się w nim zmieszczą i już będzie wiadomo, gdzie je odkładać oraz gdzie ich szukać. Poza tym na domku może znaleźć się sympatyczna grafika i napis.
Domek na klucze WiFi

Kieliszki do wina dla pary

Kolejnym pomysłem na prezent z okazji parapetówki są kieliszki do wina. Pary często lubią wypić sobie lampkę tego wspaniałego trunku podczas romantycznej kolacji czy wspólnego oglądania filmu. Wieczory z lampką wina potrafią bardzo zintegrować parę. Jeśli nasi bliscy właśnie kupili nowe mieszkanie to jest szansa, że eleganckich kieliszków jeszcze nie posiadają. Warto spersonalizować taki prezent za pomocą specjalnego grawerunku laserowego, np. z imionami przyszłych właścicieli lub jakimś zabawnym hasłem typu: „Żona idealna, Mąż doskonały”. Bez wątpienia to bardzo elegancki i gustowny, a zarazem przydatny upominek.
Kieliszki do wina - Mr&Mrs
pixel