2019-07-08

4 gadżety dla wielbicieli wina

Dla wielu osób jedną z najprzyjemniejszych chwil w ciągu dnia dnia jest popołudniowy relaks z kieliszkiem dobrego wina. Sprzyja to całkowitemu oderwaniu się od obowiązków służbowych i rozmowom z bliskimi osobami. Wielbiciele wina dużo uwagi przykładają do stworzenia odpowiedniej atmosfery do picia ulubionego trunku. Przyjemność odczuwania chwili potęguje np. ulubiony kieliszek lub dodatki z przekąskami ustawionymi na stole. Jakie gadżety przydadzą się w domu miłośnika wina?

1. Kieliszek do wina z imieniem

Każdy miłośnik wina wie, jak duże znaczenie ma kieliszek, z którego popija się trunek. Nóżka leżąca wygodnie w dłoni, stabilna stopka i czara mieszcząca odpowiednią porcję wina sprzyjają chwili delektowania się nim. Dobry kieliszek to świetny gadżet dla wielbicieli wina, który można podarować im przy każdej okazji. Zwłaszcza gdy jest on spersonalizowany i opatrzony napisem przygotowanym z myślą o konkretnym wydarzeniu.

Kieliszek do wina z imieniem w każdym przypadku będzie sentymentalną pamiątką. Każda kolejna okazja do wręczenia tego typu prezentu pozwoli z czasem stworzyć ciekawą kolekcję, której każdy element przypomni właścicielowi inne wydarzenie. Polecamy ten bilet na sentymentalną podróż w czasie w gronie przyjaciół, którzy zadbali o dostarczenie cudownych wspomnień.

Kieliszek-do-wina-z-iminiem-Plynna-terapia-17265_2

2. Kieliszki do wina dla małżonków

Wino najlepiej smakuje, gdy pije się je w towarzystwie bliskiej osoby. Często jest ono dodatkiem do obiadu lub romantycznej kolacji. Na takie okazje polecamy spersonalizowane kieliszki do wina dla pary małżonków. Zabawny nadruk dla żony i męża poprawią humor po ciężkim dniu w pracy. Całość świetnie zaprezentuje się w aranżacji stołu, dodając posiłkowi romantycznego charakteru, a właścicielom uśmiechu umilającego chwile spędzane we dwoje.

Kieliszki-do-wina-maz-ma-racje-zona-wie-lepiej-13828_3

3. Kieliszek do wina i szklanka do piwa

Nie każdy dobiera się w pary zgodnie z zasadą podobieństw. Zdarza się, że miłośnik wina decyduje się spędzić resztę swojego życia u boku piwosza. Wówczas obok kieliszka z winem na stoliku pojawia się szklanka z piwem.

Charakteru wspólnej degustacji ulubionych trunków doda polecany przez nas zestaw z kieliszkiem dla miłośnika wina i szklanką dla piwosza. Wykonany z dobrej jakości szkła będzie doskonałym dodatkiem nie tylko przy popołudniowym relaksie przed telewizorem. Kieliszek z winem na smukłej nóżce i zgrabna szklanka do piwa świetnie zaprezentują się na stole w otoczeniu dań obiadowych. Dodadzą też charakteru romantycznej kolacji.

Każdy gadżet dla miłośnika wina jest dobrym pomysłem na prezent wręczany przy wielu okazjach. Zestaw sprawi radość nie tylko obdarowanej osobie, ale też współmałżonkowi lub partnerowi. Zwłaszcza gdy kieliszek do wina i szklanka na piwo ozdobione zostaną zabawnym, spersonalizowanym grawerem.

Kieliszek-do-wina-i-szklanka-do-piwa-Zona-idealna-i-doskonaly-Maz-14256_2

4. Deska z nożem do przekąsek

Jakość trunku warto podkreślić, serwując na stole odpowiednie dodatki. Stąd kolejny gadżet dla miłośnika wina na naszej liście „must have” – deska do serwowania przekąsek z nożem do ich krojenia. Spersonalizowany nadruk doda wyjątkowego charakteru zastawie przygotowanej przy okazji każdego, nawet najmniejszego przyjęcia. Świetnie zaprezentują się na desce różnego rodzaju sery i wędliny, bez których trudno wyobrazić sobie miłą atmosferę towarzyszącą degustacjom wina.

Deska-kuchenna-Perfekcyjna-pani-domu-9259_3
pixel