2019-06-27

5 niezawodnych gadżetów idealnych na grilla

Od późnej wiosny do wczesnej jesieni, gdy pogoda sprzyja relaksowi na świeżym powietrzu, lubimy spędzać wolny czas w plenerze. Okazji do tego jest mnóstwo. Większości spotkań w gronie rodzinnym i znajomych towarzyszy grill oraz długie, wieczorne rozmowy przy stole. Przedstawiamy 5 praktycznych gadżetów, które uprzyjemnią czas spędzony przy grillu.

1. Metalowy kubek

Listę polecanych przez nas niezawodnych gadżetów idealnych na grilla otwiera metalowy kubek. W plenerze łatwo o wypadek i przypadkowe stłuczenie naczyń. Plastik i jednorazowe naczynia nie są mile widziane w otoczeniu osób dbających o środowisko naturalne i świadomych zagrożeń płynących z gromadzenia odpadów. Metalowy kubek przy grillu jest więc idealnym rozwiązaniem – nie stłucze się spadając ze stolika, łatwo zabrać go ze sobą przenosząc się w inne miejsce i będzie służył wiele lat.

Ciekawą propozycją dodającą spotkaniom przy grillu odrobiny dobrego humoru jest możliwość wygrawerowania na metalowym kubku zabawnego cytatu skierowanego do konkretnej osoby.

Kubek metalowy- ...w godzinach picia

2. Kubek termiczny

Wieczorem, gdy temperatura otoczenia nieco opada, ciepłe potrawy i napoje stygną, a tym samym tracą swoje walory smakowe. Osobom, które nie wyobrażają sobie spotkania przy grillu bez aromatycznej herbaty, polecamy kubek termiczny. Napój długo utrzyma odpowiednią temperaturę i nawet w chłodniejszy wieczór można będzie rozkoszować się nim sącząc niespiesznie ulubiony trunek.

Kubek termiczny 450ml- Najbardzej w lesie...lubię polanę

3. Deska na przekąski

Spotkania przy grillu dla wielu osób są prawdziwą ucztą dla podniebienia. Biesiadom towarzyszą suto zastawione stoły, a na nich królują potrawy przygotowane w plenerze na ruszcie. Wśród nich nie powinno zabraknąć przekąsek podawanych na zimno. Smaczne wędliny, aromatyczne sery czy warzywne kąski pobudzą apetyt gości i zaspokoją go do czasu podania dań głównych.

Do serwowania przystawek przy grillu świetnie nadaje się drewniana deska na przekąski. Estetycznie wykonana będzie dekoracją stołu, która wkomponuje się w plenerowe otoczenie. Nie stłucze się przypadkiem, a naturalny materiał nie zaburzy życia w zgodzie z ideą życia przyjaznego środowisku.

Deska kuchenna z nożem- Garnek z sercem

4. Nosidełko na piwo

Specyfiką spotkań przy grillu jest mobilność uczestników. Wyodrębniają się podgrupy, a te lubią przemieszczać się po terenie imprezy. Na taką okoliczność polecamy nosidełko na piwo. Można spakować do niego zapas trunku na długie rozmowy i mieć go zawsze pod ręką. Dodatkową atrakcją może być wygrawerowana na nosidełku sentencja – zabawny cytat, życzenia lub imię głównego bohatera spotkania, za którego wznoszone będą toasty.

Nosidełko na piwo

5. Otwieracz do butelek

Listę, na której zebraliśmy propozycje, jeśli chodzi o niezawodne gadżety przydatne przy grillu, zamyka otwieracz do butelek. Warto mieć pod ręką przynajmniej dwie sztuki. To na wypadek, gdyby jeden z otwieraczy zniknął w trawie po zmierzchu lub oddalił się z grupą znajomych chcących porozmawiać chwilę na osobności.

Otwieracz do butelek z wygodną, drewnianą rączką to bardzo praktyczny gadżet, który jednocześnie wpisuje się w aktualne eko trendy i rosnącą świadomość korzyści płynących dla środowiska z używania przedmiotów z naturalnych produktów.

Otwieracz do butelek - 24h na dobę
pixel