2019-04-05

5 propozycji na upominek wielkanocny

Wielkanoc coraz częściej staje się okazją, by podarować bliskiej osobie drobny upominek. Wielkanocny zajączek przynosi prezenty nie tylko dzieciom. Co kupić, by zrobić bliskim niespodziankę i sprawić, że to będą niezapomniane święta?

1. Drewniana zabawka dla dzieci

Wielkanocny zajączek szczególnie szczodrze obdarowuje prezentami najmłodszych. Tym, co dzieci kochają najbardziej, są zabawki. Warto zadbać o to, by obok rozrywki dawały one małym użytkownikom możliwość szybszego rozwoju, a przy okazji były bezpieczne dla jego zdrowia. Dobrym pomysłem na prezent wielkanocny dla dziecka są zabawki wykonane z drewna. Naturalny materiał jest przyjazny nie tylko dla zdrowia dziecka, ale również dla środowiska. Estetycznie wykonana zabawka z wygrawerowanym na niej imieniem właściciela uprzyjemni wiele chwil, a gdy maluch dorośnie – dawny prezent będzie ciekawą pamiątką z czasów dzieciństwa.

Zabawka-drewniana-Traktor-9971_5

2. Pluszowy miś na prezent dla każdego

Nic nie kojarzy się bardziej z błogim dzieciństwem, niż mięciutki, pluszowy miś. Ulubiony pluszak często staje się towarzyszem życia na długie lata. Jest powiernikiem pierwszych sekretów i pocieszycielem w chwilach smutku. Z takim przyjacielem trudno się rozstać nawet w dorosłym życiu. Wielkanoc jest dobrą okazją, by podarować dziecku w prezencie pluszowego przyjaciela. Może on być również dodatkiem do prezentu wielkanocnego dla bliskiej osoby, która czasy dzieciństwa ma już dawno za sobą. Zwłaszcza gdy na koszulce misia może pojawić się napis skierowany imiennie do nowego właściciela maskotki.

Mis-pluszowy-Najlepszy-przyjaciel-9559_1

3. Pióro na egzamin

Wielkanocny zajączek pamięta o wszystkich. Osobom, które mają przed sobą ważne testy bądź egzaminy może przynieść w świątecznym podarunku eleganckie pióro z wygrawerowanym imieniem lub życzeniami powodzenia. Z takiego podarku ucieszy się każdy, kto na co dzień podpisuje dokumenty lub przy wielu innych okazjach pisze ręcznie. Będzie to prezent wielkanocny, który przez wiele kolejnych lat przypomni obdarowanej osobie o tym, że bliscy wspierają ją w trudnych momentach i życzą powodzenia w osiąganiu kolejnych celów życiowych.

Pioro-Parker-URBAN-6853_1

4. Spersonalizowany kubek jako wielkanocny upominek

Dobrej jakości, personalizowany kubek zawsze jest ciekawym pomysłem na prezent. Nadruk z odrobiną poczucia humoru wprawi właściciela w dobry nastrój, a imienna dedykacja przypomni mu, że jest wyjątkową osobą. Z kubka od wielkanocnego zajączka ucieszy się każdy, kto lubi praktyczne prezenty. Zwłaszcza, gdy jest to osoba, która do życia podchodzi z przymrużeniem oka. Zabawny prezent wielkanocny to świetny sposób na pokazanie jej, że właśnie ta cecha jej charakteru została zauważona i doceniona.

Kubek-Kogut-Nie-dla-jaj-10724_2

5. Akcesoria do wina na prezent z okazji Wielkanocy

Wielkanoc to jedna z okazji do rodzinnych spotkań i długich rozmów przy suto zastawionym stole. Miłośnikom wina można podarować akcesoria, które uprzyjemnią delektowanie się ulubionym trunkiem. Jeśli wielkanocny zajączek planuje obdarowanie kogoś butelką dobrego wina, idealną propozycją na jego zapakowanie będzie personalizowane, drewniane pudełko. Na skrzynce można wygrawerować życzenia skierowane do osoby, dla której przygotowywana jest niespodzianka. Elegancko zapakowane wino podarowane jako prezent wielkanocny to dobra okazja, by nawiązać dobrą relację z członkami rodziny, do której planuje się dołączyć. Zwłaszcza gdy planuje się wręczyć trunek dobrej jakości.

Pudelko-na-wino-Na-zdrowie-9495_5
pixel