2019-08-08

6 gadżetów na prezent dla optymistów

Pozytywne nastawienie do życia, zarażanie dobrą energią i entuzjazmem oraz umiejętność cieszenia się życiem – z pewnością znasz osoby, które można w ten sposób scharakteryzować. Być może jesteś jedną z nich. 17. sierpnia został ogłoszony Dniem Pozytywnie Zakręconych. To idealna okazja, by obdarować naszych optymistycznie nastawionych do życia znajomych zabawnym drobiazgiem. Podpowiadamy, jakie gadżety nadają się na prezent dla optymistów.

1. Kalendarze dla pozytywnie zakręconych

Doskonałym pomysłem na prezent dla optymistów jest kalendarz książkowy opatrzony zabawnym hasłem. Korzystanie z tego gadżetu sprawi dużo przyjemności osobie obdarowanej. Szczególnym walorem upominku jest jego personalizacja polegająca na umieszczeniu na okładce imienia właściciela. Świetnie sprawdzają się także kalendarze ścienne, które będą odmierzać szczęśliwe dni naszego pozytywnie zakręconego znajomego. Wesoły napis wywoła uśmiech na twarzy za każdym razem, gdy obdarowany będzie sprawdzał datę.

Kalendarz z nadrukiem- pamięć podręczna


Kalendarz ścienny z nadrukiem- podążaj za marzeniami

2. Wesołe kubeczki

Oryginalnych kubeczków na kawę lub herbatę nigdy dosyć. Z pewnością kubek o klasycznym kształcie ozdobiony optymistycznym napisem lub zabawnym hasłem sprawi, że pity z niego napój będzie smakował szczególnie dobrze. Taki kubek jest znakomitym pomysłem na drobny upominek z okazji Dnia Pozytywnie Zakręconych.

Kubek z nadrukiem - lęk wysokości


Kubek

3. Magnesy na dobry humor

Wiele osób lubi kolekcjonować magnesy na lodówkę. Te praktyczne drobiazgi stanowią wdzięczną dekorację na drzwiczkach lodówki. Kolorowy magnes z żartobliwym napisem i imieniem właściciela stanowi wdzięczny niezobowiązujący podarunek dla bliskiej nam osoby, która podchodzi do życia z uśmiechem. Z pewnością sprawisz znajomemu wiele radości, ofiarowując mu taki gadżet bez szczególnej okazji.

Magnes na lodówkę-

4. Pomysłowe zakładki do książek

Jeśli chcesz sprawić miły upominek optymiście, który w dodatku jest miłośnikiem książek, wybierz dla niego zakładkę z zabawną sentencją. Solidna drewniana zakładka nie tylko prezentuje się wyjątkowo dzięki personalizacji, lecz również wyróżnia się trwałością. Pozytywnie zakręcony przyjaciel - dzięki Twojemu prezentowi - nie będzie już musiał zakładać książek paragonem czy papierkiem po cukierku.

Zakładka do książki ze sznureczkiem- Koniec tego dobrego...

5. Fartuch kuchenny dla optymistów

Jeżeli szukasz prezentu dla swojego radośnie usposobionego do świata znajomego, podaruj mu fartuch kuchenny ze specjalnym nadrukiem. Gadżet wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego i sprawi, że codzienne przyrządzanie posiłków stanie się znacznie przyjemniejszą czynnością. Dla pozytywnie zakręconego fana kulinariów doskonałym pomysłem na prezent może także być mini ogródek na zioła. Świeże przyprawy przydadzą się podczas gotowania, a zabawna spersonalizowana i opatrzona humorystycznym napisem skrzyneczka będzie wyglądać w kuchni bardzo dekoracyjnie.

Zestaw fartuch + kubek

6. Spersonalizowany kubek termiczny

Kubek termiczny jest niezwykle praktycznym gadżetem, idealnym na chłodne dni. By Twojego bliskiego nie naszły czarne myśli związane z wystygłą herbatą lub kawą, podaruj mu kubek, w którym zawsze będzie znajdował się pyszny i ciepły napój. Zabawny rysunek i humorystyczny napis sprawią, że nawet w ponury jesienny dzień na twarzy obdarowanego zagości uśmiech.

Kubek termiczny 450ml czarny-przed i po kawie
pixel