2018-02-05

Co kupić gamerowi?

W dzisiejszych czasach granie na komputerze albo konsoli jest niezwykle popularne. Coraz więcej osób (bez względu na wiek) spędza swój wolny czas przed ekranem, na którym widnieje animowany, wirtualny świat. Technologia z roku na rok idzie coraz bardziej do przodu, co sprawia, że zaczynają powstawać niezwykłe sprzęty, które pozwalają na lepsze i wyraźniejsze doznania. Takim urządzeniem są między innymi specjalne okulary, które przenoszą gracza w wirtualny świat. Choć jeszcze parę lat temu wynalazek ten był dostępny i osiągalny (głównie ze względu na wysoką cenę) tylko dla nielicznych, to w chwili obecnej może sobie na to pozwolić dosłownie każdy. Wystarczy jedynie odrobinę zaoszczędzić. Jak wiadomo, gry komputerowe mogą stać się obiektem pasji. Wielu graczy spędza kilka, a nawet kilkanaście godzin na różnorakich wirtualnych rozgrywkach. Co więc kupić komuś, kto uwielbia gry?

Fotel dla gamera dla poprawnej postawy

Siedząc tyle czasu na niewygodnym krześle, można poważnie zaszkodzić swojemu kręgosłupowi. Dlatego, stworzone zostały specjalne wysokie i wyprofilowane fotele, których celem jest ustawienie pozycji siedzącego w taki sposób, aby nie tylko nie oddziaływało to negatywnie na plecy, ale także zapewniało wygodny dostęp do komputera, myszki czy klawiatury. Prezent taki nie jest tani, ale stanowi wydatek na lata, a co więcej – zapewni dobrą postawę ciała.

Nowoczesna klawiatura, która poprawi jakość grania

Klawiatur na rynku jest naprawdę sporo. Różnią się parametrami, jedne są lepsze, inne gorsze, posiadają kabel lub są bezprzewodowe i tym podobne. Rzecz jasna, powstały również specjalne typy z myślą o graczach. Zazwyczaj są podświetlane, aby można było bez problemu używać klawiatury wieczorem oraz nocą i widzieć klawisze, a do tego posiadają wmontowany albo dołączony do pakietu wiatrak, którego celem jest chłodzenie komputera narażonego na ciągłą i intensywną pracę. Taki prezent z całą pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę, nawet jeśli gracz posiada laptopa (który posiada swoją własną klawiaturę).

Myszka do grania, która ułatwia granie

Oczywiście nie używa jej się wyłącznie podczas gry na komputerze, ale bardzo się przyda każdemu gamerowi. Dlaczego? Otóż dlatego, że posiada dodatkowe przyciski z boku urządzenia, które przyspieszają proces poruszania się po planszy albo (jeśli gra jest strzelanką) umożliwia szybkie zmienienie broni bez konieczności naciskania odpowiednich przycisków na klawiaturze.

Specjalny, spersonalizowany kubek dla gracza

Jak wiadomo, gracz podczas rozgrywki nie może odejść od ekranu, dlatego dobrze by było, gdyby zawsze miał zapas wody lub innego napoju obok. Aby umilić mu ten czas, można w prezencie podarować mu spersonalizowany kubek, który nawiązywałby do jego hobby. Może zawierać chwytliwe hasło, śmieszny napis, motto albo rysunek przestawiający gamera. Istnieje wiele różnych projektów, ale równie dobrze można samemu zaproponować obrazek do wykonania. Taki podarunek z całą pewnością wywoła szeroki uśmiech na twarzy gracza.

Kubek-metalowy-nie-wielblad-11306_4


pixel