2019-05-20

Co podarować rodzicom i znajomym z okazji rocznicy ślubu?

W ciągu roku nie brakuje okazji, by obdarować bliskich prezentami. Drobne upominki można wręczać każdego dnia. Wyjątkowe chwile warto natomiast upamiętnić czymś wyjątkowym. Zwłaszcza gdy są to ważne daty, a do nich bez wątpienia zalicza się rocznica ślubu. To wydarzenie, które wiele par lubi celebrować w większym gronie. Co podarować rodzicom i znajomym z okazji rocznicy ślubu?

Zestaw kubków dla dwojga

Wbrew powszechnym opiniom prezent z okazji rocznicy ślubu może być praktycznym i funkcjonalnym gadżetem. Zwłaszcza gdy będzie służył obdarowanym małżonkom na co dzień w ich wspólnym gospodarstwie domowym. Warto jednak zadbać, by były to przedmioty estetycznie wykonane i wyjątkowe.

Zestaw kubków dla dwojga może być zadrukowany zabawną sekwencją lub satyrycznym obrazkiem i dodatkowo opatrzony imionami małżonków świętujących rocznicę swojego ślubu. Uprzyjemnią one chwile spędzane we dwoje przy porannym śniadaniu lub popołudniowej herbacie. Za każdym razem kubki wywołają uśmiech na twarzy właścicieli, wprowadzą ich w dobry nastrój i odświeżą uczucia, które połączyły parę przed laty.

Dwa-kubki-maz-ma-racje-zona-wie-lepiej-10703_1

Kieliszki do wina dla małżonków

Bez względu na staż małżeński, przyjemnie jest usiąść wieczorem we dwoje i porozmawiać, relaksując się przy ulubionym winie. Na takie okazje świetnie sprawdzi się zestaw spersonalizowanych kieliszków do wina. Wręczając je jako prezent z okazji rocznicy ślubu dla rodziców lub znajomych, warto zaopatrzyć kieliszki w okazjonalny grawer. Imiona małżonków i skierowana do nich dedykacja sprawią, że celebrowanie ważnych chwil będzie trwało dłużej niż jeden wieczór. Życzenia wypisane na kieliszkach będą aktualne zawsze, a po wielu latach zabiorą parę małżeńską w sentymentalną podróż w przeszłość. Przypomną początki ich wspólnego życia i osoby, które towarzyszyły im podczas wejścia na wspólną drogę życia, a także dodadzą optymizmu i podsycą uczucia na kolejne lata.

Kieliszki-do-wina-rocznica-slubu-13832_3

Elegancki komplet szklanek

Wyjątkowe okazje wymagają specjalnej oprawy. Nawet jeśli to przedmiot użyteczny na co dzień, warto zadbać, by gadżet wręczany jako prezent na rocznicę ślubu miał niecodzienny i okazjonalny charakter. Może to być np. komplet grawerowanych szklanek do whisky w eleganckim pudełku z nadrukowaną, spersonalizowaną grafiką. Inicjały pary wypisane na szklankach zachęcą gości poczęstowanych trunkiem do wznoszenia toastów za kolejne wspólnie spędzone lata. Uwieczniona na nich data nie pozwoli zapomnieć o tak ważnym wydarzeniu, jak dzień zawarcia związku małżeńskiego. Dodatkowo przy każdej rocznicy pomoże odliczać kolejne lata życia we dwoje.

Komplet-szklanek-w-pudelku-na-slub-lub-rocznice-11921_1

Pudełko na wino

Popularnym prezentem wręczanym przy różnego rodzaju okazjach jest butelka ekskluzywnego wina. Warto dodatkowo podkreślić charakter trunku eleganckim opakowaniem. Zwłaszcza gdy jest ono spersonalizowane imionami świętującej pary małżeńskiej. Drewniane pudełko na wino wręczane jako prezent z okazji rocznicy ślubu rodziców lub znajomych jest też dobrym miejscem na uwiecznienie życzeń dla pary zakochanych. Po wypiciu wina pudełko będzie ciekawym elementem dekoracyjnym, który po latach przywoła wiele wspomnień i wzruszeń.

Pudelko-na-wino-Rocznica-slubu-12948_5
pixel