2020-03-20

Co podarować świeżo upieczonym rodzicom?

Narodziny dziecka to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Gdy jest to długo wyczekiwany maluszek, rodzice chcą podzielić się swoim szczęściem z jak największą ilością osób. Wybierając się w odwiedziny do takiej pary, warto wziąć ze sobą jakiś drobny upominek dla świeżo upieczonych rodziców i maleństwa. Co najlepiej podarować? Oto kilka uniwersalnych propozycji, idealnych niezależnie od tego, czy to dziecko naszego rodzeństwa, czy też znajomych.

Pluszowy miś

Miś to przyjaciel każdego dziecka. Wiele dorosłych osób wciąż ma na swojej półce ukochanego misia z najmłodszych lat. Czasami miło jest wtulić się w pluszaka i wypłakać wszystkie smutki. Dzieciom o wiele łatwiej jest zasnąć, gdy mają przy sobie ulubioną maskotkę. Wybierając się w odwiedziny do szczęśliwych rodziców, warto kupić pluszowego misia dla ich maleństwa. Istnieje możliwość spersonalizowania takiego upominku. Można np. kupić misia w specjalnej koszulce z napisem, np. „Kocham Cię”, „Najlepszy przyjaciel”, „To ja pilnuję” albo/i imieniem dziecka.

Miś pluszowy "Kocham Cię..."

Duży album z metryczką

Z dzieciństwa każdy ma wiele wspaniałych wspomnień. Chętnie utrwalamy je w postaci zdjęć. Mimo, iż obecnie dominują fotografie w formie elektronicznej, warto pokusić się o wydrukowanie przynajmniej tych najważniejszych, najładniejszych, najzabawniejszych, najbardziej wzruszających. Aby nie pogubiły się i nie zniszczyły w szufladzie, koniecznie trzeba zaopatrzyć się w specjalny album. Idealnym prezentem dla świeżo upieczonych rodziców może być właśnie taki album na zdjęcia. To niesamowita okazja do kompletowania wyjątkowych wspomnień, które po latach okażą się naprawdę bezcenne. Warto wybrać album z sympatycznym nadrukiem oraz spersonalizowanym napisem, np. imieniem dziecka i rodziców. Można także zlecić nadrukowanie specjalnej metryczki z datą, miejscem, godziną urodzenia, wagą i wzrostem noworodka.

Duży album na zdjęcia dla dziecka - metryczka

Ramka na zdjęcie

Jeżeli rodzice maluszka mają już sporo albumów na zdjęcia, warto pomyśleć o czymś innym, podobnym. Doskonałą alternatywą może być unikalna ramka na zdjęcie dziecka. Będzie to doskonała ozdoba do pokoju maluszka albo sypialni rodziców, salonu itp. Uśmiechnięta buzia dziecka na zdjęciu z pewnością rozczuli każdego. Dostępne są różne kolorowe ramki z sympatycznymi nadrukami, np. zwierzątkami, kwiatkami, serduszkami itp. Istnieje także możliwość nadrukowania imienia dziecka, daty jego urodzin, wzrostu. Świetnie sprawdzi się także elegancka drewniana ramka, w której można umieścić zdjęcie rodziców z maluszkiem. Będzie ona wyglądać idealnie np. na komodzie w salonie.

Ramka na zdjęcie- metryczka ze strusiem

Drewniana tabliczka z nadrukiem

Kolejnym pomysłem na symboliczny prezent dla rodziców maleństwa jest wyjątkowa drewniana tabliczka z nadrukiem. Można ją powiesić np. na drzwiach to pokoju dziecięcego, nad łóżeczkiem, na ścianie itp. Na tabliczce może znaleźć się napis typu: „Tu mieszka mały książę” oraz imię dziecka. Z pewnością taki upominek przypadnie do gustu rodzicom i będzie stanowił wyjątkową ozdobę każdego domu.

Tabliczka z nadrukiem- "Tu mieszka mały książę"
pixel