2019-01-28

Co podarować ukochanej na Walentynki?

Każda kobieta (nawet singielka) uwielbia Walentynki. Dookoła pełno jest czerwieni, na stoiskach pojawiają się słodycze i gadżety z motywami serca, pluszowe misie i wiele uroczych akcesoriów. Warto wtedy (nawet gdy nie jesteśmy zwolennikiem takich świąt) zapewnić swojej ukochanej wyjątkowy dzień, przygotować coś tylko dla niej i postarać się o jej wygodę. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji prezentów dla Niej na Walentynki, które będą strzałem w dziesiątkę!

Kolorowe i miękkie poduszki

Miękkie, z futerkiem, z pluszem, ozdobne, wygodne, duże czy małe poduszki - to nieistotne. Zdecydowana większość kobiet i tak będzie się bardzo cieszyć z prezentu. Zdecydowana większość kobiet lubi się przytulać i ma słabość do miękkich, miłych w dotyku przedmiotów. Dlatego poduszka to idealny pomysł. Niekoniecznie musi być wykorzystywana jedynie podczas snu. Może się nawet okazać, że pluszowa poduszka będzie zwyczajnie niewygodna czy drapiąca. Przyda się jednak podczas wieczornego oglądania filmu lub jako wygodne oparcie podczas pracy przy komputerze. Na rynku jest wiele rodzajów poszewek, z rozmaitymi motywami i szkicami. Na Święto Zakochanych dobrze jest wybrać coś tematycznego. Intrygującym pomysłem jest wydrukowanie imienia partnerki. Dzięki temu będzie wiedziała, że prezent skierowany jest tylko do niej i poczuje się wyróżniona.

Fartuszek do gotowania

Twoja druga połówka uwielbia gotować? W takim razie, walentynkowym prezentem dla Niej może się stać fartuszek kuchenny. Skutecznie ochroni on ubrania od pobrudzenia (co jak wiadomo, w kuchni zdarza się dosyć często) i nada profesjonalnego wyglądu. Produkowane są fartuchy z zabawnymi obrazkami oraz napisami, co jeszcze bardziej udoskonali ten podarunek i wzbudzi olbrzymią falę miłości oraz wdzięczności u ukochanej. Dobrze jest sprawdzić czy dany fartuch posiada z przodu kieszeń. Jest ona bardzo przydatna, można tam włożyć m.in. telefon i w razie potrzeby odebrać go, bez konieczności trzymania sprzętu na blacie kuchennym, gdzie ryzyko zalania lub zabrudzenia jest wysokie.

Fartuszek-W-kuchni-czaruje-9654_1


Fartuszek-Krolowa-kuchni-9653_1

Ramka ze wspólnym zdjęciem

Ramki ze zdjęciami są proste, romantyczne i po prostu dobre! To perfekcyjny sposób na pokazanie swoich uczuć i uwiecznienie tej miłości na ścianie lub nocnej szafce. Co więcej, można się najpierw wybrać do profesjonalnego fotografa, który zrobi odpowiednie zdjęcia, wybrać jedno z nich i właśnie tę fotografię obramować. Choć chyba nic nie odda naturalnej radości, która uwidoczniona została całkowicie nieplanowanie i spontanicznie. Bardzo często podczas zamawiania podarunku, można wpisać tekst, który pragniemy umieścić na ramce. Może to być data rozpoczęcia związku, pierwszego pocałunku albo pierwszej randki. Znaleźć się tam mogą także imiona pary zakochanych, które połączone będą ze sobą sercem. Wybór jest naprawdę duży, na pewno każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie.

Ramka-na-zdjecia-dla-zakochanych-10752_1

Połowiczny breloczek do kluczy

Takich breloczków jest na rynku sporo. Można wybrać połówki serc, połączone ze sobą myszki lub inne zwierzęta symbolizujące silne, miłosne uczucie czy wywołujące miłe skojarzenia. Para zakochanych posiada po jednej części tego breloczka i tylko razem tworzą one całość. Choć jest to niewielki prezent, to z pewnością bardzo ucieszy partnerkę.
pixel