2017-11-23

Drobiazgi na Mikołajki dla ukochanej osoby

Pomimo tego, że Mikołajki kojarzą się głównie z dzieciństwem, to jednak nie warto rezygnować z nich w wieku dorosłym. Zawsze miło jest być obdarzonym jakimś prezentem, choćby najmniejszym. Na jakie jednak drobiazgi warto się zdecydować dla ukochanej osoby? Z czego będzie najbardziej zadowolona? Otóż, przede wszystkim należy postawić na oryginalność. Typowe propozycje i sztampowe prezenty, jakie rokrocznie rozdaje sobie wiele osób nie będą zaskakiwać drugiej połówki i będzie się mniej z nich cieszyć. Dla ułatwienia tego zadania, poniżej zostaną przedstawione przykładowe pomysły na Mikołajkowe niespodzianki.

Nietuzinkowy kubek z napisem lub obrazkiem

Kubek to tak zwany „must have” dosłownie każdego. Większość ludzi posiada swój własny, ulubiony kubek, z którego codziennie pije kawę lub herbatę. Jest to więc idealny prezent na zimne, grudniowe Mikołajki. Warto wybierać go z takim wzorem lub napisem, który pasuje do danej osoby. Może to być jakaś sentencja, motto, powiedzenie, śmieszny zwrot itd. Jeżeli jednak zdecydujemy się na bardziej ironiczny motyw, musimy mieć pewność, że ukochana bądź ukochany ma w stosunku do siebie dystans i nie będzie czuć się urażony/a. Ciekawą opcją jest także kubek, na którym wzór pojawia się dopiero po zalaniu go gorącą wodą.

Dwa-kubki-dla-zagorzalej-pary-11258_3


Kubek-Dobra-para-12012_4


Dwa-kubki-Idealna-Zona-i-Doskonaly-Maz-11777_2


Kubek-Jestesmy-do-siebie-mocno-przywiazani-11821_3

Ramka ze wspólnym zdjęciem

Taki prezent z całą pewnością wywoła uśmiech na twarzy drugiej połówki. Jedyne co trzeba zrobić to wywołać jakieś ładne zdjęcie z ukochaną osobą, kupić odpowiednią ramkę i włożyć je do środka. Nie obowiązują tutaj żadne zasady, fotografia może być zarówno śmieszna jak i poważna bądź romantyczna. Co więcej, można zdecydować się na większą ramkę, która zawiera kilka miejsc na zdjęcia. Wówczas będzie się lepiej prezentować powieszona na ścianie. Aby utrzymać świąteczny klimat, warto kupić ramkę na przykład z gwiazdkami, mikołajami lub innymi świątecznymi motywami.

Ramka-na-zdjecie-swiateczne-10404_2


Ramka-na-zdjecie-swiateczne-10494_2

Skarbonka na wspólne cele

Kolejnym pomysłem na niewielki, ale ciekawy prezent mikołajkowy jest skarbonka. Obecnie można w sklepach spotkać naprawdę wiele różnych motywów. Tutaj znów panuje dowolność wyboru. Można zdecydować się na skarbonkę z wygrawerowanym imieniem ukochanej osoby czy śmiesznym napisem. Można nawet samemu zaprojektować obrazek i dzięki temu nadać prezentowi całkowicie osobliwego charakteru. Dobrym pomysłem jest napisanie na skarbonce w jakim celu będą zbierane w niej pieniądze. Pary mogą odkładać co jakiś czas pewną sumę, którą przeznaczą na przykład na wspólne wakacje.

Skarbonka-fundusz-swiateczny-10455_2


Skarbonka-na-nowa-droge-zycia-10453_4

Szalik, rękawiczki, skarpety lub czapka, czyli standardowe, zimowe zaopatrzenie

Choć mogłoby się wydawać, że przedmioty te należą do grupy „typowych prezentów na Mikołajki”, to jednak wszystko zależy od tego, co zostało na nich umieszczone i w jakim stylu są wykonane. Najbardziej różnorodne są grube, najczęściej wełniane skarpety. Przydadzą się w zimne, zimowe wieczory i chętnie nosić je będą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Tak samo jest z rękawiczkami czy czapkami. Nawet jeśli nie będą za bardzo się wyróżniać spośród innych prezentów, to z pewnością jest to jeden z najbardziej użytecznych podarunków.

pixel