2020-03-02

Dzień kobiet - najlepsze upominki dla Pań

Kobiety to wielka tajemnica. Mężczyźni często twierdzą, że ciężko je zrozumieć i podążyć za ich tokiem myślenia. Nie ulega jednak wątpliwości, że świat bez kobiet byłby pozbawiony barw. Warto okazywać bliskim nam kobietom szacunek, sympatię, podziw. Idealną okazją do tego jest zbliżający się Dzień Kobiet. Tego dnia można obdarować panie nie tylko miłym słowem, ale i drobnym upominkiem od serca. Co wręczyć ważnej dla nas kobiecie? Oto kilka propozycji, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy każdej pani.

Kalendarz z nadrukiem

Czasy kiedy to mężczyźni byli najbardziej zapracowani i ciągle poza domem dawno już minęły. Obecnie także panie mają bardzo dużo na głowie. Muszą nie tylko zajmować się dziećmi, ale również są aktywne zawodowo, chcą realizować swoje pasje, marzenia itp. Niezbędnym elementem wyposażenia każdej kobiety powinien być kalendarz. Dzięki niemu można łatwiej zaplanować sobie wszystkie nadchodzące dni i nie przegapić niczego ważnego. Poza tym w takim kalendarzu w każdej chwili można sobie zapisać to, o czym chcielibyśmy pamiętać. Istnieje możliwość kupna niezwykle kobiecego kalendarza z nadrukiem przedstawiającym czerwone szpilki oraz z imieniem przyszłej właścicielki. Bez wątpienia taki upominek przyda się każdej kobiecie.
Kalendarz z nadrukiem- czerwone szpilki

Kosmetyczka damska LOL

Kolejną rzeczą absolutnie niezbędną dla każdej kobiety jest kosmetyczka. Nie wystarczy bowiem zrobić makijażu rano i mieć ten problem z głowy na cały dzień. Po posiłku panie często nakładają od nowa błyszczyk, niekiedy także chcą się przypudrować, uczesać itp. Takie drobiazgi nie powinny swobodnie fruwać po torebce, bo łatwo mogą się zniszczyć lub coś pobrudzić. Z pomocą przychodzi wówczas kosmetyczka, do której można spakować wszystkie potrzebne rzeczy, nie tylko do makijażu. Szczoteczka do zębów, klucze, kolczyki, najlepiej wszystkie najważniejsze rzeczy mieć w jednym miejscu. Elegancka skórzana kosmetyczka to zarówno praktyczny upominek, jak i prezentujący się naprawdę gustownie. Efekt potęguje optymistyczny napis: „Uśmiech to najpiękniejszy makijaż”.
Kosmetyczka damska LOL czarna - Uśmiech to najpiękniejszy makijaż

Kieliszek do wina z imieniem

Mówi się, że czekolada i wino to przyjaciele kobiety. Faktycznie, wiele pań bardzo ceni sobie lampkę wina po ciężkim dniu albo podczas spotkania z przyjaciółką czy romantycznej kolacji z ukochanym. Doskonałym pomysłem na drobny prezent z okazji Dnia Kobiet może zatem okazać się spersonalizowany kieliszek do wina. Na kieliszku może zostać wygrawerowane imię adresatki oraz zabawny napis, np.: „Sprawiam, że wino znika”. Bez wątpienia każda kobieta doceni taki sympatyczny upominek.
Kieliszek do wina z iminiem - Sprawiam, że wino znika

Pluszowy miś

Nie powinniśmy także zapominać o tych najmłodszych kobietkach. Idealnym prezentem dla nich będzie pluszowy miś w koszulce z napisem typu „Najlepszy przyjaciel”. Dzięki niemu z pewnością znikną wszystkie troski. Oczywiście to prezent doskonały nie tylko dla tych najmłodszych. Każdy, niezależnie od wieku, lubi czasem przytulić się
do mięciutkiego pluszowego zwierzaka i zapomnieć o wszelkich kłopotach. Miś prezentuje się bardzo sympatycznie i aż prosi aby go wziąć w ramiona.
Miś pluszowy "Najlepszy przyjaciel..."
pixel