2020-01-27

Gadżety dla amatorów trunków

Mówi się, że alkohol jest dla ludzi. Faktycznie, lampka wina, czy jedno piwko nie powinno nikomu zaszkodzić, a czasami może nawet wyjść na zdrowie. Istotne jest to, aby spożywać trunki wysokiej jakości, które nie zawierają zbyt dużo szkodliwych składników. Jeśli szukamy pomysłu na upominek dla amatora trunków, nie musi być to wcale kolejna butelka wina. Zamiast tego można podarować takiej osobie jakiś praktyczny, a zarazem atrakcyjny wizualnie gadżet.

Kufel do piwa z grawerem

Każdy wielbiciel piwa z pewnością marzy o spersonalizowanym kuflu do swojego ulubionego trunku. Bez wątpienia piwo z kufla smakuje zupełnie inaczej niż z butelki czy zwykłej szklanki. Wiele osób twierdzi zresztą, iż profanacją jest picie piwa z nieodpowiedniego naczynia. Doskonałym gadżetem dla piwosza będzie zatem specjalny kufel z grawerem. Można na nim wygrawerować np. imię właściciela lub zabawne hasło itp. Jeśli ma to być prezent z ważnej okazji, warto kupić kufel w eleganckim pudełku, również spersonalizowanym. Z pewnością każdy mężczyzna będzie zachwycony takim upominkiem i z przyjemnością wypije nasze zdrowie.
Zestaw prezentowy - Kufel w pudełku - Na urodziny

Otwieracz do butelek

Z pozoru całkiem prozaicznym, ale jakże przydatnym gadżetem jest otwieracz do butelek. Kiedy jesteśmy np. na działce albo na wakacjach, czy też w mieszkaniu studenckim, może nagle okazać się, że nie ma tam otwieracza do butelek. Wprawdzie młodzi mają swoje sposoby na otwieranie piwa, ale po co kombinować i ryzykować np. skaleczeniem albo jeszcze gorzej, wypadnięciem zęba. Poza tym taki otwieracz można spersonalizować i opatrzyć wybranym przez nas napisem, np. „1, 2, 3 kapsel stracisz Ty”. Dla osób z poczuciem humoru jest to prezent idealny. Tego typu gadżet jest użyteczny i posłuży za coś więcej niż tylko kolejną ozdobą kuchni.
Otwieracz do butelek - 1,2,3 ... kapsel stracisz Ty

Kieliszki do wina

Jeżeli ktoś lubi bardziej wyszukane trunki niż piwo, niezbędnym gadżetem będą kieliszki do wina. Warto takiej osobie podarować przynajmniej komplet dwóch kieliszków, aby mogły wypić lampkę wina np. ze swoją drugą połówką. Istnieje możliwość wykonania laserowego grawerunku na kieliszkach, co czyni prezent jeszcze bardziej wyjątkowym. Kieliszki zostały wykonane z wysokiej jakości bezbarwnego szkła, dzięki czemu nie zaburzą one koloru płynu. Z pewnością wino z kieliszków podarowanych przez bliską osobę będzie smakowało naprawdę wyjątkowo.
Kieliszki do wina dla dziadków

Piersiówka

Piersiówki kojarzą nam się głównie z dawnymi czasami, kiedy to były niezbędnym elementem wyposażenia każdego mężczyzny. Dzisiaj jednak znów stają się niezwykle popularne. Niektórzy traktują je przede wszystkim jako ozdobę, ale wiele osób korzysta z nich całkiem często. Piersiówka przydaje się podczas wypraw, zimowych spacerów, czy jako dyskretny element wieczornego wyjścia na bankiet. Łyczek mocniejszego trunku sprawi przyjemność i doda animuszu na resztę wieczoru. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele modeli piersiówek, wykonanych z różnych materiałów. Wysokiej jakości piersiówka prezentuje się bardzo elegancko i jest gadżetem, który posłuży nam naprawdę długo. Poza tym warto ją spersonalizować za pomocą np. wygrawerowanych inicjałów.
Piersiówka 230ml brązowa dla brodacza
pixel