2018-09-25

Gadżety dla miłośników gotowania

Niemal każdy z nas lubi dobrze zjeść, choć nie wszyscy równie ochoczo gotują. Wymaga to nie tylko umiejętności, ale i dużo czasu. Na szczęście nie brakuje dobrych kucharzy i praktycznie w każdej rodzinie znajdzie się osoba, która opanowała tę sztukę do perfekcji. Mama, babcia, a czasem brat lub tata i, co ciekawe, uważa się, że to mężczyźni mają do gotowania większe predyspozycje. Takie osoby należy bez wątpienia doceniać i wspierać w pasji. Warto od czasu do czasu podarować im coś w podziękowaniu za przygotowywane smakołyki. Gadżetów dla miłośników gotowania jest naprawdę sporo, a poniżej prezentujemy kilka ciekawych propozycji na upominki!

Wyjątkowa, drewniana deska do krojenia

Niezbędnym elementem wyposażenia każdej kuchni jest deska do krojenia. Warto ją podarować każdemu miłośnikowi gotowania. Oczywiście, aby taki prezent był ciekawy, trzeba go spersonalizować! Istnieje możliwość wygrawerowania laserem wybranego nadruku, np. „W tej kuchni rządzi Marek”. Z pewnością gadżet będzie wywoływać wiele uśmiechu podczas użytkowania. Taka deska to nie tylko praktyczny prezent, ale również doskonała ozdoba, bowiem można ją powiesić np. na kuchennej ścianie. Bukowe drewno prezentuje się bardzo estetycznie i świetnie pasuje do każdego wystroju. Sprawdza się także jako podstawka, chociażby pod gorący garnek.

Deska-drewniana-dla-Panow-W-tej-kuchni-rzadzi-9525_2

Zabawny kubek dla kucharza

Kubek to bardzo uniwersalny prezent, który można podarować praktycznie na każdą okazję. Sprawdzi się na urodziny, Dzień Chłopaka, Walentynki itd. Stanowi swego rodzaju ozdobę, a jednocześnie jest przydatny praktycznie każdego dnia. Jego zastosowań jest naprawdę sporo, niektórzy używają kubków jako organizerów, a nawet jako doniczki. Jeśli jednak wybierzemy ten posiadający motywy kuchenne, otrzymamy idealny upominek dla miłośnika gotowania! Prezent to doskonałe połączenie klasyki z oryginalnością i poczuciem humoru. Do wyboru jest naprawdę sporo haseł oraz nadruków, także tych wzbogaconych o imię adresata. Obdarowany spersonalizowanym kubkiem może poczuć się wyjątkowo, a picie herbaty czy kawy już zawsze będzie przywoływało miłe wspomnienia i uśmiech na twarzy. Kucharz z pewnością doceni nasz pomysł i w nagrodę ugotuje coś bardzo pysznego!

Kubek-dla-kucharza-kucharki-10296_5

Fartuch w zestawie z kubkiem

Miłośnik gotowania z pewnością większości z nas kojarzy się z fartuchem. Faktycznie warto go nosić nie tylko dla charakterystycznego wyglądu, ale i dla ochrony swoich ubrań. O ile dawnych babcinych fartuchów już się prawie nie spotyka, o tyle sporą popularnością cieszą się modele o uniwersalnym kroju, ale za to z zabawnymi nadrukami. Każdemu kucharzowi warto podarować kuchenne ubranko. Szczególnie dobrym pomysłem jest wręczenie fartucha z kubkiem w zestawie o tym samym wzorze. Jest to idealny pamiątkowy komplet, który będzie cieszył obdarowanego naprawdę długo. Dużą popularnością cieszy się m.in. napis „Kuchenny Ninja”, do którego można dopisać imię konkretnej osoby. W takim fartuchu bez wątpienia każdy będzie wyglądać oryginalnie i zabawnie, a wyjątkowy kubek z pewnością przyda się na co dzień i w szczególny sposób ozdobi kuchenną półkę.

Zestaw-fartuch-kubek-Kuchenny-ninja-10539_2
pixel