2018-10-30

Gadżety dla rowerzysty

Nie od dziś wiadomo, że sport to samo zdrowie! Poprawia kondycję, samopoczucie, sylwetkę, pomaga schudnąć. W ostatnich latach uprawianie sportu staje się coraz bardziej popularne, zarówno wśród młodych, jak i starszych osób. Jedną z najczęstszych form aktywności jest jazda na rowerze, bowiem to dyscyplina dostępna praktycznie dla każdego. Rower może służyć także jako środek transportu zamiast samochodu czy miejskiego autobusu. 24 października został ustanowiony Międzynarodowym Świętem Roweru. Z tej okazji warto sobie albo komuś bliskiemu zafundować interesujący, rowerowy gadżet.

Bidon dla kolarki i kolarza

Najpraktyczniejszym, a zarazem bardzo miłym upominkiem będzie specjalny bidon dla kolarki i kolarza. Gadżet przydaje się podczas każdej wyprawy rowerowej. Dzięki niemu nie trzeba już martwić się o to, gdzie schować napój, czy zabierać ze sobą dodatkową torbę itp. Powszechnie wiadomo, że podczas uprawiania sportu koniecznie należy nawadniać organizm. Bidon został wykonany z nierdzewnej stali i możemy z niego korzystać w każdych warunkach. O atrakcyjności gadżetu świadczy także spersonalizowany grawer laserowy, czyli rysunek rowerzysty oraz napis „Bikoholic” i imię danej osoby. Jego pojemność wynosi aż 600 ml, więc bez problemu starczy nawet na dłuższą wyprawę. W dniach wolnych od przejażdżek można spokojnie postawić go np. na kuchennej półce, bowiem prezentuje się naprawdę dobrze.

Bidon-dla-kolarki-rowerzystki-11165_1

Spersonalizowany kubek dla roweromaniaka

Świetnym pomysłem na prezent, niezależnie od okazji, jest spersonalizowany kubek. To gadżet, który podarować można zarówno mamie, jak i koleżance z pracy. Doskonale sprawdzi się także jako pamiątka dla rowerzysty, a wszystko za sprawą specjalnego nadruku i napisu. Z pewnością każdemu kolarzowi spodoba się napis „Bikoholic”, natomiast imię na kubku sprawi, że prezent będzie bardziej personalny i podarowany od serca. Do wyboru są oczywiście rozmaite warianty nadruków oraz różne rodzaje kubków, w zależności m.in. od tworzywa, z jakiego zostały wykonane. Taki upominek może mieć wiele zastosowań, bowiem nie musi wcale służyć jako naczynie. Jeśli ktoś chce być oryginalny, może np. używać go jako pojemnik na długopisy, kredki, sztućce, a nawet jako kolorową doniczkę. Oryginalny kubek sanowi również unikalną ozdobę kuchni lub pokoju.

Kubek-BIKOHOLIC-8713_3

Ramka z passe-partout

Gadżetem dla rowerzysty wbrew pozorom wcale nie musi być przedmiot bezpośrednio przydający się do uprawiania sportu albo ściśle z nim związany. Doskonałym i niezwykle oryginalnym pomysłem jest podarowanie kolarzowi specjalnej ramki z jego wizerunkiem na rowerze lub zdjęciem wykonanym podczas przejażdżki. Szczególnie polecana jest ramka z passe-partout, która prezentuje się bardzo elegancko, a zarazem cechuje ją duża wytrzymałość. Ramka ma kolor drewna, więc bez problemu dopasuje się do mebli. Istnieje możliwość wykonania spersonalizowanego graweru z dedykacją, datą czy imieniem. Dzięki temu upominek stanie się wyjątkową pamiątką na długie lata. Poza tym można bez problemu powiesić go na ścianie, postawić na półce lub biurku w pracy.

Ramka-foto-z-passe-partout-6373_4
pixel