2017-07-17

Jak podziękować mamie? Spersonalizowane prezenty

O tym, że mama to najwspanialsza i najważniejsza osoba w naszym życiu, wie chyba każdy. Jest to osoba, która kocha nas najbardziej na świecie, poświęca nam swój czas i uwagę, a niejednokrotnie także o wiele więcej… Każdy sposób, aby jej za to podziękować jest dobry. Nie trzeba też czekać na specjalną okazję. Każda mama powinna wiedzieć, że jest kochana i doceniana codziennie, a nie tylko od święta. Dobrym sposobem, aby jej to okazać, jest podarowanie spersonalizowanego prezentu.

Kawka dla najlepszej mamy

Dla wszystkich mam, będących smakoszkami kawy lub dla tych, które lubią zrelaksować się przy gorącej herbacie, warto wybrać metalowy kubek termiczny z grawerem „Best mom ever”. Laserowo wykonywany grawer można spersonalizować, a kolor naczynia dobrać tak, aby jak najlepiej dopasować go do gustu i preferencji mamy. Będzie to świetny, pomysłowy prezent dla aktywnej mamy, która lubi przebywać w ogrodzie, chodzić na wycieczki lub biwakować. Kubek wykonany jest ze stali nierdzewnej i ma podwójne ścianki, dzięki czemu długo trzyma ciepło i rozgrzewa. Spersonalizowany metalowy kubek termiczny to prezent nie tylko miły, ale i praktyczny. Gwarantowane są jego wysoka jakość i wytrzymałość oraz uśmiech, który wywoła na twarzy mamy.

Kubek-metalowy-Best-Mom-ever-11295_2

Prezent godny królowej

Dla mam, które uwielbiają piec, pichcić i godzinami przygotowywać w kuchni pyszne przekąski dla swoich najbliższych, można postawić na deskę drewnianą „Mama – Królowa dobrego smaku”. To świetny prezent dla praktycznej, ale i niepozbawionej dobrego poczucia humoru mamy - kucharki. A może warto pozwolić sobie na nieco ironii i sprawić taki wesoły, i żartobliwy prezent także tym mamom, które od kuchni trzymają się jak najbardziej z daleka? W ofercie sklepu Specially4you.pl znajdują się także inne deski do krojenia, zdobione grawerowanymi życzeniami i hasłami. Doskonałym przykładem jest a href="https://specially4u.pl/product-pol-9248-Deska-kuchenna-Dla-najlepszej-mamy-na-swiecie.html">drewniana deska „Dla najlepszej mamy na świecie”.

Deska-drewniana-Mama-Krolowa-dobrego-smaku-11277_2


Deska-kuchenna-Dla-najlepszej-mamy-na-swiecie-9248_1

Herbaciana poezja

Czasami nie o żarty i humor nam chodzi, dlatego chcemy podarować mamie coś ładnego i naprawdę od serca. Dobrym pomyłem będzie wówczas pudełko z herbatą „Tulipany dla Mamy”. Piękne pudełko w kolorze mahoniowym zawiera 40 torebek pysznej herbaty w różnych smakach. Na wieku pudełeczka znajduje się wygrawerowany mądry i wzruszający cytat Wilhelma Raaba, zrobiony elegancką tulipanową grafiką. Pudełko może być spersonalizowane podpisem osoby obdarowującej ukochaną mamę takim wyjątkowym prezentem na imieniny lub urodziny mamy.

Pudelko-z-herbata-Tulipany-dla-Mamy-11127_1

Prezent dla nowej mamy

Nie zapominajmy także o prezentach dla świeżo upieczonych mam, które przecież od swoich maluszków nie mogą się jeszcze spodziewać żadnych podarków. Ich dzieciaczki są dla nich największymi skarbami, dlatego z pewnością ucieszy je prezent dla młodej mamy, taki jak ramka na zdjęcie „metryczka z Misiem”. Na ramce można umieścić wiele spersonalizowanych informacji o dzieciątku – imię i nazwisko, datę urodzenia, wagę i wzrost oraz imiona rodziców. Będzie to doskonały prezent dla nowej mamy, po który będzie z rozczuleniem sięgać jeszcze przez wiele lat, aby w końcu pokazać je swojej dorosłej już latorośli. To piękna wizja i równie piękny, niepowtarzalny i bardzo pomysłowy prezent od serca. A o to właśnie chodzi, by prezenty uosabiały nasze uczucia i były jedynie dodatkiem do buziaka, który podarujemy mamie.

Ramka-na-zdjecie-metryczka-z-Misiem-10756_2
pixel