2017-08-16

Jak uczcić prawdziwą przyjaźń?

Przyjaźń to relacja prawdziwie niepowtarzalna i bezcenna. Przyjaciel to ktoś, kto jest przy nas we wszystkich ważnych chwilach – gdy trzeba pocieszyć i kiedy chcemy dzielić się szczęściem. Podpowie, co odpisać na ten tak bardzo wyczekany SMS, i będzie wiedzieć co zrobić, kiedy zawali nam się praca, szkoła czy związek. Ten najbliższy przyjaciel lub przyjaciółka zna nas lepiej niż własna rodzina, a co więcej sam jest dla nas jak brat czy siostra. Nie potrzebujemy na co dzień wielkich gestów ani słów. Są jednak okazje, by uczcić przyjaźń wyjątkowym prezentem.

Szalone i szczęśliwe wspólne chwile

Przyjaciół poznaje się w biedzie – a także po tym, jak cieszą się naszymi sukcesami – ale relację tworzy się na co dzień. Najlepsza przyjaciółka to przecież nie tylko ramię do wypłakania, ale i towarzyszka szalonych wypraw i wygłupów, z którą łączy nas wiele niesamowitych wspomnień. Warto je celebrować i zapamiętywać. Nawet kiedy nie mamy tyle czasu na spotkania co kiedyś, dobrze jest pobyć w swoim towarzystwie. A o niezapomnianych chwilach przypominać będą zdjęcia. W sklepie internetowym specially4you.pl znajdziesz najróżniejsze ramki na zdjęcia, które odpowiednio wyeksponują wspólne portrety.

Śmieszne prezenty dla przyjaciół

Jednym z elementów przyjaźni, zwłaszcza takiej trwającej od najmłodszych lat, jest nieustanne robienie sobie kawałów i drobne docinki. To oczywiście wyraz sympatii i coś, na co pozwolić sobie mogą osoby bliskie. Tak więc również i prezenty dla przyjaciółki czy przyjaciela bywają często zabawne. Śmieszne upominki to na przykład skarbonki z zabawnymi hasłami, śmieszne kubki z imionami czy przedmioty związane z hobby albo zawodem. Proponowane przez nas niepowtarzalne prezenty na urodziny to prawdziwa kopalnia pomysłów.

Elegancki prezent od serca – by był zawsze przy sobie

Z pewnością obdarowanego ucieszy taki prezent, który będzie praktyczny, a jednocześnie piękny. Jeżeli więc Wasza przyjaźń weszła już w fazę dorosłości, to znakomitym wyborem będzie galanteria taka jak portfele skórzane, etui– np. z inicjałami – oraz wieczne pióro lub długopis w grawerowanym pudełku – na pamiątkę, na prezent z okazji osiągnięcia sukcesu lub dla podziękowania.

Dlugopis-Parker-URBAN-etui-Puccini-8636_6

Prezent dla najlepszego kumpla

Nie każdemu po drodze jest z eleganckim piórem. Jeżeli przyjaźnisz się z wolnym duchem – i sam pewnie do takich należysz – uczcić to możesz, wybierając męskie gadżety na prezent. Idealne będą kufle z grawerem albo metalowe kubki, które zabrać można ze sobą na wyprawę w nieznane. Świetne jako prezent dla najlepszego kumpla będą również spersonalizowane piersiówki.

Bransoletka przyjaźni w nowoczesnym wydaniu

W dzieciństwie zaplataliśmy bransoletki z muliny lub włóczki. Od najprostszych, w formie trójkolorowego warkoczyka, po paski, zygzaki i skomplikowane wzory, a nawet imiona. Kiedy wymieniło się nimi z drugą osobą, zyskiwały status bransoletki przyjaźni. Obecnie modne wśród młodych ludzi – a nawet noszone przez lubiących swobodny styl dorosłych – są bransoletki silikonowe. Bywają pamiątkami z eventów, wyrazem idei i pasji, a nawet służą celom ratunkowym. Personalizowana silikonowa bransoletka to sympatyczny drobiazg, którzy możesz podarować przyjacielowi czy przyjaciółce. Co na niej umieścić? Może to być Twoje imię, sekretna ksywka, ważna data albo hasło, które rozumieć będziecie tylko Wy. A najlepiej od razu kupić dwie – lub więcej dla całej paczki przyjaciół.

Opaska-bransoletka-silikonowa-7569_1
pixel