2018-10-09

Jak wybrać prezent dla swojego szefa?

O pracy krąży wiele anegdot, a duża część z nich dotyczy oczywiście szefostwa. Często pielęgnowany jest stereotyp, że szef to zło konieczne, nie można się z nim dogadać i najlepiej go unikać jak ognia. Czasami rzeczywiście zdarza się, iż ktoś nadużywa swojej pozycji i władzy, ale szef to przecież też człowiek i jak każdy miewa gorsze dni. Może wcale nie zauważamy, że w gruncie rzeczy nasz przełożony jest pracowity, inteligentny, pomocny. 16 października obchodzimy Dzień Szefa. Z tej okazji warto zrobić jakiś miły upominek. Żeby nie wyjść na lizusa, można złożyć się na prezent z innymi pracownikami. Co najlepiej podarować?

Kubek z zabawnym nadrukiem

Bardzo uniwersalnym i zarazem w dobrym guście niezobowiązującym prezentem jest kubek z nadrukiem. Z pewnością przyda się on każdego dnia, szef uwielbia przecież pić w pracy herbatę czy kawę. Możliwe, że to my musimy zaparzać i przynosić gorące trunki, ale tym zabawniejszy będzie nasz upominek. Jeśli mamy ze zwierzchnikiem dobre relacje, możemy zdecydować się na śmieszny nadruk oraz zabawny napis na kubku. Wybór jest naprawdę duży, wszystko zależy od tego, na ile sobie pozwolimy. Dużą popularnością cieszy się m.in. hasło: „Szefie, obiecujemy, że… Cię nie opuścimy aż do wypłaty. Wierni pracownicy” albo „Szef nie śpi, on regeneruje siły”. Niezależnie od tego, jaki napis i nadruk wybierzemy, z pewnością będzie to doskonała pamiątka i bardzo miły gest.

Kubek-Szefa-12017_4

Pióro Parker w ekskluzywnym, drewnianym pudełku

Jeśli bardzo cenimy naszego szefa i mamy możliwość złożenia się na prezent w kilka osób, warto pomyśleć o jakimś bardziej ekskluzywnym upominku. Świetnym rozwiązaniem będzie zakupienie pióra. Szczególnie dobrymi opiniami cieszy się pióro Parker. Najlepiej zdecydować się na takie, które jest zapakowane w eleganckie, drewniane pudełko prezentowe. W środku znajduje się specjalna tabliczka, na której można zamieścić laserowy grawer np. z dedykacją. Pióro to prezent bardzo uniwersalny, a zarazem w dobrym guście. Nie musimy się obawiać, że podarunek zostanie źle odebrany. Jest ono bardzo praktyczne. Kierownik czy też szef musi ciągle podpisywać różne dokumenty, a nie od dziś wiadomo, że piórem pisze się wygodniej i ładniej niż zwykłym długopisem. Ponadto, będzie to wyjątkowa pamiątka na długie lata.

Pioro-Parker-IM-w-ekskluzywnym-drewnianym-pudelku-9885_6

Unikalny notes bambusowy

Kolejnym pomysłem na praktyczny i gustowny prezent dla szefa jest oryginalny notes bambusowy. Posiada on twardą oprawę, a dodatkowo spięto go tasiemką. Dołączono do niego długopis z bambusowym korpusem. Taki podarunek świetnie prezentuje się na półce lub biurku, a oprócz tego jest niezwykle przydatny. Każdy szef ma na głowie dużo obowiązków i łatwo o czymś zapomnieć, pomylić terminy itp. Wówczas z pomocą przychodzi notes. Istnieje możliwość spersonalizowania go i stworzenia unikalnego nadruku oraz napisu na okładce, np.: „Myśli (imię szefa), które zmienią świat”. Notes bambusowy zapakowany jest w specjalne etui prezentowe, dzięki czemu nie trzeba szukać ozdobnych torebek i papierów.

Notes-bambusowy-Mysli-ktore-zmienia-swiat-11790_4
pixel