2017-10-17

Kubek z nadrukiem nigdy nie będzie złym prezentem

Wybór odpowiedniego upominku to często trudne zadanie. Chcemy, żeby pasował do okazji i trafił w gust obdarowanego. Zdarza się jednak tak, że brakuje jednak pomysłów lub czasu na długie poszukiwania. Na szczęście istnieją propozycje uniwersalne, które z łatwością rozwiążą taki problem. Kubek z nadrukiem zawsze będzie trafionym prezentem. Dlaczego?

Zawsze się przyda

Kupując kubek w ramach prezentu zawsze możemy mieć pewność, że nie zostanie on typowym zbieraczem kurzu ani nie zalegnie w najciemniejszym kącie szuflady. Z pewnością znajdzie zastosowanie nawet u osób, których kuchenne wyposażenie jest już od dawna kompletne. Nie ma w końcu nic lepszego niż praktyczny upominek!

Pasuje na każdą okazję

Kubek z nadrukiem to bardzo uniwersalna propozycja. Możemy go kupić jako prezent na święta, dzień matki, urodziny szefa, ślub, walentynki i wiele innych okazji. Nawet, jeśli niewiele wiemy o adresacie prezentu, z łatwością znajdziemy taki nadruk, który będzie pasował.

Kubek-z-kominiarzem-Bog-12018_3

Kubek-Kocham-Cie-Mamo-od-corki-11118_3

Kubek-Swiateczny-Odlotowe-Swieta-10093_7

Dwa-kubki-dla-Mlodej-Pary-11291_2

Można nim wyrazić uczucia

Sentencja, cytat, miłosne wyznanie, dedykacja – to wszystko może znaleźć się na nadruku. Spersonalizowany kubek może być bardzo osobistym prezentem, który pozwoli wyrazić nasze uczucia, a zwykłemu przedmiotowi nadać symboliczną wartość.

Dwa-kubki-zakochane-kociaki-10690_2

Kubek-amorek-10726_3

Ucieszy adresata

W dawaniu prezentów chodzi przede wszystkim o to, aby sprawić radość drugiej osobie. Ofiarowując komuś kubek z nadrukiem możemy pokazać, że dobrze przemyśleliśmy kupno upominku i zależało nam na ucieszeniu adresata. Szczególnie, jeśli znajdzie się na nim jego imię, zawód lub motyw związany z nietypowym hobby bądź zainteresowaniami.

Kubek-z-kolorowym-nadrukiem-I-love-basketball-11774_3

Kubek-dla-ratownika-medycznego-kobiety-10889_3

Wywołuje emocje

W zależności od tego, na jaki nadruk czy też tekst na kubku się zdecydujemy, możemy wywołać różne emocje u naszego odbiorcy. Czasem będzie to szczery uśmiech, innym razem rozbawienie, a może nawet wzruszenie. Propozycji jest naprawdę wiele, dlatego każdy znajdzie motyw, który idealnie sprawdzi się w danej sytuacji.

Kubek-Kura-Znioslabym-niejedno-10725_2

Kubek-Cool-Babcia-10656_3

Pozostanie pamiątką na długi czas

Bombonierka, dobry trunek, kwiaty – tego typu prezenty często uznaje się za najbardziej uniwersalne. I choć z pewnością się nie marnują, to nie będą stanowiły trwałej pamiątki. Ceramiczny kubek z nadrukiem pozostanie z adresatem na długi czas i zawsze gdy po niego sięgnie, przywoła miłe wspomnienia.

Nie kosztuje wiele

Drobne i niedrogie upominki w wielu sytuacjach są wręcz wymagane. Często nie wypada dawać zbyt kosztownego prezentu, by nie zawstydzić adresata i nie sprawić by czuł się zobowiązany. Taki niedrogi prezent nie nadszarpnie budżetu, ale jednocześnie sprawi dużą radość obdarowanemu.

Dobrze o nas świadczy

Nie każdy potrafi zdobyć się na oryginalny prezent. Spersonalizowany nadruk to coś, do czego potrzeba odrobiny inwencji twórczej oraz kreatywnego myślenia. Jeżeli się na takowy zdecydujemy, musimy przemyśleć co powinno się na nim znaleźć, aby było strzałem w dziesiątkę i wywołało ciepło na sercu u drugiej osoby. Ta z pewnością doceni te starania, odwzajemniając miły gest przynajmniej szerokim uśmiechem.

Kubek-Czarujacy-Chlopak-11810_2

Kubek-Mozesz-na-mnie-liczyc-11818_5
pixel