2018-05-22

Magnesy na lodówkę z dedykacją - jak przekazać spersonalizowane życzenia?

Okazji na wręczenie prezentów jest w ciągu roku bardzo dużo. Często pojawiają się problemy co do wyboru odpowiedniego podarunku. Wszystko zależy bowiem od okoliczności, a także charakteru danej osoby. Warto jednak porzucić stare, tandetne i niemodne już pomysły na prezent. W dzisiejszych czasach liczy się przede wszystkim oryginalność. Co więcej, należy zwrócić uwagę na fakt, by przedmioty, którymi się obdarowuje kogoś były spersonalizowane. Dzięki temu dana osoba będzie czuła, że nie jest to kolejny prezent bez znaczenia, tylko miły gest przekazany z myślą o niej. Dodatkowo, wcale nie trzeba wydawać dużej sumy pieniędzy. Wystarczy niewielki obiekt z odpowiednim przekazem. Świetnym przykładem są magnesy na lodówkę posiadające dedykację.Dlaczego akurat magnesy?

https://specially4u.pl/search.php?text=magnes

Można by spytać „a dlaczego nie?”. Magnesy mają ogromny wachlarz zalet. Przede wszystkim (i ten argument jest z całą pewnością przeważający) są tanie, a co więcej, można je znaleźć dosłownie wszędzie. To doskonała pamiątka z wakacji. Goście będą mogli podziwiać kolekcję i dowiedzieć się jakie miejsca odwiedziliśmy. Oczywiście magnesy to także doskonały prezent na każdą okoliczność. Można je podarować na urodziny, imieniny, Dzień Matki, Ojca, Dziecka, dla koleżanki z pracy, w ramach dodatku do prezentu lub jako główny podarunek. Opcji jest wiele, a decyzja zależy wyłącznie od nas samych. Magnesy są perfekcyjnym rozwiązaniem, ponieważ nie zgubią się tak łatwo (w przeciwieństwie do modnych ostatnimi czasy przypinek). Można je przyczepić w dowolne metalowe miejsce przy biurku, a także stanowią świetną dekorację lodówki (na której utrzymują także kartki, dzięki czemu nie trzeba używać taśmy klejącej, która brudzi i niszczy zewnętrzną warstwę sprzętu).
Jak dobrze wybrać magnes?Przede wszystkim nie można wybrać pierwszego lepszego w chińskim sklepie (choć tam także zdarzają się ładne i porządne egzemplarze). Wybór musi być przemyślany i dopasowany do osoby, której chcemy wręczyć magnes. W naszej kolekcji można znaleźć wiele różnych typów, na wszystkie możliwe okazje. Każdy jest spersonalizowany, przy zamówieniu należy podać imię przyszłego posiadacza magnesu i zostanie ono umieszczone na powierzchni. Posiadamy bogatą ofertę, w której znajdują się magnesy z poważnymi lub zabawnymi przesłaniami, mottami, obrazkami i tym podobne. Trzeba jednak uważać przy wyborze, ponieważ podarowanie takiego prezentu ze śmiesznym napisem, który jest skierowany personalnie do kogoś, może zranić uczucia danej osoby, przez co nie tylko nie będzie się cieszyła z otrzymanego przedmiotu, ale także będzie odczuwać żal do nas. Jeśli więc nie jesteśmy pewni co do reakcji lub nie znamy zbyt dobrze kogoś, komu chcemy wręczyć prezent, najbezpieczniej jest zdecydować się na standardowe typy magnesów, nieco poważniejsze, które przykładowo posiadają życiowe lub motywacyjne motta. Wówczas nie trzeba się przejmować czy podarunek się spodoba czy też wywoła gniew. Magnes z własnym imieniem u każdego wywoła duży uśmiech.pixel