2017-12-18

Noworoczne upominki dla najbliższych

Rok 2017 już zbliża się ku końcowi. Jedni są z tego względu zadowoleni i czekają z niecierpliwością na to, co przyniesie następny, 2018 rok, a drudzy nie chcą się jeszcze żegnać z obecnym. Aby obu stronom umilić ten czas, warto zastanowić się nad upominkami noworocznymi dla najbliższych. To niezwykły czas dla wszystkich, dlatego z całą pewnością każdy ucieszy się z choćby małego gestu w postaci symbolicznego prezentu. Co najlepiej sprawdzi się w takiej sytuacji? Na co dobrze jest postawić?

Zestaw do szampana na dobre rozpoczęcie roku

Nowy Rok obchodzi się hucznie. Znajomi, przyjaciele lub rodzina zbierają się razem, bawią się i oczekują nadejścia nowego etapu w ich życiu. Z tego względu o północy otwiera się szampana, puszcza fajerwerki i z werwą wkracza w nowy ok. Dlatego doskonałym prezentem będzie zestaw do szampana, który składa się z kilku kieliszków lub specjalnie wyprofilowanych, wysokich szklanek oraz butelki tego napoju.

Prezenty „na szczęście”

Każdy pragnie, aby nadchodzący rok był lepszy od poprzedniego. Dobrym pomysłem jest więc podarowanie najbliższym małych upominków, które symbolizują szczęście. Mogą to być nawet niewielkie breloczki w postaci koniczyny, podkowy czy słonika. To miły gest, który ucieszy każdego, a co więcej – nie nadwyręża naszego portfela.

Album albo ramki na zdjęcia podsumowujące miniony rok

Ciekawą propozycją jest zebranie różnorakich zdjęć wykonanych w ciągu ostatniego roku, poukładanie w kolejności chronologicznej, włożenie do albumu i podarowanie go najbliższym. To idealny sposób na podsumowanie tych dwunastu miesięcy. Można się także zdecydować jedynie na kilka zdjęć i włożenie ich do ramek. To także pozwoli na odświeżenie wspomnień, co niejednokrotnie wywołuje uśmiechy na twarzach. Ramki mogą nawiązywać do motywów noworocznych, ale równie dobrze można postawić na tradycyjne obramowania, które będą „aktualne” przez cały czas.

Ramka-na-zdjecie-swiateczne-10404_2


Ramka-na-zdjecie-z-imieniem-10413_2


Ramka-na-zdjecia-kociaki-10755_5

Kalendarz ścienny albo dziennik

Dobrym pomysłem jest podarowanie najbliższym kalendarza na rok 2018. Będą oni mogli zawiesić go sobie na ścianie, zapisywać ważne wydarzenia i dzięki temu nigdy nie zapomnieć o jakiejś ważnej rocznicy. Drugą opcją jest kupno podręcznego dziennika, w którym także będą znajdować się daty. To doskonałe rozwiązanie dla osób zabieganych, które mają dużo obowiązków i problemy z zapamiętaniem wszystkich spotkań. Na rynku istnieje wiele typów kalendarzy, mogą występować jako standardowe albo posiadać obrazki, kolaże i tym podobne. Interesujące jest, że można nawet zamówić kalendarz z własnym, stworzonym wcześniej projektem.

Kalendarz-na-deseczce-z-nadrukiem-Usmiech-12450_1


Kalendarz-na-deseczce-z-nadrukiem-Historia-12446_2

Własne SPA w domowym zaciszu

Każdy rok (nawet ten udany) jest w pewnym stopniu męczący. Wiele się w ciągu tego czasu dzieje i z całą pewnością każdy zasługuje na odpoczynek. Jest to także idealny sposób na zregenerowanie sił i pewne wkroczenie w nowy rok. Dlatego warto podarować swoim najbliższym zestawy kosmetyków, które pozwolą się im zrelaksować. Mogą to być między innymi: sole kąpielowe, maseczki do twarzy, kremy do ciała, gąbeczki do peelingu i wiele innych.

pixel