2018-01-11

Personalizowana zastawa - każdy pije jak lubi

„Kawa czy herbata?” – to częste pytanie, które usłyszy każdy gość albo uczestnik większego wydarzenia, a nawet zwykły klient restauracji. Kawa dla wielu ludzi stanowi coś w rodzaju rutyny, nie wyobrażają sobie bez niej dnia. Herbata natomiast jest jej idealnym dopełnieniem, w sytuacji, kiedy nie może się albo po prostu nie chce się pić kofeinowych napojów. To doskonały sposób na rozgrzanie się. Jeśli ktoś do nas przychodzi, wypada zapytać na co ma ochotę i podać mu odpowiedni napój w eleganckiej filiżance. Oczywiście kubek lub szklanka również się nadadzą, ale nie są do tego przystosowane i charakteryzuje je mała dostojność. Można z nich pić samemu, w domowym zacisz lub z najbliższymi osobami. Warto posiadać jednak odpowiednie i ładne zastawy, które z całą pewnością przydadzą się na niejedną niezapowiedzianą wizytę. Co więcej, są także idealnym prezentem, ponieważ charakteryzuje je nie tylko praktyczność, ale także bardzo dobra prezencja. Są bowiem elegancko zapakowane i przyciągają uwagę swoim wyglądem. Jakie zastawy będą jednak najlepiej się sprawdzać?

Zestaw filiżanek dla całej rodziny bądź grupy znajomych

Dobrą opcją na prezent dla najbliższych z pewnością okaże się zestaw filiżanek. Zawiera on zazwyczaj dwie, trzy albo cztery gustowne naczynia wraz z podstawkami. Dodatkowo może być tam dołączone pudełko z suszonymi liśćmi herbaty dobrej jakości albo specjalny zaparzacz lub dzbanek. Zestawy takie, które są wyprodukowane przez cenioną firmę zazwyczaj nie są tanie. Warto jednak w nie zainwestować, ponieważ stanowią doskonały materiał na prezent ze względu na swoją nienaganną prezencję. Można je podarować między innymi młodej parze w dniu ich ślubu albo z innej, ważnej okazji. Odpowiednio zapakowane filiżanki zrobią dobre wrażenie dosłownie na każdym.

Personalizowane filiżanki dla podkreślenia relacji, które łączą dwie osoby

Kolejna propozycja jest nieco bardziej wyszukana i aby znaleźć odpowiedni rodzaj, niejednokrotnie trzeba się sporo natrudzić. Trzeba bowiem dobrze znać osobę, której chce się podarować daną filiżankę. Rzecz jasna, można kupić wersję z samym imieniem, ale zdecydowanie bardziej spodoba się opcja z dodatkowymi rysunkami (które nawiązywać będą do zainteresowań obdarowanego, ulubionych rzeczy, a także trybu i stylu życia) albo mottem. Można także zdecydować się na śmieszny napis, który za każdym razem, gdy dana osoba będzie piła z danej filiżanki – będzie wywoływał uśmiech. Takim prezentem pokaże się, ile ktoś dla nas znaczy i że jest nam bliski.

Filizanka-z-nadrukiem-Piernik-slodki-i-nadziany-12357_2


Filizanka-nie-potrzebuje-motywacji-tylko-kawy-12181_1

Coś dla zakochanych

Walentynki coraz bliżej, warto więc zawczasu zastanowić się nad oryginalnym prezentem, który zaskoczy oraz ucieszy drugą połówkę. Doskonałym pomysłem będzie kupno filiżanki wraz z podstawką oraz specjalną łyżeczką. Naczynie to powinno zawierać romantyczny napis bądź obrazek. Aby zwiększyć jakość całego prezentu, można zestaw ten zapakować do niewielkiego pudełeczka, które wypełnione będzie trocinami albo płatkami róż. Na pewno zrobi to niemałe wrażenie na ukochanym czy ukochanej.

Filizanka-z-nadrukiem-Idz-za-glosem-serca-12699_1


Dwie-filizanki-dla-Pary-z-ich-imionami-12703_1
pixel