2019-06-07

Pomysł na prezent dla konesera whisky

Drobne upominki wręczane nie tylko przy wyjątkowych okazjach sprawiają przyjemność zarówno osobie obdarowanej, jak i darczyńcy. Poszukiwaniom prezentu idealnego często towarzyszy dreszczyk emocji. Łatwo trafić w „dziesiątkę” znając gust i zainteresowania osoby, dla której przygotowywana jest niespodzianka. Co ucieszy konesera whisky?

Prezent na urodziny

Spersonalizowana grawerowana karafka jest dobrym pomysłem na prezent dla konesera whisky. Zbliżające się urodziny można upamiętnić życzeniami wypisanymi na szkle. Ręcznie wykonana z dbałością o najdrobniejszy szczegół świetnie nadaje się do przechowywania wysokiej jakości trunków. Estetyczny design powoduje, że karafka na whisky sprawdzi się w roli elementu dekoracyjnego do salonu czy jadalni. Funkcjonalny dodatek do wystroju wnętrza każdego dnia przypomni właścicielowi, że ma wokół siebie bliskich przyjaciół i w każdej chwili będzie gotowy, by ugościć ich dobrą whisky.

Karafka do whisky

Upominek na ślub lub rocznicę

Ślub i rocznica tego wydarzenia sprzyjają wręczaniu upominków, które nawet po wielu latach nie pozwolą zapomnieć o chwili, gdy dwie osoby połączyły swoje ścieżki życiowe i wstąpiły na wspólną drogę. Ich inicjały, data ślubu i związana z tym tematem sekwencja świetnie nadają się do spersonalizowania niemal każdego prezentu. Nawet tak wyjątkowa okazja, jak ślub lub jego rocznica, nie wyklucza dopasowania podarunków do indywidualnych cech charakteru, zamiłowań lub zainteresowań nowożeńców oraz jubilatów. Idealny prezent dla konesera whisky wręczany przy takiej okazji powinien uwzględniać również jego partnera lub partnerkę. Polecamy zestaw zawierający dwie szklanki do whisky z indywidualnym grawerem, który można zadedykować do żony i męża. Upominek uprzyjemni im czas relaksu i popołudniowy odpoczynek po trudach codziennego życia. Obudzi też wiele wspomnień zebranych do tej pory na wspólnej drodze. Eleganckie opakowanie – drewniana skrzyneczka - ułatwi ich przechowywanie na co dzień. Również i ją można spersonalizowań inicjałami pary i ważną dla niej datą. Będzie to nie tylko sentymentalna pamiątka, ale też ciekawy i funkcjonalny element dekoracyjny.

Dwie szklanki w pudełku z grawerem -

Prezent dla gospodarzy domu otwartego na gości

Wykwintne trunki najlepiej smakują, gdy pije się je w towarzystwie bliskich osób. Popołudniowe spotkania w gronie znajomych lub wieczorne przyjęcia są dobrą okazją do rozmów przy szklaneczce whisky. Prezent dla konesera wytwornych trunków warto wybierać z myślą o takich właśnie chwilach. Polecamy zestaw sześciu szklanek do serwowania whisky po proszonym obiedzie lub przed kolacją.

Zestaw szklanek do whisky można wręczać przy każdej okazji: imieninach, urodzinach, awansie, ważnej rocznicy, rozpoczęcia nowego etapu w życiu. Warto ten moment upamiętnić dodatkowo grawerem na szkle oraz na eleganckim pudełku, w jakie zapakowany jest zestaw. Takie życzenia przetrwają wiele lat i często przypomną gospodarzom, za co warto wznieść kolejny toast. Estetyczny wygląd zestawu sprawia, że na co dzień można przechowywać go na blacie, otwartej półce lub za szklaną witryną. Szklanki ułożone w drewnianej skrzynce nie potłuką się między przyjęciami i w każdej chwili będą gotowe, by w eleganckim stylu poczęstować gości wykwintną whisky.
pixel