2019-03-20

Pomysł na prezent dla słodkiego łakomczucha

Kto z nas nie kocha słodyczy? Każdemu od czasu do czasu zdarza się dzień, kiedy koniecznie musi zjeść coś dobrego. Marzec jest miesiącem wyjątkowo obfitującym w święta sprzyjające bezkarnemu podjadaniu słodkości. 25 marca 2019 roku przypada Dzień Gofra, a 30. i 31. dnia miesiąca możemy celebrować kolejno Dzień Muffinka i Dzień Budyniu. Jeśli mamy w rodzinie lub wśród znajomych osoby, które uwielbiają słodkości, warto sprawić im dodatkową przyjemność wybranymi specjalnie dla nich prezentami.

Filiżanki z zabawnymi napisami

Aromatyczna kawa czy gorąca czekolada najlepiej smakują w osobistej filiżance ze spersonalizowanym napisem. Jeśli nasz słodki łakomczuch ma do tego poczucie humoru, możemy podarować mu na urodziny, imieniny lub z okazji celebrowania jednego z dni smakołyków w marcu filiżankę z obrazkiem laski cukrowej w czerwono-białe paski i napisem „Słodka i zakręcona” w przypadku dziewczyny albo naczynie z lukrowanym piernikiem i hasłem „Słodki i nadziany” – dla chłopaka. Imię obdarowanej osoby zostanie wydrukowane stosownie do życzeń osoby szykującej tę uroczą niespodziankę.

Filiżanka z nadrukiem- Laska cukrowa


Filiżanka z nadrukiem- Piernik: słodki i nadziany

Kubki dla mistrzów kuchni

Kubki to jeden z najchętniej wybieranych prezentów dla najbliższych nam osób. Tego typu naczynia zawsze przydają się w kuchni, a jeżeli jeszcze do tego możemy ozdobić je specjalnie przygotowaną sentencją lub obrazkiem, staną się miłym wspomnieniem dla obdarowanej osoby za każdym razem, kiedy po niego sięgnie. Jeżeli nasz słodki łakomczuch lubi jednocześnie samodzielnie ugotować coś w kuchni, warto pomyśleć o wręczeniu mu kubeczka z nadrukiem idealnym dla mistrzów patelni i noża. Kubek z napisem „W kuchni czaruje” i wybranym imieniem w subtelny sposób doceni ich umiejętności kulinarne. Można wybrać również komplet, w którym znajdują się fartuszek kuchenny o uniwersalnym rozmiarze i kubek z tym samym nadrukiem.

Kubek dla kucharki- W kuchni czaruje...


Zestaw fartuch + kubek

Akcesoria kuchenne dla słodkich łakomczuchów

Wyrafinowani smakosze docenią z pewnością prezent, jakim jest deska kuchenna pozwalająca nie tylko wygodnie pokroić wybrane produkty czy postawić na niej gorący garnek. Można na niej również podać w oryginalny sposób kawałki sera, wędlin lub innych drobnych przekąsek. Starannie wykonane deski dostępne są w różnych rozmiarach. Mniejsza z drewna bukowego lub większa, z bambusa w zestawie z nożem do krojenia serów. Podbiją serce każdego łakomczucha i osób, które gotowanie traktują nie jako przykry obowiązek, ale swoją autentyczną pasję. Spersonalizowane napisy i minimalistyczne, grawerowane zdobienia pozwolą nie tylko wykorzystać je w praktyczny sposób, ale również jako oryginalne ozdoby wnętrza kuchennego.

Deska kuchenna z nożem- Garnek z sercem


Deska kuchenna z grawerem- Przepis na miłość

Oryginalne pudełko na słodkości

Słodki prezent dla łakomczucha wymaga także starannego zapakowania. Pięknie wykonane, drewniane pudełko z napisem specjalnie dla naszego smakosza może kryć w sobie jego ulubione cukierki i ciasteczka podarowane z okazji imienin, urodzin lub dni słodyczy w marcu, a później posłużyć jako urocza ozdoba w jego kuchni. Dzięki wieczku zamykanemu na magnes posłuży do wygodnego przechowywania kawy, herbaty lub innych drobnych smakołyków.

Drewniane pudełko z krówkami
pixel