2019-08-23

Pomysły na prezent dla koneserów piwa

Moda na kraftowe piwa z rzemieślniczych browarów od kilku ostatnich lat coraz bardziej się rozwija. Obecnie na rynku można znaleźć wiele odmian tego napoju. Mówi się wręcz o „piwnej rewolucji”. Dla wielu osób degustacja oraz pogłębianie wiedzy o gatunkach piwa i piwowarstwie stały się interesującym hobby. Jeżeli poszukujesz prezentu dla konesera napoju z pianką, przedstawiamy Ci kilka ciekawych pomysłów.

Zabawne nosidełka do butelek z piwem

Osoby, które chętnie spożywają bursztynowy napój ozdobiony gęstą pianką doskonale wiedzą, jak przydatnym akcesorium jest nosidełko na butelki piwa. Taki przedmiot może stanowić interesującą ozdobę stołu, na którym podawane jest piwo. Jeżeli chcesz obdarować konesera piwnych smaków, ergonomiczne nosidło będzie znakomitym prezentem. Przedmiot, który chcemy Ci przedstawić, wyróżnia się solidnym wykonaniem i mieści sześć butelek napoju. Dzięki mocnej sznurkowej rączce osoba obdarowana z łatwością przeniesie piwo w wybrane miejsce. Ten upominek dla każdego piwosza posiada nieszablonowe zdobienie w formie zabawnej dedykacji i rysunku. Możesz także sprawić miłośnikowi piwa nosidełko z nadrukowaną etykietą, na której umieszczone zostanie jego imię. Personalizowane prezenty zyskują unikalny charakter.

Nosidełko dla piwosza


Nosidełko na piwo

Personalizowane kufle do piwa z grawerem

Każdy koneser piwa spożywa swój ulubiony napój wyłącznie z kufla. Picie bezpośrednio z butelki lub puszki nie tylko jest mało eleganckie, lecz również nie pozwala w pełni cieszyć się smakiem napoju. Wygodny kufel z pewnością jest akcesorium, które każdy fan zimnego piwa powinien posiadać. Doskonałym pomysłem na prezent jest spersonalizowany kufel o klasycznym kształcie. Jego niebanalną ozdobę stanowi wygrawerowana dedykacja i imię osoby obdarowanej. Możesz wybierać spośród różnych wzorów grawerunku. Niektóre z nich mają formę zabawnych sentencji i rymowanek okraszonych humorystycznym rysunkiem. Jeżeli szukasz drobiazgu dla pary, gdzie mężczyzna jest zwolennikiem piwa, natomiast kobieta zdecydowanie woli wino, wybierz zestaw składający się z klasycznej wysokiej szklanki do piwa i lampki przeznaczonej do wina. Każde z naczyń ozdobione jest specjalnym napisem lub rysunkiem oraz imieniem osoby, która będzie z niego korzystać.

Zestaw prezentowy - Kufel w pudełku - Na urodziny


Kieliszek do wina i szklanka do piwa - prezent dla pary

Solidne i praktyczne otwieracze z inicjałem

Otwieracz do piwa jest gadżetem, który miłośnik piwa zawsze ma pod ręką. W końcu nigdy nie wiadomo, kiedy przyjdzie mu zmierzyć się z kapslem od butelki jednego z unikalnych gatunków chmielowego przysmaku. Świetnym drobiazgiem idealnym na prezent dla piwosza jest klasyczny otwieracz wyposażony w wygodną drewnianą rączkę. Unikalnego charakteru nadaje mu kolorowy nadruk przedstawiający inicjały osoby obdarowanej. Spersonalizowany otwieracz to niezwykle przydatny i praktyczny gadżet dla konesera piwa.

Otwieracz do butelek - Monogram

Magnes na lodówkę dla piwnego konesera

Magnesy na lodówkę to bardzo praktyczne drobiazgi. Wiele osób lubi je kolekcjonować na ściankach swoich lodówek. Magnesik przedstawiający butelki piwa i zabawną rymowankę to świetny pomysł na drobny upominek dla miłośnika piwa. To prezent nieprzypadkowy. W lodówce prawdziwego konesera piwa mieści się zapas jego ulubionego napoju, więc tematyczny spersonalizowany magnes będzie jak najbardziej we właściwym miejscu.

Magnes na lodówkę- Wolę dobre, zimne piwo...
pixel