2022-05-23

Pomysły na prezent dla szefowej i szefa

Wybieranie prezentów dla bliskich nam osób nie jest wcale tak łatwym zadaniem, jak mogłoby się nam wydawać. Jeszcze trudniej jest wówczas, gdy chcemy podarować coś osobie, której nie znamy tak dobrze jak np. rodziców czy partnera. Problemem może zatem okazać się wybór upominków dla szefa lub szefowej. Powinien to być bowiem prezent uniwersalny, a zarazem w dobrym guście. Nikt nie chce przecież aby miły gest okazał się nietaktem. Co zatem najlepiej i najbezpieczniej kupić dla szefowej i szefa? Oto kilka propozycji.

Eleganckie pióro Parker

Jednym z najbardziej uniwersalnych i taktownych prezentów jest wysokiej jakości pióro uznanej marki Parker. Wizualnie prezentuje się niezwykle elegancko, a ponadto zostało zapakowane w gustowne pudełko. Pióro to bardzo praktyczny i przydatny prezent, który posłuży naprawdę długo. Każdy szef ma do wypełniania sporo dokumentów, a co najmniej musi je podpisywać. Wówczas pióro sprawdzi się idealnie. Z jego pomocą pisze się nadzwyczaj komfortowo. Poza tym nie od dziś wiadomo, że pióro podkreśla charakter pisma, sprawia, że wygląda ono bardziej atrakcyjnie. Jeśli nie chcemy inwestować w tak drogi prezent, możemy zdecydować się na wysokiej jakości długopis. Z kolei, jeżeli dysponujemy większymi finansami, czy też planujemy zrzucić się na prezent ze współpracownikami, warto pomyśleć o wyjątkowym zestawie, w skład którego wchodzi zarówno pióro, jak i długopis marki Parker.
Pióro Parker IM

Kubek dla szefa/szefowej

Czasami chcemy szefowej lub szefowi podarować coś naprawdę drobnego, symbolicznego, aby pokazać swoją pamięć o nich i sympatię. Wówczas świetnym rozwiązaniem będzie spersonalizowany kubek zdobiony grafiką, z naniesionym napisem itp. Jeśli wiemy, że nasz szef lubi prezenty z przymrużeniem oka i ma do siebie dystans, można zdecydować się na jakieś zabawne hasło, np.: „Anioł, nie szef”. Kubek to bardzo sympatyczny upominek, a oprócz tego naprawdę przydatny na co dzień. W pracy z pewnością każdy pije naprawdę często kawę lub herbatę. Dzięki temu obdarowanej osobie będzie zawsze przypominało się, że pamiętaliśmy o niej i zdobyliśmy się na tak miły gest.
Kubek Szefa

Wyjątkowy kalendarz książkowy

Szef zawsze ma na głowie mnóstwo obowiązków, a czasu naprawdę mało. Niekiedy bardzo łatwo jest pogubić się w natłoku różnych terminów, kontrahentów, zadań itd. Świetną pomocą okazuje się w takich sytuacjach kalendarz/organizer w formie książkowej. To doskonały sposób na zaplanowanie sobie najbliższych dni. Dzięki niemu nasz szef o niczym nie zapomni. Może też będzie się nieco mniej denerwował, wiedząc, że wszystko ma pod kontrolą i nic ważnego mu nie umknie, a to może być bardzo korzystne i dla nas. W tego typu kalendarzach jest dużo miejsca na notatki. Co ważne, obowiązki można rozpisać sobie z podziałem na godziny. Oprawiony w elegancką skórę lub opatrzony ciekawym napisem kalendarz z pewnością ucieszy naszego szefa albo szefową i będzie naprawdę pozytywnym prezentem, który wywoła uśmiech na twarzy i przyda się każdego dnia.
Kalendarz z nadrukiem przywilej szefa
pixel