2020-03-30

Praktyczne torby i plecaki z nadrukami

Torba i plecak przydaje się każdemu, niezależnie od wieku, płci, trybu życia. Nie wychodzimy bez nich do szkoły, pracy, na uczelnię, zakupy, wycieczkę, a nawet zwykły spacer. Z pewnością każdy ma w domu niejedną torebkę albo plecak, ale do każdej stylizacji oraz okazji pasują inne dodatki, więc warto mieć spory wybór. Ostatnio bardzo modne zrobiły się różnego rodzaju nadruki, również na plecakach i torbach. Początkowo królowały przede wszystkim wśród dzieci i młodzieży, ale szybko zaskarbiły sobie serca również osób dorosłych. Oto kilka szczególnie godnych uwagi modeli, bardzo modnych i praktycznych.

Worek na plecy

Coraz większą popularnością cieszą się plecaki w formie worka na plecy. Jest to doskonałe rozwiązanie, bowiem taki worek waży naprawdę niewiele i nie obciąża kręgosłupa. Poza tym jest bardzo pojemny, pasuje praktycznie do wszystkiego i niezwykle łatwo się go pierze. Worki są ekologiczne, wykonane z wytrzymałego płótna. Wybór nadruków i napisów jest ogromny. Miłośniczka zwierząt z pewnością będzie zachwycona workiem z hasłem: „Mam kota na punkcie mojego psa”. Można także nadrukować imię właściciela. Worek doskonale sprawdza się, gdy idziemy na zakupy, do szkoły, jedziemy na wycieczkę czy na plażę.

Worek na plecy - dla miłośniczki psów

Torba na zakupy

Gdy idziemy na zakupy, nie musimy koniecznie zabierać ze sobą ogromnej torby albo ulubionej skórzanej torebki. Świetnym i niezwykle praktycznym rozwiązaniem jest płócienna torba z uszami. Jej ogromną zaletą jest to, że bardzo łatwo się ją czyści, można również ją wyprać w pralce. Poza tym cechuje ją pojemność i niewielka waga. Poza tym wybór takich toreb jest ogromny i warto wybrać jakiś ciekawy nadruk, np. „Potrzebuję ósmego dnia tygodnia” albo „Wszyscy myślą o sobie, tylko ja myślę o mnie”, a do tego swoje imię. Oczywiście taka torba sprawdzi się nie tylko na zakupach, ale również na wycieczce, wyjściu ze znajomymi itp.

Torba na zakupy - potrzebuję 8 dnia tygodnia

Plecak dziecięcy Nemo

Dzieciom szczególnie podobają się kolorowe rzeczy, z wieloma nadrukami, ozdobami itp. Z pewnością każdy maluch będzie zachwycony, mając plecak z ukochanym bohaterem z bajki, np. rybką Nemo. Taki plecak jest bardzo pojemny, a jednocześnie lekki. Łatwo się go czyści, otwiera i reguluje. Może dzięki niemu maluch polubi chodzenie do szkoły. Plecak posiada także dodatkowe elementy, jak np. płetwy, dzięki czemu wygląda naprawdę realistycznie. Jego zaletą jest również wodoodporność oraz specjalna oddychająca siateczka na plecach.

Plecak dziecięcy LITTLE LIFE L12050 Nemo

Dlaczego torby i plecaki z nadrukami cieszą się taką popularnością?

Każdemu zależy na tym, aby jego strój oraz wszelkie akcesoria wyrażały jego indywidualność, oddawały styl, nastrój, sposób bycia. Nadruki stwarzają właśnie taką możliwość. Możemy nadrukować np. swoje imię, motto życiowe, ulubiony dowcip, cytat z ukochanej książki itp. Poza tym ważne są dla nas grafiki. Wielbiciel zwierząt ucieszy się, mając plecak z rysunkiem psa, kota lub innego pupila. Z kolei fan książek, z dumą będzie nosił torbę z nadrukowanymi ulubionymi książkowymi bohaterami.
pixel