2017-10-10

Prezent z okazji ślubu bliskich przyjaciół

Zwyczaj dawania prezentów ślubnych zdaje się powoli odchodzić w zapomnienie. W obawie o nietrafione podarunki zarówno nowożeńcy, jak i goście wolą poprzestać na bezpiecznej kopercie. Wybierając się jednak na ślub do bliskiej pary przyjaciół, warto poświęcić trochę czasu na znalezienie choćby drobnego podarunku, który przez najbliższe lata będzie im przypominał o tym wielkim dniu. Jaki prezent sprawić młodej parze, aby był niebanalny i pasujący do okazji?

Symboliczny upominek

Ślub to wspaniałe wydarzenie, ale i początek nowego życia. Z tej okazji warto obdarować młodych symboliczną skarbonką, do której będą mogli zbierać pieniądze na – odtąd już – wspólne cele. Taki drobny upominek z pewnością zajmie honorowe miejsce w domu przyszłych małżonków i będzie stale przypominał minione miłe chwile spędzone w gronie najbliższych przyjaciół.

Skarbonka-na-nowa-droge-zycia-10453_4

Zabawny drobiazg

Ślub, wesele, ogromna ilość spraw do załatwienia i wielomiesięczne przygotowania – nowożeńcy na pewno docenią chęć rozładowania napiętej atmosfery. Warto odrobinę przełamać wzniosłość ceremonii i obdarować znającą się na żartach parę zabawnym drobiazgiem, który będzie dobrze opisywał ich charaktery, a przy okazji stanowił pożyteczny przedmiot na co dzień. W tej roli świetnie sprawdzą się imienne kubki ze śmiesznymi nadrukami.

Dwa-kubki-dla-pary-Niezle-ziolka-9425_4


Dwa-kubki-dla-malzenstwa-8794_2


Dwa-kubki-dla-pary-9266_2

Prezent od serca

Najpiękniejsze pamiątki ślubne to zawsze zdjęcia. Po latach miło jest znów je obejrzeć i przypomnieć sobie te wspaniałe chwile. Warto więc podarować młodym symboliczną ramkę z datą i ich imionami, którą będą mogli ustawić w honorowym miejscu domu.

Ramka-na-zdjecie-slubne-Lilie-11697_5


Ramka-na-zdjecie-slubne-Mloda-Para-11698_3

Praktyczny prezent

Najbardziej klasyczny i elegancki prezent na ślub? Wspólne życie, które rozpoczyna młoda para to nie lada wyzwanie, które często wiąże się z kompletowaniem wyposażenia do domu. Warto nieco ułatwić im dobry start ofiarowując zestaw praktycznych szklanek w tematycznym pudełku, idealnym na tę okazję. Miłośnikom mocniejszych trunków z pewnością przypadnie też do gustu szklana karafka, a dla fanów napojów bez procentów lepiej wybrać pudełko na herbatę z wygrawerowanymi inicjałami i datą ślubu.

Komplet-szesciu-szklanek-w-pudelku-na-slub-Obraczki-11753_1


Karafka-w-drewnianym-pudelku-z-nadrukiem-11924_3


Pudelko-z-herbata-inicjaly-data-11915_3

Podarunek spersonalizowany

Pozostając w temacie wspólnego wicia gniazdka i spersonalizowanych prezentów warto przyjrzeć się kolejnym propozycjom na praktyczny prezent. Tym razem mogą to być dwa ręczniki z wyhaftowanymi imionami zakochanych oraz ich znakami zodiaków.

Recznik-70x140cm-imie-znak-zodiaku-7634_1

Pożyteczny gadżet

Założenie rodziny wiążę się ze zmianą nazwiska i często też – nowym, wspólnym gniazdkiem. Żeby uczcić start w nowe życie, a być może też wspólne zamieszkanie nowożeńców można dać im symboliczny domek na klucze. Drewniane pudełko z nazwiskiem będzie przypominało o wielkim wydarzeniu, a przy tym świetnie spełni swoją rolę, sprawiając, że klucze zawsze będą pod ręką.

Domek-na-klucze-Gniazdko-8789_1

Upominek z dedykacją

Miłośnicy wina będą zachwyceni, gdy ulubiony trunek zamiast w zwyczajowej torebce otrzymają w gustownym i solidnym, drewnianym pudełku przeznaczonym specjalnie do tego celu. Dodatkowo – obok tematycznego grawera z wizerunkiem młodej pary można na nim umieścić wybrane życzenia ślubne, dedykację czy ważny cytat.

Pudelko-na-wino-dla-Mlodej-Pary-11437_6
pixel