2019-09-20

Prezenty dla wielbicieli zwierząt - 7 pomysłów

Przeglądając kalendarz nietypowych świąt warto zatrzymać się przy dacie 4 października. Tego dnia obchodzony jest Światowy Dzień Zwierząt. Jest on dobrą okazją, by okazać szacunek osobom opiekującym się naszymi braćmi mniejszymi. Najlepiej zrobić to, wręczając symboliczny gadżet wyrażający podziw dla serca otwartego na potrzeby stworzeń, które skaczą i fruwają. Prezentujemy pomysły na prezenty dla wielbicieli zwierząt.

1. Praktyczny brelok do kluczy

Nawet najdrobniejszy gadżet potrafi powiedzieć więcej niż tysiąc słów. Ogromne serce oddane zwierzętom można docenić, wręczając jego właścicielowi praktyczny, spersonalizowany brelok. Użytkowy gadżet, po który sięga się wielokrotnie w ciągu dnia, doda energii do dalszego działania na rzecz zwierząt wygrawerowaną sekwencją. „Kieruj się sercem” - zaledwie trzy słowa są w stanie skutecznie zachęcić wielbiciela zwierząt do opieki nad nimi. Warto podkreślić, że brelok wykonany jest z naturalnego materiału, a więc jest przyjazny środowisku. Wielbiciel zwierząt z pewnością doceni troskę o przyrodę.

Brelok drewniany z imieniem - Kieruj się sercem

2. Kalendarz ścienny z nadrukiem

W każdym domu przyda się kalendarz ścienny. Polecamy wersję ze spersonalizowanym nadrukiem, dedykowany miłośnikowi zwierząt, który nie narzeka na brak poczucia humoru, a przy okazji lubi rozwiązywać rebusy i łamigłówki językowe.

Kalendarz ścienny z nadrukiem- Miłośnik zwierząt

3. Kalendarz – terminarz z nadrukiem

„Rób to, co kochasz” - taką sentencją warto opatrzyć prezent dla miłośnika zwierząt, a dodatkowo spersonalizować go imieniem obdarowywanej osoby. Naszą propozycją, na której można to umieścić, jest kalendarz – terminarz. Idealnie sprawdzi się u każdego zwierzolubnego człowieka, który każdy swój dzień ma przeładowany obowiązkami. Pomoże mu uporządkować zadania do realizacji i zaplanować wolną chwilę, jaką może poświęcić ukochanym zwierzętom.

Kalendarz z nadrukiem - Rób to co kochasz

4. Spersonalizowany kubek z nadrukiem

Wielbiciele zwierząt potrafią stracić głowę dla swoich pupili. Światowy Dzień Zwierząt jest dobrą okazją do potraktowania tego z humorem. Jeśli wśród swoich znajomych masz opiekuna psa, koniecznie podaruj mu w prezencie spersonalizowany kubek z zabawnym nadrukiem „Mam kota na punkcie mojego psa”. Poranek z takim gadżetem pod ręką będzie udanym początkiem dnia, a wypita z niego poranna kawa doda właścicielowi energii potrzebnej na spacerze z czworonogiem.

5. Magnes na lodówkę

Zabawnym gadżetem, który świetnie sprawdzi się jako upominek dla miłośnika zwierząt, jest magnes na lodówkę. Zwłaszcza gdy wygrawerowana na nim sekwencja odnosi się do pupila obdarowanej osoby, a sam prezent jest dodatkowo spersonalizowany imieniem obdarowanego.

Magnes na lodówkę-

6. Kubek termiczny

Światowy Dzień Zwierząt jest też jedną z okazji, by przypomnieć ukochanej osobie o gorącym uczuciu, jakim ją darzymy. Świetnie nadaje się do tego spersonalizowany kubek termiczny. Czwartego października warto zrobić z niego prezent dla miłośnika zwierząt, dedykując gadżet imiennie i pieszczotliwym, zwierzęcym określeniem ukochanej osoby.

Kubek termiczny 450ml-

7. Bambusowy notes

Nic tak nie dodaje skrzydeł i napędu do działania, jak motywujące słowa od bliskiej osoby. Bambusowy notes z imienną dedykacją i budującą sekwencją wygrawerowaną na okładce jest dobrym pomysłem na prezent dla miłośnika zwierząt.

Notes bambusowy
pixel