2017-07-24

Śmieszne prezenty na osiemnastkę

Osiemnaste urodziny to poważna i niebagatelna sprawa. Poza nabywaniem wielu nowych praw, przyjmuje się także nowe obowiązki. Jest to wyczekiwany przez wszystkich nastolatków dzień, kiedy uzyskują więcej swobody i zarazem idealna okazja, aby popróbować w wykazywaniu się samodzielnością. Jest to także czas licznych imprez urodzinowych, ponieważ każdy chce swoją osiemnastkę świętować hucznie, w jak największym gronie przyjaciół. Z obchodzeniem osiemnastek łączą się różne śmieszne tradycje, panuje także zwyczaj obdarowywania jubilatów specjalnymi, często zabawnymi, prezentami przygotowanymi specjalnie na tę okazję. Co więc sprezentować komuś, kto właśnie wchodzi w dorosłość?

Śmieszne kubki na osiemnastkę

Dobrym, sprawdzonym i bezpiecznym pomysłem będzie sprezentowanie pamiątkowego kubka na osiemnaste urodziny. W ofercie sklepu Specially4you.pl znajdują się różne ciekawe propozycje kubków z nadrukiem. Można zdecydować się na naczynie zdobione dowcipnym obrazkiem i hasłem „Stuknęła Ci osiemnastka”, kubek z kolorowym nadrukiem „Tort urodzinowy” lub kubek z dwuznaczną wesołą grafiką przedstawiającą pszczółki. Prezenty tego typu sprawdzają się już od wielu lat, zawsze sprawiają dużo radości i śmiechu. Nie trzeba obawiać, się że prezent będzie nietrafiony, a mimo tego, że przygotowany jest specjalnie na tę konkretną okazję, na pewno będzie używany jeszcze długo po pamiętnej imprezie urodzinowej, przywodząc ją na myśl.

Kubek-Stuknela-Ci-18-11372_2


Kubek-na-18-ste-urodziny-pszczolki-11252_3


Kubek-Tort-urodzinowy-10885_3

Gorące kubki dla osiemnastolatków

Chcąc podarować osiemnastkowy prezent swojej dziewczynie lub chłopakowi, można pokusić się o bardziej osobiste i wyzywające hasła. W takiej sytuacji godne polecenia będą spersonalizowane metalowe kubki termiczne „… zawsze gorąca” dla chłopaka oraz „…zawsze gorący” dla dziewczyny. To zabawny, ale zarazem funkcjonalny prezent, który, dzięki możliwości spersonalizowania laserowego graweru, będzie przypominał o ukochanej osobie nawet w najzimniejsze dni. Taki prezent jest nieco zawadiacki, pokazuje nasze poczucie humoru uosabia zażyłość, która łączy obdarowanych i obdarowujących.

Kubek-termiczny-zawsze-goracy-10387_2 /></a></center>

<br></br>

<center><a href=Kubek-termiczny-zawsze-goraca-10382_2

Karafki i kufle urodzinowe

Zabawnym, ale też bardziej eleganckim prezentem na osiemnastkę będą spersonalizowane karafki na whisky lub kufle do piwa. To świetny pomysł, szczególnie, że jubilat właśnie przekroczył magiczną granicę i może legalnie spożywać alkohol. Niech więc robi to z klasą! Karafki i kufle dostępne na Specially4you.pl są wykonane z wysokiej jakości szkła, mają nowoczesny design. Grawerowane są metodą laserową, co zapewnia trwałość spersonalizowanym napisom. Karafki i kufle należą do prezentów - pamiątek, które nie zbierają kurzu na półkach, tylko są używane jeszcze długo po ustąpieniu gorączki „osiemnastkowej” nocy.

Kufel-urodzinowy-9066_3


Karafka-do-whisky-urodzinowa-8851_2

Urodzinowe pudełka na wino

Alkohol jest bardzo częstym prezentem na osiemnaste urodziny. Jak jednak wyróżnić swój trunkowy prezent spośród wielu innych? Warto umieścić go w ozdobnym pudełku na wino ze spersonalizowanym napisem i ozdobną grafiką. Jest to prezent elegancki i przemyślany, ale – biorąc pod uwagę bardzo młody wiek jubilata i konwencję tego typu prezentu – również wyjątkowo zabawny. Nawet osiemnastolatkowie potrafią patrzeć na siebie z dystansem! A nawet powinni.

Pudelko-na-wino-Happy-Birthday-8592_2

Dozwolone od lat osiemnastu

Pozostając przy motywie alkoholowym, podczas wybierania prezentu na osiemnaste urodziny, można nieco pofolgować wyobraźni. Przede wszystkim liczy się przecież dobra zabawa, prezenty nie są tutaj wyjątkiem. Można więc zdecydować się na kupno żartobliwych alkoholowych akcesoriów takich, jak: nosidełko na piwo „Witaminy”, skarbonka na fundusz piwny lub – idealna dla wielbicieli dobrych seriali – piersiówka „Nadchodzi zima”. Pomysły są niezliczone, a wszystko po to, aby bawić się jak najlepiej! I upamiętnić wejście w dorosłość. Specially4u.pl pomoże w tych wyborach, oferując niezliczone pomysły na prezenty szalone i kreatywne.

Nosidelko-na-piwo-Witaminy-10055_4


Skarbonka-na-fundusz-piwny-10471_3


Piersiowka-nadchodzi-zima--10478_3
pixel