2019-05-31

Śmieszne prezenty na wieczór panieński

Wieczór panieński to czas, gdy przyjaciółki wspólnie żegnają stan panieński jednej z nich i symbolicznie oddają ją w ręce przyszłego małżonka. Z tej okazji chcą spędzić w swoim gronie jak najwięcej czasu na wspólnej zabawie. Warto podkreślić wyjątkowość tych chwil okazjonalnymi gadżetami, które po latach przypomną ostatnią imprezę przed zmianą stanu cywilnego. Śmieszne prezenty na wieczór panieński dodadzą charakteru zabawie i nie pozwolą przyszłej żonie zapomnieć o swoich przyjaciółkach.

Kieliszki do wina dla przyszłej Panny Młodej

Kieliszki do wina to prezent na wieczór panieński, który otwiera naszą listę propozycji. Spersonalizowane imieniem przyszłej Panny Młodej i opatrzone datą ostatniego spotkania z przyjaciółkami przed zamążpójściem, nie pozwolą zapomnieć o wspólnie spędzonych chwilach. Przydadzą się też w trakcie wieczoru panieńskiego. Zwłaszcza gdy bawić się mają miłośniczki wina. Po ślubie przyszła żona sięgnie po kieliszki przy okazji popołudniowych spotkań z przyjaciółkami, z którymi żegnała swoje panieństwo.

Kieliszki-do-wina-wieczor-panienski-13826_2

Kufel na piwo na wieczór panieński

Piwo jest powszechnie uznawane jako trunek pijany głównie przez mężczyzn. Jednak cieszy się ono powodzeniem także wśród pań. Znają one wiele sposobów na podanie tego trunku w kobiecym stylu. Na rynku nie brakuje też piwa tworzonego z myślą o amatorkach złocistego trunku.

Spersonalizowany i wygrawerowany kufel na piwo to nietuzinkowy prezent na wieczór panieński. Imię przyszłej Panny Młodej wypisane na szkle zachęci przyjaciółki do wznoszenia toastów za jej pomyślność na nowej drodze życia. Uwieczniona na kuflu data ostatniej panieńskiej imprezy zachęci przyszłą żonę do organizowania przynajmniej raz w roku radosnych spotkań z przyjaciółkami.

Kufel-Wieczor-Panienski-9237_2

Nosidełko na trunki

Śmiesznym i praktycznym prezentem na wieczór panieński organizowany szczególnie w plenerze, jest nosidełko na butelki. Najlepiej, gdy szklane pojemniki wypełnione są trunkiem, którym uczestniczki spotkania będą wznosić toast za pomyślność w rozpoczynającym się lada moment małżeństwie ich przyjaciółki.

Podręczna skrzyneczka zmieści w sobie zapas napojów, które można będzie zabrać ze sobą w dowolne miejsce, gdzie akurat zechcemy świętować zmianę stanu cywilnego przyjaciółki. Umieszczone na nosidełku imię głównej bohaterki wieczoru i data spotkania nie pozwolą w przyszłości zapomnieć o ostatnich chwilach wolności spędzonych z przyjaciółkami.

Nosidełko to prezent na wieczór panieński, który po imprezie sprawdzi się w roli sentymentalnego elementu dekoracyjnego. Drewniana skrzyneczka dobrze wkomponuje się w domowy ogródek na parapecie, balkonie lub tarasie. Będzie estetycznym miejscem na doniczki z roślinami, które warto wyeksponować, ale równie dobrze sprawdzi się podczas wspólnego grillowania ze znajomymi.

Nosidelko-na-piwo-Wieczor-Panienski-9240_1

Kubek z zabawnym nadrukiem

Listę propozycji na prezent z okazji wieczoru panieńskiego zamyka kubek z zabawnym nadrukiem. Naczynie opatrzone imieniem przyszłej Panny Młodej przyda się już na imprezie, gdy główna bohaterka wieczoru panieńskiego zechce wzmocnić się kawą lub nabierze ochoty na ciepłą herbatę. Po taki prezent będzie ona sięgać każdego kolejnego dnia i zawsze wywoła on uśmiech na jej twarzy. Naczynie z dedykacją przypomni przyjaciółki, z którymi żegnała swoje panieństwo i wiele wspólnie spędzonych chwil.

Kubek-z-nadrukiem-na-wieczor-panienski-15388_1
pixel