2020-02-03

Walentynkowe upominki dla niej i dla niego

Zima to czas wielu świąt i wyjątkowych dni. Jednym z nich są walentynki, które już na dobre zagościły w naszej kulturze. Bez wątpienia jest to niezwykle przyjemne święto, które przypomina nam o tym, by doceniać naszych bliskich i okazywać im miłość. Tradycją stało się już, że tego dnia obdarowujemy ukochane osoby drobnymi upominkami. Zazwyczaj każdemu zależy na tym żeby było toć ładnego, oryginalnego, a jednocześnie osobistego. Co wybrać? Możliwości jest sporo.

Portfel skórzany ze znakiem zodiaku

Świetnym pomysłem, który nie jest kolejnym drobiazgiem do postawienia na półce jest skórzany portfel ze znakiem zodiaku. To bardzo elegancki, a jednocześnie praktyczny prezent. Portfel wykonany jest z naturalnej skóry, dzięki czemu nie musimy obawiać się, że zepsuje się po kilku tygodniach. Posiada on wysokiej jakości wykończenie. Portfel jest niezwykle poręczny i nie zajmuje dużo miejsca w torebce. Jednocześnie posiada sporo miejsca na banknoty, karty kredytowe, monety. Dodatkowo znajduje się tam miejsce na zdjęcie. Można zatem włożyć swoje albo wspólne zdjęcie. Ponadto zapakowany jest w specjalne pudełko prezentowe, dzięki czemu mamy już gotowy upominek. Istotne jest to, że to doskonały prezent zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Znak zodiaku czyni go spersonalizowanym i wyjątkowym.
Portfel damski ze znakiem zodiaku

Spersonalizowany kubek

Spersonalizowany kubek z nadrukiem i napisem jest świetnym prezentem walentynkowym dla każdego, niezależnie od płci i wieku. Poza tym z pewnością przyda się w pracy, szkole albo w domu podczas zimowych wieczorów. Ciekawym pomysłem jest też kupienie sobie nawzajem kubków, np. z napisem „Mąż” i „Żona”. Taki komplet jest wręcz niezbędny w każdym mieszkaniu. Istnieje także możliwość wyboru kubka z imieniem ukochanej osoby albo jakimś miłym hasłem. Dla tych, którzy lubią humor, można kupić kubek z jakimś zabawnym hasłem. Natomiast temu, kto ma już dużo takich kubków, można wręcz specjalny termiczny.
Dwa kubki- mąż ma rację, żona wie lepiej

Drewniane pudełko na wino

Jeżeli nasza ukochana osoba lubi czasem wypić sobie winko, warto podarować jej drewniane pudełko na wino. Jest to bardzo elegancki prezent, który zarazem cieszy oko, jak i po prostu się przydaje. Takie pudełko można spersonalizować za pomocą np. imienia, dedykacji itp. W środku pudełka znajduje się sianko, które chroni butelkę. Warto do takiego prezentu dokupić ulubione wino obdarowywanej osoby i już wyjątkowy prezent walentynkowy gotowy. Wspólne wieczory przy lampce wina z pewnością sprzyjają kwitnącym uczuciom.
Pudełko na wino z monogramem

Pudełko z herbatą Lipton

Świetnym, alternatywnym rozwiązaniem jest kupno pięknego drewnianego pudełka z herbatą Lipton. W środku znajdują się saszetki herbat o różnych smakach. Pudełko świetnie pasuje do wystroju salonu, jadalni, a nawet sypialni. Istnieje spory wybór różnych napisów i grafik, które umieszczone są na pokrywie, np. „Kocham Cię”. Można także dodatkowo zlecić specjalną dedykację lub grawer. To bardzo miły podarunek, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy.
Pudełko szare z herbatą Lipton - Kocham Cię
pixel