2019-07-29

Zabawne dodatki do domu, dzięki którym się uśmiechniesz

W każdym domu potrzebne są przedmioty ułatwiające codzienne funkcjonowanie. Kubki, filiżanki, akcesoria kuchenne – trudno wyobrazić sobie bez nich domową przestrzeń. Nawet najdrobniejsze dodatki wybiera się według własnych kryteriów. Warto połączyć praktyczność w parze z zabawnym charakterem danego przedmiotu, by zagwarantować sobie dobry humor za każdym razem, gdy spojrzymy na wyposażenie domu.

Pudełko na łakocie

Niemal każda mama ukrywa ukrywa łakocie przed małymi łasuchami. Dzieci kochają słodycze i potrafią zjeść je w dużych ilościach. Ciekawą propozycją na ich przechowywanie jest zabawne pudełko na łakocie. Można w nim przechowywać np. ciasteczko lub cukierki. Estetyczny wzór i design będą ciekawym akcentem dekoracyjnym kuchni lub jadalni, a wesoły napis wprawi w dobry nastrój każdego łasucha, który zechce dobrać się do ukrytych w nom łakoci.

Drewniane-pudelko-z-krowkami-13255_2

Wesoły brelok na klucze

Klucze do domu, mieszkania lub samochodu to drobiazg, który łatwo zgubić. Można temu zaradzić, jeśli przypnie się do niego zabawny brelok na klucze. Niewielki gadżet przyciągnie do siebie wzrok nawet w czeluściach damskiej torebki, chociaż sam nie zajmie w niej wiele miejsca. Estetycznie wykonany brelok ładnie zaprezentuje się na podręcznym blacie w mieszkaniu. Dzięki temu nie będziesz tracisz czasu przed wyjściem z domu na szukanie kluczy, a zabawny i motywujący napis doda Ci energii i dobrego humoru na resztę dnia.

Brelok-drewniany-z-imieniem-Byle-do-piatku-17254_1

Filiżanka do kawy z zabawnym nadrukiem

W domu miłośników kawy królują filiżanki. Zwykło się mówić, że są one dodatkiem do domu, którego nigdy dość i zawsze znajdzie się miejsce na nowy model. Proponujemy więc, by wolne miejsce zajęła zabawna filiżanka do kawy z humorystycznym nadrukiem.

Filizanka-z-nadrukiem-Moja-grupa-krwi-to-kawa-12176_1

Kalendarz na lepszy humor

W dobie elektronicznych gadżetów nie brakuje tradycjonalistów. W wielu domach nadal można spotkać kalendarze ścienne, które informują domowników o aktualnej dacie, święcie i ważnych sprawach do załatwienia. Ciekawą propozycją jest deseczka z kolorowym nadrukiem na kalendarz jednodniowy. Świetnie zaprezentuje się na ścianie mieszkania i doda wnętrzu domowego charakteru. Odrywane każdego dnia kartki z kalendarza nie pozwolą przegapić żadnego z ważnych wydarzeń, a zabawna sekwencja pomoże rozpocząć dzień w dobrym nastroju.

Kalendarz-na-deseczce-z-nadrukiem-Usmiech-12450_1

Zabawny magnes na lodówkę

Lodówka jest miejscem odwiedzanym przez każdego z domowników. Nic więc dziwnego, że często służy ona jako tablica ogłoszeń. Małe liściki, sentymentalne obrazki namalowane przez dziecko w przedszkolu, pamiątkowy bilet do kina lub zwykłą listę zakupów uchroni przed zagubieniem magnes na lodówkę. Jeśli dodatkowo będzie on zaopatrzony w zabawny napis, dobry humor na resztę dnia jest niemal gwarantowany.

Magnes-na-lodowke-dla-zagorzalej-pary-12799_2

Kubek z wesołym nadrukiem

Aromatyczna herbata najlepiej smakuje, gdy pije się ją z ulubionego kubka. Smakosze tego napoju mają w wyposażeniu mieszkania imponujące kolekcje naczyń umilających chwile relaksu przy herbacie. W każdej powinien znaleźć się zabawny kubek z wesołym nadrukiem, na widok którego twarz rozpromieni się uśmiechem.

Kubek-Jak-czegos-nie-wolno-dla-Niej-9664_1

Skarbonka w zabawnym stylu

Oszczędzanie jest modne. Odkładać można nawet drobne kwoty pieniędzy. Każda kolejna złotówka to krok w kierunku wymarzonych wakacji lub zakupów. Zabawna skarbonka z wesołym nadrukiem zachęci do oszczędzania, a przy okazji w oryginalny sposób udekoruje półkę lub komodę w mieszkaniu.

Drewniana-Skarbonka-Kapusta-16188_1
pixel