2022-05-25

Zabawne kubki - idealny upominek na każdą okazję

Kubki są jednymi z najpopularniejszych prezentów. Są one niezwykle praktyczne, a poza tym mogą także stanowić świetną ozdobę. Idealnie nadają się właściwie na każdą okazję i dla wszystkich. To drobny, a jednocześnie bardzo miły upominek, który będzie przypominał o nas osobie obdarowanej. Bardzo często dobrym rozwiązaniem jest wybór kubka z jakimś śmiesznym wzorem i napisem. Komu i kiedy można taki śmieszny kubek wręczyć?

Zabawne kubki dla par

Kubki dla par to świetne rozwiązanie, kiedy nie wiemy, co podarować znajomym z okazji rocznicy ślubu albo gdy idziemy na parapetówkę do nowego mieszkania bliskiej nam pary. Warto wybrać takie, które będą jak najbardziej spersonalizowane. Zdecydowanie odrobina humoru nie zaszkodzi. Doskonale sprawdzą się np. kubki z napisami: „Marcin steruje pilotem”, „Joanna steruje Marcinem” albo „Idealna Żona”, „Doskonały Mąż” lub „Mąż ma zawsze rację”, „Żona zawsze wie najlepiej”. Taki upominek mogą sobie nawzajem sprawić również małżonkowie np. z okazji Walentynek.

Dwa kubki dla pary

Śmieszne kubki z imionami

Dobrym pomysłem jest też podarowanie kubka z imieniem obdarowywanej osoby. Taki spersonalizowany kubek to bardzo sympatyczny upominek. Do imienia warto dobrać grafikę i jakiś napis związany z charakterem danej osoby, wspomnieniami z nią związanymi itp. Jeśli znamy kogoś, kto zawsze wszystko każdemu naprawi, warto dać mu kubek z napisem np. „Złota rączka Mariusz”. Niezwykle zabawny będzie kubek „Praca uszlachetnia, za to lenistwo uszczęśliwia - Anka” czy też „Słodka i zakręcona Kinga”, „Michał nie taki święty”. Tego typu niespodziankę możemy sprawić komuś praktycznie z każdej okazji, chociażby urodzin, imienin, mikołajek itp.

Kubek

Kubki jako prezent dla bliskich

Z pewnością każdy z nas ma wiele bliskich mu osób: rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, przyjaciele, drugie połówki itd. Każdemu z nich można podarować wyjątkowy i oryginalny kubek z zabawnym nadrukiem lub napisem. Jest to świetny prezent na Dzień Matki, Ojca, Babci, Dziadka, na walentynki, urodziny, a nawet bez okazji, aby po prostu wyrazić radość, że dana osoba jest w naszym życiu. Taki kubek będzie z pewnością wyjątkową pamiątką i naprawdę miłym gestem. Każda babcia będzie zachwycona, gdy otrzyma kubek „Najlepsza babcia na świecie”, a tata uśmiechnie się na widok napisu „Mój tata rządzi (kiedy mamy nie ma w domu)”. Z kolei swojej drugiej połówce można podarować kubek „Dzięki Tobie promienieję” albo „Mąż doskonały”.

Kubek dla taty - Tata rządzi

Kubki związane z zawodami

Często nie wiemy co podarować drugiej osobie np. z okazji awansu, ukończenia studiów, jubileuszu w pracy itd. Z pomocą znów przychodzą spersonalizowane kubki. Charakteryzuje je grafika związana z wykonywanym zawodem, a oprócz tego jakiś zabawny napis. Dla osoby, która właśnie ukończyła studia idealny będzie kubek „Obroniłam magistra”. Z kolei emeryt ucieszy się z napisu „Zapłaciłaś Urzędowi Składkę? To już ostatnia. Gratulujemy.” Jeśli znamy jakiegoś ratownika medycznego to niezwykle miłym upominkiem jest kubek „Prawdziwy bohater nie potrzebuje peleryny i supermocy”.

Kubek dla ratownika medycznego- mężczyzny
pixel