2020-03-23

Zamiast czekolady… – wielkanocne upominki

Wielkimi krokami zbliża się wiosna, a więc czas, kiedy cała przyroda budzi się do życia, rozkwita i czaruje nas swoim pięknem. To także czas wyjątkowych świąt wielkanocnych, czyli wielkiej afirmacji życia i jego wyższości nad śmiercią. Z tej okazji chcemy zamienić się w słynnego zajączka i podarować naszym bliskim jakieś upominki. Czasami jednak nie wiadomo co wybrać. Słodyczy z pewnością każdy dostanie mnóstwo, a nie są one szczególnie zdrowe. Może zatem warto pomyśleć o czymś innym i zamiast kolejnej czekolady podarować bliskiej osobie coś innego? Oto kilka pomysłów na wielkanocny upominek.

Poduszka w kształcie serca

Sympatycznym prezentem dla ukochanej osoby bez wątpienia będzie unikalna poduszka w kształcie serca. Może ona posiadać spersonalizowany napis, np. „Weź się przytul Basiu”. Taka poduszka to nie tylko praktyczny prezent, ale i unikalna ozdoba sypialni. Można zabrać ją ze sobą wszędzie, np., gdy wybieramy się w podróż i chcemy oprzeć głowę w samochodzie lub pociągu o coś miękkiego. Poza tym może ona pełnić rolę przytulanki, którą bliska nam osoba przytuli w trudnych chwilach. Z pewnością wówczas pomyśli o nas i poczuje się dużo lepiej. Poduszkę bardzo łatwo wyprać w razie konieczności, ponadto została wykonana z bardzo wytrzymałego materiału.

Poduszka serce - "Weź się przytul"

Pudełko z herbatą

Zamiast czekolady warto… napić się pysznej herbaty. Doskonałym pomysłem na wielkanocny upominek np. dla mamy czy babci jest wyjątkowe drewniane pudełko z herbatą. W środku znajduje się 60 saszetek niezwykle aromatycznej herbaty Lipton w sześciu różnych smakach. Pudełko prezentuje się bardzo elegancko, posiada okucia w złotym kolorze. Doskonale sprawdzi się nie tylko jako kuchenny organizer, ale również jako wyjątkowa ozdoba. Ponadto można spersonalizować upominek i zlecić wykonanie specjalnego graweru, np. z imieniem osoby, którą chcemy obdarować, podziękowaniami itp.

Pudełko szare z herbatą Lipton 60szt. z Twoim tekstem

Mini ogródek

Wiosna kojarzy się nam przede wszystkim z zielenią, roślinami, kwiatami. Doskonałym prezentem wielkanocnym może zatem okazać się wyjątkowy mini ogródek. Można go postawić np. w kuchni, jadalni, salonie. Świetnie sprawdzi się na parapecie, stole, czy komodzie. Został wykonany z drewna sosnowego i pomieści trzy doniczki z kwiatami, ziołami itp. Mama czy babcia z pewnością się ucieszy, że będzie mogła wyhodować swoje przyprawy. Ponadto prezent można spersonalizować za pomocą wyjątkowego napisu, wyrażającego np. nasze uczucia.

Mini ogródek dla Babci - Kochamy Cię Babciu

Prostokątne breloki z nadrukiem

Jeśli nie wiemy co podarować parze, np. rodzicom, bratu i jego żonie, przyjaciółce i jej mężowi warto kupić drewniane breloczki. Można przyczepić je chociażby do pęku kluczy, dzięki czemu nie będzie się myliło jaki komplet jest czyj. Breloczki posiadają zabawną grafikę z kurą i kogutem, co z okazji świąt wielkanocnych będzie idealnym prezentem. Istnieje możliwość wykonania równie zabawnych napisów, np. "Kocham Cię. Zniosłabym dla Ciebie nie jedno" i "Kocham Cię. Przecież nie jestem z Tobą dla jaj”.

Dwa breloki prostokątne dla pary - Kura i Kogut
pixel